Kozmetika na riasy (40 produktov)

Ľudské riasy sú nielen ochranným prvkom našich očí, ale aj dôležitým prvkom nášho vzhľadu. Silné a zdravé mihalnice dokážu otvoriť pohľad a dodať očiam hĺbku. Riasy sú vystavené rôznym vonkajším vplyvom, ako je trenie očí, používanie kozmetiky …

Zobraziť viac

Ľudské riasy sú nielen ochranným prvkom našich očí, ale aj dôležitým prvkom nášho vzhľadu. Silné a zdravé mihalnice dokážu otvoriť pohľad a dodať očiam hĺbku. Riasy sú vystavené rôznym vonkajším vplyvom, ako je trenie očí, používanie kozmetiky alebo agresívne odlíčenie. Preto je dôležité, aby ste sa o svoje riasy dostatočne starali. Pravidelná starostlivosť o riasy môže pomôcť ich zdraviu a rastu. V našej kategórii nájdete širokú škálu výrobkov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť krásne a zdravé riasy.

Ako mať dlhšie riasy?

Mnoho žien túži po dlhších a hustejších mihalniciach. Existuje niekoľko spôsobov, ktoré si môžete vybrať na podporu rastu rias a dosiahnutie požadovaného efektu. Jedným z najobľúbenejších produktov je maskara, ktorá zvýrazňuje a predlžuje riasy. Na trhu sú rôzne typy riaseniek s rôznymi účinkami, napríklad na objem, predĺženie alebo zvýraznenie. Okrem maskary môžete používať aj séra na starostlivosť o riasy, ktoré poskytujú riasam potrebnú výživu a podporujú ich rast. Ak túžite po okamžitom predĺžení mihalníc, môžete vyskúšať umelé mihalnice, ktoré dodajú vášmu pohľadu očarujúci vzhľad.

Výživa rias

Podobne ako naše vlasy a pokožka, aj mihalnice potrebujú správnu výživu. Ponúkame špeciálne produkty, ktoré sú navrhnuté tak, aby vašim riasam poskytovali živiny potrebné na podporu ich rastu. V našej kategórii nájdete výživné séra, ktoré obsahujú vitamíny, minerály a ďalšie účinné látky.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Gabriella Salvete XXpress Volume Aqua Špirála 12 ml. Zákazníci si najviac obľúbili značky L'Oréal Paris, Maybelline New York a Yves Rocher. Pokiaľ ste si nevybrali v tejto kategórii žiadny výrobok, skúste sa pozrieť aj na kategórie Riasenky a Starostlivosť o riasy.

Product image

L'Oréal Paris Telescopic Black maskara

Môžete mať už dnes13,90 €

Revolution 5D Lash, riasenka 14 ml

Môžete mať už dnes10,90 €
Darček: Sada štetcov ako darček.
Product image

Yves Rocher Predlžujúca špirála 8 ml

Môžete mať už zajtra17,90 €

Revolution 5D Lash Pow, riasenka 12.2 ml

Môžete mať už dnes10,90 €
Darček: Sada štetcov ako darček.
Kozmetika na riasy - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Kozmetika na riasy ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Kozmetika na riasy na 90 %
Recenzia produktu: L'Oréal Paris False Lash Bambi Eye Oversized maskara
5 / 3x
doporucuji
Recenzia produktu: Maybelline New York NY Lash Sensational Sky High WTP vodoodolná riasenka 6 ml
5 / 6x
Doporučuji
Recenzia produktu: L'Oréal Paris Volume Million Lashes Waterproof Mascara 10.2 ml
5 / 1x
Krasne maluje a nelepi
Recenzia produktu: Maybelline New York Volum’ Express The Colossal Big Shot Mascara 01 Daring Black 9.5 ml
5 / 2x
Používám opakovaně
Recenzia produktu: L'Oréal Paris Air Volume 30h Mega Black 01 extra čierna maskara
5 / 5x
Nic moc
Recenzia produktu: L'Oréal Paris Air Volume Mega Mascara 9 ml
5 / 2x
S řasenkou jsem spokojená. Řasy jsou po aplikaci prodloužené a zvýrazněné, bez problémů se odličuje.
Recenzia produktu: Maybelline New York NEW YORK Volum' Express Thw Colossal Waterproof Black Mascara 9.5 ml
5 / 4x
Super
Recenzia produktu: Gabriella Salvete Umelé mihalníce so špeciálnym lepidlom False Eyelash Kit
5 / 1x
Tyhle řasy jsou fajn. Vynikající rovnováha mezi přirozeností a výrazností. Když si je dobře nandáte, tak si jich nikdo nevšimne. Na druhou stranu se vás určitě budou vyptávat, co používáte za řasenku, že máte tak pěkné řasy :). Pokud řasy používáte poprvé a máte menší oko, musíte kousek odstřihnout. Ale vždy jen z vnější strany, nikdy nestříhejte od vnitřního koutku :).
Recenzia produktu: L'Oréal Paris False Lash Bambi Waterproof Black Mascara 2 ml
5 / 2x
Řasenka je opravdu výrazná, řasy jsou díky ní objemné, dlouhé, mají opravdu efekt umělých řas. Vodou nesmyvatelná. Je potřeba odličovat olejovým odličovačem jinak byste to ani nedostaly z řas dolů.
Recenzia produktu: Long 4 Lashes Fabulash Primer 9 ml + Mascara 10 ml 2 ks
5 / 1x
Veľká spokojnosť s produktom. Odporúčam, ešte kúpim.
Hore

Pozrite sa na produkty z kategórie Riasy zoradené od najlacnejších. V kategórii Riasy nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov. Pozrite sa na produkty z kategórie Riasy zoradených od najpredávanejších.