Sypké sladidlá - Bez príchute

(3 produktov)

Sypké sladidlá sú vhodné pre sladenie nápojov, müsli pokrmov, ale aj na varenie a zaváranie ovocia. V ponuke nájdete nízkoenergetické a sladidlá vhodné pre diabetikov alebo jednoduché ovocné cukry v podobe fruktózy pre rýchle získanie energie. …

 Zobraziť viac

Sypké sladidlá sú vhodné pre sladenie nápojov, müsli pokrmov, ale aj na varenie a zaváranie ovocia. V ponuke nájdete nízkoenergetické a sladidlá vhodné pre diabetikov alebo jednoduché ovocné cukry v podobe fruktózy pre rýchle získanie energie. Obľúbeným prírodným sladidlom je stévia cukrová, ktorá je až 4x sladšia ako repný cukor. Úplne prírodný a bez konzervantov je tiež jantárovo hnedý trstinový cukor s jedinečnou chuťou a vysokým obsahom melasy.

Zákazníci najlepšie hodnotia rady Najtelo, Allnature a Bonitas. Najlepšie hodnoteným výrobkom je El Compra Import Steviola Stévia sladidlo v prášku 350 g.

Bonitas BIO Erytritol 500 g

Erytritol je nízkokalorické sladidlo, nemá vedľajšie účinky a chutí skoro rovnako ako cukor, len s jedným rozdielom - je bez zbytočných kalórií.

Môžete mať v pondelok 5. 6.

Bonitas BIO Psyllium 250 g

Psyllium je novodobý zázrak pre tvoje trávenie. Ide o prebiotikum - látku potrebnú pre rast zdravých baktérií v čreve.

Môžete mať v pondelok 12. 6.

Bonitas BIO Xylitol 400 g

Xylitol je zdravá náhrada cukru s nízkym obsahom kalórií. Výskumy hovoria, že zlepšuje zdravie zubov, predchádza infekciám a má antioxidačné vlastnosti. Možno netušíš, že xylitol sa prirodzene nachádza v mnohých druhoch ovocia a zeleniny. Má podobnú úroveň sladkosti ako bežný cukor, ale so zlomkom kalórií.

Môžete mať v pondelok 12. 6.

Produkty z kategórie Sypké sladidlá sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Sypké sladidlá sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Tie najpredávanejších kúsky v kategórii Sypké sladidlá nájdete medzi prvými.