Sušené mäso, jerky - GymBeam (4 produktov)

Už ste niekedy okúsili sušené mäso, tzv. jerky? Raz ich skúsite a stanú sa vašou obľúbenou desiatou. Nielenže si skvele pochutíte, ale tiež telu dodáte porciu energie a bielkovín. Jerky obsahujú nízky podiel tuku a sacharidov, sú výbornou …

Zobraziť viac

Už ste niekedy okúsili sušené mäso, tzv. jerky? Raz ich skúsite a stanú sa vašou obľúbenou desiatou. Nielenže si skvele pochutíte, ale tiež telu dodáte porciu energie a bielkovín. Jerky obsahujú nízky podiel tuku a sacharidov, sú výbornou alternatívou ako rýchlo zahnať pocit hlad. Túto desiatu si môžete dopriať kedykoľvek a kdekoľvek počas dňa, praktické balenie vám umožní tento snack mať vždy pri sebe. Pochutia si na ňom nielen športovci, ale aj gurmáni, hodí sa totiž skvelo k červenému vínu.

Sušené mäso a história

Už v minulosti lovecké národy využívali techniku ​​sušenia ako obľúbenú úpravu jedla. Ide o jednu z najstarších metód spracovania jedla. Majú dlhú trvanlivosť, a preto je obľúbenou aj v dnešnej dobe. Pomenovanie jerky dali sušenému mäsu americkí Indiáni. Možno ste sa stretli aj s pojmom biltong, ide o sušené mäso z Afriky, ktoré obsahuje aj ocot.

Aké druhy sušeného mäsa môžete zakúpiť?

V našej ponuke môžete zakúpiť viac druhov mäsa, ktoré polahodia vášmu jazýčku, a to:

  • hovädzie
  • morčacie

Sušené mäso jerky sú vlastne tenké plátky mäsa, ktoré môžete zaobstarať buď neochutené alebo ochutené rôznym korením, marinádami (BBQ, medovou, chilli a ďalšími) alebo natrafíte aj na zaúdená kúsky a tie so zníženým obsahom soli. Sušené mäso má veľmi výraznú chuť a dodá vám silu na túry alebo vás povzbudí v práci. Bežne sú k zakúpeniu 25g balenia, ľahko ich zabalíte na cestu, alebo potom väčšie balenia, ktoré vystačia pre celú rodinu.

Ak by ste sa chceli pustiť sami do sušenie mäsa, využívajú sa k tomu sušičky ovocia. Ďalšou skvelou vlastnosťou jerkov je to, že je možná ich rehydratácia. Stačí ich uvariť vo vode, jerky získajú určitú časť vody späť a pochutíte si na nich takmer ako na tepelne spracovanom čerstvom mäse.

Pokiaľ ste si nezvolili tu žiadny produkt, skúste sa pozrieť aj na kategórie Hovädzie mäso. Zákazníci najlepšie hodnotia rady Snäksy a GymBeam. Najlepšie hodnoteným výrobkom je GymBeam Beef Jerky 50 g.

Product image

GymBeam Sušené mäso Turkey Jerky originál 50 g

Môžete mať v stredu 6. 12.4,20 €
Product image

GymBeam Beef Jerky Barbecue 10 x 50 g

Môžete mať v stredu 6. 12.36,90 €
Product image

GymBeam Beef Jerky Teriyaki 10 x 50 g

Môžete mať v stredu 6. 12.36,90 €
Product image

GymBeam Beef Jerky 50 g

Môžete mať v stredu 6. 12.4,20 €
Sušené mäso, jerky - GymBeam - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Sušené mäso, jerky - GymBeam ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Sušené mäso, jerky - GymBeam na 100 %
Recenzia produktu: Indiana Jerky Beef Original 90 g
5 / 1x
Akorát velikost balení. Nevyjde vám to na 4 plnohodnotné dávky. Jinak naprostá spokojenost
Recenzia produktu: Indiana Jerky Chicken Original 90 g
5 / 1x
Asi nejlepší jerky
Recenzia produktu: Indiana Jerky beef (hovädzie) Peppered 25 g
5 / 4x
Amazing
Recenzia produktu: Snäksy Hovädzí Biltong 100 g
5 / 8x
Hovězí Biltong překvapil svojí konzistencí a strukturou. Jedná se o měkkoučké kousky masa, které se jednoduše rozkousají a nemusím se s nimi trápit v ústech desítky minut. Jde krásně cítit chuť masa, kousky jsou nepřekořeněné a nepřesolené, to je za mě nejdůležitější aspekt. Na výlety je to skvělá svačinka, která zasytí a nemusím vymýšlet nic složitého a časově náročného.
Recenzia produktu: Indiana Jerky chicken (kuracie) Original 25 g
5 / 1x
Amazing
Recenzia produktu: Snäksy Hovädzí Biltong 50 g
5 / 8x
Toto sušené maso mi velmi chutnalo, na rozdíl od jiných značek mělo výraznou chuť a dostatečně velké kusy. Je to super rychlá svačina plná proteinu.
Recenzia produktu: Indiana Jerky beef (hovädzie) Hot & Sweet 25 g
4.8 / 5x
Amazing

Produkty z kategórie Sušené mäso sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Sušené mäso sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. V kategórii Sušené mäso nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.