- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Mlieko
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
A-Derma (3) Aveeno (1) Avène (3) Baylis & Harding (1) Bi-oil (1) Biofresh (1) CeraVe (6) Dermacol (4) Dove (1) EDO (1) Erboristica (1) Eucerin (1) Garnier (1) Hawaiian Tropic (1) Institut Esthederm (2) Kundal (3) La Florentina (8) La Roche-Posay (5) Linola (2) Little Siberica (1) Lobey (2) Mixa (3) Mizon (1) Morgan’s (2) Mustela (1) Naturalis (4) Neutrogena (2) Organic Mimi (4) Piz Buin (1) SVR (1) Uxitol (1) Venira (1) Vichy (4) Vivaco (3) Vivapharm (2) Yves Rocher (7)
Veľkosť balenia
Forma1
Krém (246) Mlieko (87) Olej (83) Peeling (57) Gél (53) Sprej (39) Maslo (22) Balzam (19) Masť (19) Emulze (16) Tyčinka (11) Zmes (10) Mydlo (6) Tekutina - Fluid (6) Pena (5) Pomôcka (5) Voda (5) Roztok (4) Pasta (3) Prísada do kúpeľa (2) Šampón (2) Kondicionér (1) Maska (1) Náplasť (1) Obrúsky, vreckovky (1) Púder (1) Tableta (1) Tekutina (1)
Druh vône
Produktové rady
A-Derma Exomega control (2) A-Derma Protect (1) Avène Sun (2) Avène Xeracalm (1) Dermacol Aroma Moment (1) Erboristica Uomo (1) Eucerin UreaRepair (1) Garnier Body SuperFood (1) Institut Esthederm Adaptasun (2) La Roche-Posay Anthelios (3) La Roche-Posay Lipikar (2) Lobey Atopic (1) Mixa Body (2) Mixa Hyalurogel (1) Natura Siberica Little Siberica (1) Vichy Capital Soleil (4) Vivaco Body Tip (1) Vivaco Vivapharm (2) Yves Rocher Bain de Nature (4)
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je
Vlastnosti
Bez SLS, SLES (5) Bez minerálnych olejov (5) Vyživujúce (23) BIO (3) Vegan (20) Prírodné (26) Dermatologicky testované (13) Pre vegetariánov (1) Bez chémie (1) Bez konzervačných látok (2) Bez palmového oleja (1) 100% recyklovateľná nádoba (2) Recyklovateľné (1) Netestované na zvieratách (3) Vhodné pri cukrovke (1) Bez alkoholu (1) Hypoalergénne (17) Sensitive (9) Proti starnutiu (4) Vodeodolné (4) Upokojujúci (20) Bez parfumácie (17) Vyhladzujúci (1) Ochranný (8) Nekomedogénny (3) Bez farbív (5) Bez parabénov (14) Hydratačný (71) Revitalizačný (1) Regeneračný (20) Proti vráskam (1) Bez silikónu (2) UV filter (7)
Certifikáty
14,19 €
2+1 ZADARMO
Telové mlieko Argan & ruža z Maroka 390 ml
0,36 € / 10 ml
14,29 €
12,86 € s
Anthelios Hydratačné mlieko SPF 50+, 75 ml
1,91 € / 10 ml
19,73 €24,66 €
-20 %
17,26 € s
XERACALM NUTRITION Hydratačné mlieko 400 ml
0,62 € / 10 ml
18,99 €
17,09 € s
Anthelios post-UV mlieko po opaľovaní 200 ml
0,95 € / 10 ml
22,59 €
Capital Soleil Hydratačné gélové mlieko po opaľovaní 300 ml
0,75 € / 10 ml
6,39 €
Glitter my body - Trblietavé hydratačné telové mlieko 200 ml
0,32 € / 10 ml
10,07 €14,59 €
-30 %
Ukľudňujúce hydratačné telové mlieko 200 ml
0,72 € / 10 ml
28,16 €35,20 €
-20 %
24,64 € s
Minerálne mlieko SPF50+, 100 ml
3,52 € / 10 ml
21,19 €26,49 €
-20 %
Protect AH Reparačné mlieko po opaľovaní 250 ml
1,06 € / 10 ml
8,09 €
Matcha Lover regeneračné telové mlieko 300 ml
0,27 € / 10 ml
14,19 €
2+1 ZADARMO
Telové mlieko Mango & koriander 390 ml
0,36 € / 10 ml
20,19 €
Hydratačné mlieko na suchú až veľmi suchú pokožku 473 ml
0,43 € / 10 ml
27,19 €
Capital Soleil Autobronzant samoopaľovacie mlieko 100 ml
2,72 € / 10 ml
6,69 €
VivaPharm Telové mlieko s kyselinou hyalurónovou 400 ml
0,17 € / 10 ml
10,69 €
The Edit Telové mlieko Vanilla Seduction 236 ml
0,45 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Mlieko - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Mlieko ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Mlieko na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - MliekoZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Mlieko
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













