Piz Buin

Piz Buin patrí medzi špičkovú kozmetiku, ktorá je určená predovšetkým na ochranu ľudskej pokožky pred slnečným žiarením. Príbeh značky sa začal písať v roku 1938, kedy sa pri výstupe na vrchol Piz Buin študent chémie Franz Greiter spálil. Na to konto sa rozhodol vyvinúť krém, ktorý pokožku ochráni pred vplyvmi UVB žiarenia. Ako jediná značka na trhu ponúka opaľovacie krémy a mlieka určené na hory…

Piz Buin patrí medzi špičkovú kozmetiku, ktorá je určená predovšetkým na ochranu ľudskej pokožky pred slnečným žiarením. Príbeh značky sa začal písať v roku 1938, kedy sa pri výstupe na vrchol Piz Buin študent chémie Franz Greiter spálil. Na to konto sa rozhodol vyvinúť krém, ktorý pokožku ochráni pred vplyvmi UVB žiarenia. Ako jediná značka na trhu ponúka opaľovacie krémy a mlieka určené na hory, ktoré chránia pokožku nielen pred slnkom, ale aj pred chladom a suchým vetrom v horských oblastiach.

Medzi produktmi Piz Buin nájdete aj opaľovacie prípravky na veľmi citlivú pokožku a špeciálny rad opaľovacích krémov Allergy pre osoby s alergiou na slniečko.

Zobraziť celý popis

3 produkty

Produkty