drogerie praní holení přípravky

Pranie

Upratovanie

Intímna starostlivosť

Holenie

Ako správne vyprať bielizeň?

Krásne vypraná a svieža bielizeň je radosť. Doba automatických práčok síce zvádza k myšlienke, že pranie je úplne jednoduchá záležitosť, ale nenechajte sa mýliť. Nahliadnite do nášho sprievodcu plného praktických tipov od nutnosti triedenia bielizne cez výber aviváže až po produkty na odstránenie škvŕn. Oceníte ho určite ako skúsená gazdinka, tak aj ako začiatočníčka.

pranie ako správne vyprať bielizeň dámske prádlo aviváž
jak správně vyprat prádlo
Voňavé upratovanie v súlade s prírodou

Voňavé upratovanie v súlade s prírodou

Upratovanie domácnosti už nemusíte mať spojené s chemikáliami. Môžete odložiť gumové rukavice a využiť silu prírody aj počas čistenia kúpeľne alebo upratovania v kuchyni. Prírodná drogéria, naopak, prevonia váš domov a šetrí vaše zdravie, nech ani alergici nemusia pred upratovaním utekať. Lepšie odbúrateľné zloženie zároveň prospieva životnému prostrediu. Doprajte svojmu domovu trochu prírody a preskúmajte našu EKO drogériu.

Sprievodca prírodnou drogériou

Autor článku

Klára Hausteinová

Písanie pre mňa nie je len koníček, ale hlavne spôsob, ako priniesť informácie všetkým, ktorí hľadajú inšpiráciu a rady – prevažne potom v oblasti zdravia a materstva. Keď práve netvorím, nájdete ma na cestách, ponorenú do fantasy knihy, alebo na výlete v prírode.

Všetky články od autora