Proteíny na chudnutie - najlacnejšie produkty (14 produktov)

Proteíny na chudnutie sa radia medzi tzv. spaľovače tukov a tvoria ucelený rad produktov na formovanie postavy a redukciu tukov. Pre maximálnu efektivitu sa odporúčajú kombinovať s pravidelným cvičením a vyváženou stravou. Bez dostatočného pohybu a …

 Zobraziť viac

Proteíny na chudnutie sa radia medzi tzv. spaľovače tukov a tvoria ucelený rad produktov na formovanie postavy a redukciu tukov. Pre maximálnu efektivitu sa odporúčajú kombinovať s pravidelným cvičením a vyváženou stravou. Bez dostatočného pohybu a vyváženej stravy sa vystavujete riziku nežiaduceho jojo efektu. Preto pri diétach a chudnutí hrajú proteíny dôležitú úlohu. Ľudia sa v snahe schudnúť väčšinou stretávajú so základnou chybou - často sa obmedzujú v jedle až príliš a ich telu vo výsledku chýbajú dôležité živiny. Proteínové nápoje zasýtia na 3-5 hodín a nahradia 1-2 jedla za deň s plnohodnotnou nutričnou vyváženosťou. Najčastejšími proteínmi na chudnutie sú Whey proteíny (proteíny zo srvátky).

  • Veľký podiel bielkovín
  • Nízky obsah tukov a sacharidov
  • Budovanie a ochrana svalstva
  • Zasýtia

Čo sú proteíny na chudnutie?

Proteíny majú výsadné postavenie čo sa dôležitých látok pre telo týka. Tvoria komplex s vyváženým pomerom dôležitých živín, minerálov, bielkovín a vlákniny. Cvičením a chudnutím vydávame veľa energie a živín, ktoré potrebujeme získavať späť pre regeneráciu tela. Na ľudský metabolizmus nemajú vplyv len kalórie, ale tiež tuky a sacharidy. Sacharidy sú pre nás zdrojom energie, pri ich prebytku sa ale ukladajú v tele ako tuk. Nízky príjem sacharidov potom spúšťa tzv. alternatívne získavanie energie - ketózu. Bielkoviny vyživujú svaly v tele, vďaka ktorým metabolizmus správne funguje a dochádza tak k efektívnemu spaľovaniu tukov. Proteínové nápoje na chudnutie sú teda navrhnuté tak, že obsahujú vysoký podiel bielkovín a nízky obsah sacharidov, čím napomáhajú chudnutiu bez hladovania a prílišnej námahy.

  • Srvátkový izolát - veľmi ľahko stráviteľný, s vysokým obsahom bielkovín, ideálny doplnok pri diétach. Takmer bez cukru a tuku.

Ako dávkovať proteíny pri chudnutí?

Pri diéte je dôležité dodržiavať správne stravovanie, aby telu nechýbali dôležité živiny a energia. To znamená dostať do tela potrebné množstvo proteínov, čo u obmedzeného jedálnička môže ísť ťažko. Proteínové nápoje, proteínové tyčinky a iné potraviny vám zaručia, že telu dodáte potrebné živiny a príjem bielkovín budete mať pod kontrolu.

Užívatelia si obľúbili rady KetoDiet, Nutrend a Salvia Paradise. Najlepšie hodnoteným výrobkom je KetoDiet Proteínový nápoj s príchuťou jahody a banánu na 1 týždeň (35 porcií) 1000 g.

Product image

GymBeam Protein Pizza Cheese 500 g

Môžete mať v stredu 4. 10.9,90 €
Product image

GymBeam Protein Pizza unflavored 500 g

Môžete mať v stredu 4. 10.9,90 €
Product image

Myprotein Impact Whey Isolate Chocolate Smooth 1 kg

Môžete mať v pondelok 2. 10.38,90 €

Nutrend HYDRO WHEY vanilka 800 g

Môžete mať v pondelok 2. 10.57,90 €

Nutrend HYDRO WHEY vanilka 1600 g

Môžete mať v pondelok 2. 10.96,90 €
Proteíny na chudnutie - najlacnejšie produkty - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Proteíny na chudnutie - najlacnejšie produkty ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Proteíny na chudnutie - najlacnejšie produkty na 100 %
Recenzia produktu: GymBeam Protein Pizza unflavored 500 g
5 / 1x
Zdravšia alternatíva pizze, super rýchla príprava
Recenzia produktu: KetoDiet Proteínový nápoj s príchuťou jahody a banánu na 1 týždeň (35 porcií) 1000 g
5 / 2x
Dobře chutná, může být větší balení.

Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu Proteíny na chudnutie. V kategórii Proteíny na chudnutie nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov. Pozrite sa na produkty z kategórie Proteíny na chudnutie zoradených od najpredávanejších.