Nemocničná a domáca starostlivosť (676 produktov)

Vo všetkých lekárskych zariadeniach je potrebné mať stále dostatok nemocničného materiálu. V našej bohatej ponuke preto nájdete všetko, čo nesmie chýbať v žiadnej ordinácii. Či už potrebujete doplniť injekčné ihly a striekačky, dezinfekčné …

 Zobraziť viac

Vo všetkých lekárskych zariadeniach je potrebné mať stále dostatok nemocničného materiálu. V našej bohatej ponuke preto nájdete všetko, čo nesmie chýbať v žiadnej ordinácii. Či už potrebujete doplniť injekčné ihly a striekačky, dezinfekčné prostriedky, odberové nádobky, návleky na obuv, posteľné podložky, uteráky, žinky alebo skalpely, enterálne sondy, klystýrovacie balóniky a cievky a trubice, u nás všetko v prehľadne radených kategóriách nájdete.

Užívatelia hodnotia najlepšie rady Maxis, B.Braun a Obzor. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Maxis New relax 70 den lýtkové pančuchy veľkosť L svetlé pár. Pokiaľ ste si nevybrali tu žiadny výrobok, skúste sa pozrieť aj na kategórie Inzulínové perá a ihly, Jednorazové rukavice, Uteráky a ochrana odevov, Dávkovače liekov a Nastaviteľné lôžka a stolíky.

Product image

Tussirex Noční sirup 120 ml

Môžete mať už zajtra8 €
Product image

Generica hydro 20 pastiliek

Môžete mať už zajtra7,40 €
Product image

Degasin 280mg mol Promo 2021 32 kapsúl

Môžete mať už zajtra6,40 €
Product image

Strepsils Plus spray 20 ml

Môžete mať už zajtra9,90 €
Product image

Elmex Ústna voda SENSITIVE PLUS 400 ml

Môžete mať už zajtra6,80 €
Product image

Vulm Peroxid vodíka 3% 1000 g

Môžete mať už zajtra8,10 €
Product image

Easylax Mikroklystýr pre deti 6 x 3 g

Môžete mať už zajtra9,50 €
Product image

Elmex CARIES PROTECTION Ústna voda 400 ml

Môžete mať už zajtra6,60 €
Nemocničná a domáca starostlivosť - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Nemocničná a domáca starostlivosť ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Nemocničná a domáca starostlivosť na 94 %
Recenzia produktu: Radox Antibakteriálne tekuté mydlo Replenish 250 ml
5 / 6x
Spokojnosť :-)
Recenzia produktu: Plastivo Masťovka 80 ml
5 / 1x
Spokojnosť
Recenzia produktu: Carine FFP2 NR FM002 Detská filtračná polomaska kategórie III, šedá 10 ks
5 / 4x
Tieto respirátory sú kvalitné a moje obľúbené, nakoľko sú menšie (detské) netlačia sa mi až k očiam . Objednávam opakovane.
Recenzia produktu: Respilon respirátor VK RespiPro L 10 ks
5 / 14x
s produktem jsem spokojena, pokud je gumička delší upravím uzlíkem za ušima, po stranách je mini-prostor, kde zcela nepřiléhá. Velikost M je mi malá, Proto objednávám L. Upravuji gumičkou. Používám již delší dobu, zatím nejlepší produkt. Výhodou je samočištění a jednoduchá manipulace. Doporučuji.
Recenzia produktu: Hanus Čajovníková silica / Tea Tree olej 10 ml
5 / 9x
Čajovníkový olej (tea tree oil) je zázrak snáď na vsetko možné. Vždy mam doma po ruke a už som zásobila aj rodičov. Je to maly zázrak. naozaj je ho mozne použiť na množstvo neduhov.
Recenzia produktu: Microlife BP AG1-20 manometrický tlakomer
5 / 1x
Tento manometrický tlakomer Microlife BP AG1-20 je vysoko presný a v každom prípade prevyšuje presnosť elektronických tlakomerov! Vždy som používal tento druh manometrického tlakomeru. Je však potrebné podotknúť, že osoba, ktorá ho používa, musí mať v tom zručnosti a každopádne by nemal byť sluchovo postihnutý. Ak ho používa osoba, ktorá je erudovaná v používaní manometrického tlakomeru, má možnosť vysoko profesionálne s najväčšou presnosťou odmerať TK, a bezpečne aj podľa týchto hodnôt nastavovať antihypertenzívá aj v profesionálnej sfére!!! A Microlife značka je zaručene KVALITA!
Recenzia produktu: Sanytol Dezinfekčný gél na ruky pre citlivú pokožku 75 ml
5 / 5x
Je super, používám celou dobu covidu. Akorát některé větší balení mi na rukou někdy víc lepkaly ale určitě jeden z těch lepších gelů
Recenzia produktu: Strepsils Plus spray 20 ml
5 / 1x
rýchly a účinný. mám s ním len dobré skúsenosti
Recenzia produktu: Sterimar nosová hygiena nosový mikrosprej s obsahom morskej vody 50 ml
5 / 6x
Okamžitá úľava hlavne u detí, ktoré nevedia vysmrkať nos. Jeden strek do každej nosovej dierky a noštek je čistý a lepšie sa dýcha.
Recenzia produktu: Chirana Luer striekačka injekčná 2 ml inov jednorazová 100 ks
5 / 1x
doporucuji
Hore

Pozrite sa na produkty z kategórie Nemocničná a domáca starostlivosť zoradené od najlepšie hodnotených. Kategóriu Nemocničná a domáca starostlivosť sme pre vás poskladali od najkvalitnejších produktov. Kategóriu Nemocničná a domáca starostlivosť sme pre vás zoradili od najpredávanejších produktov.