Inkontinencia (199 produktov)

Inkontinencia, teda nechcený únik moču, je nepríjemný problém, ktorý postihuje 2x častejšie ženy ako mužov. Medzi najčastejšie príčiny patrí u žien oslabenie svalov panvového dna (po pôrode, pri fyzickej námahe ...). V týchto prípadoch sa …

 Zobraziť viac

Inkontinencia, teda nechcený únik moču, je nepríjemný problém, ktorý postihuje 2x častejšie ženy ako mužov. Medzi najčastejšie príčiny patrí u žien oslabenie svalov panvového dna (po pôrode, pri fyzickej námahe ...). V týchto prípadoch sa odporúčajú špeciálne cvičenia na spevnenie svalstva panvového dna, ťažšie prípady sa musia riešiť chirurgicky. U mužov býva príčinou zväčšenie prostaty. Tu môžu pomôcť lieky užívané na problémy s prostatou. Dočasnú inkontinenciu môžu vyvolať aj infekcie močových ciest.

Únik moču je pre postihnutého veľmi stresujúce. Veľkou pomocou sú inkontinenčné pomôcky, ktoré dávajú pocit istoty a bezpečia. Moderné pomôcky sú diskrétne a chránia pred vlhkosťou aj zápachom moču. Ich široký sortiment umožní každému výber najvhodnejšieho variantu podľa veľkosti a stupňa inkontinencie.

Pre ľahký únik moču poslúžia inkontinenčné vložky. Sú anatomicky tvarované, teda iné pre ženy a iné pre mužov. Ďalej sa líšia podľa nasiakavosti - znázornené na obale počtom kvapiek.

Pre stredný a ťažší stupeň inkontinencie sa používajú inkontinenčné nohavičky. Rozlišujeme nohavičky navliekacie (určené pre aktívne sa pohybujúce osoby) a nohavičky s lepiacimi suchými zipsami (vhodnejšie pre osoby pripútané na lôžko). Starostlivosť o inkontinentného pacienta uľahčí tiež použitie inkontinečních podložiek, ktoré chránia posteľ pred prípadným prietokom moču a špeciálna kozmetika, či už ide o čistiace obrúsky alebo ochranné krémy.

Užívatelia si obľúbili značky Tena, MoliCare a Depend. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Depend Normal S/M pre ženy ink. naťahovacie nohavičky 10 ks. Pokiaľ ste si nezvolili v tejto kategórii žiadny produkt, pozrite sa aj na kategórie Inkontinenčné nohavičky, Inkontinenčné podložky, Inkontinenčné vložky, Výživové doplnky pri inkontinencii a Kozmetika pri inkontinencii.

MoliCare Bed podložka 60 x 90 cm 30 ks

Môžete mať už zajtra
13,90 €
Product image

Tena Lady Super Absorpčné vložky 30 ks

Môžete mať už zajtra13,90 €
Product image

Incovenal Comfort 60tbl AKCIA 1+1 zdarma

Môžete mať už zajtra25,90 €
Product image

Abena Návlek na posteľ PVC modrý 10 ks

Môžete mať už zajtra9,50 €
Product image

Depend normal vložky inkontinenčné 14 ks

Môžete mať už zajtra3,08 €
Product image

Tena Umyvacie rukavice s foliou 175 ks

Môžete mať už zajtra14,90 €
Inkontinencia - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Inkontinencia ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Inkontinencia na 98 %
Recenzia produktu: Seni Super plus air medium 2 plienk. nohavičky, obvod 75 - 110 cm 10 ks
5 / 2x
Super plenky
Recenzia produktu: Ive InkontinStop 75 kapsúl
5 / 76x
Už si bez těchto pilulek neumím žívot přestavit.Je jedinečný.
Recenzia produktu: Tena Bed Normal 60x90cm Podložka pod pacienta 10 ks
5 / 5x
Najskôr som mala podložku zbalenú do pôrodnice, no neskôr som využila aj ako prebaľovaciu podložku, keďže má naozaj super absorpčnú schopnosť.
Recenzia produktu: MoliCare Premium Fixpants long leg M fixačné nohavičky 5 ks
5 / 6x
Splnilo očekávání. Doporučuji
Recenzia produktu: Depend Mini inkontinenčné vložky pre ženy 14 ks
5 / 2x
Vynikajúce
Recenzia produktu: Tena Pants Normal Extra-Large Inkontinenčné nohavičky 15 ks
5 / 2x
Som spokojná
Recenzia produktu: Huggies Dry Nites large pre dievčatá plienkové nohavičky 27-57 kg, 9 ks
5 / 5x
S plienkami som spokojná , dcére dobre sedia,neprepúšťajú.
Recenzia produktu: MoliCare Premium Bed Mat 9 kvapiek Absorpčné podložky 60x90cm 15 ks
5 / 1x
S produktom som spokojná
Recenzia produktu: Ive InkontinStop 30 kapsúl
5 / 76x
Doporučuji všem ženám, které trpí na únik moči. U mne fungoval 100% asi po 3 týdnech užívání. Cítím se více v pohodě a nemám strach jít do společnosti, kdy se stane nějaká katastrofa. Výhodou je, že je přírodní a nehormonální a i přesto 100% funguje.
Recenzia produktu: MoliCare Premium Mobile 6 kvapiek XL modré plienkové nohavičky naťahovacie 14 ks
5 / 1x
Super
Hore

Pozrite sa na produkty z kategórie Inkontinencia zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Inkontinencia zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Inkontinencia sme pre vás poskladali od najkvalitnejších produktov.