TENA Lady Slim Normal vložky inkontinenčné 24ks

TENA Lady Slim Normal vložky inkontinenčné 24ks

Absorpčné vložky pre ženy s ľahkou inkontinenciou. Vložky s kompresnou technológiou microPROTEX™ vám poskytujú TROJITÚ OCHRANU pred únikom moču, vznikom zápachu a vlhkosťou.

Skladom > 5 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
5,09 €
Cena za 1 ks: 0.21 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
Nákupom získate 5.09 kreditov
2.0
5
4
3
2
1
2.0
5
4
3
2
1

TENA Lady Slim Normal vložky inkontinenčné 24ks

Vložka TENA Lady Slim Normal má rovnakú veľkosť ako menštruačná vložka, ale je navrhnutá na mierne až stredné oslabenie močového mechúra. Naša kompresná technológia microPROTEX™ vám poskytuje absorpciu tam, kde na nej záleží, čím vám zabezpečuje spoľahlivosť, akú potrebujete, a zároveň diskrétnosť, akú si želáte.

  • Kompresná technológia microPROTEX™ je navrhnutá cielene pre ženské telo tak, aby poskytovala vynikajúcu absorpciu a diskrétnosť
  • Asymetrický tvar a mäkké elastické časti po bokoch tvarujú vložku do tesného prispôsobenia sa telu
  • Trojitá ochrana - pocit sucha, pocit bezpečnosti a systém kontroly vzniku zápachu
  • Všetky použité materiály sú dermatologicky testované, aby vaša pokožka zostala zdravá a jemná na dotyk
  • Absorpcia 350 ml
  • Velikosť 27,5x10,6 cm

Kompresná technológia microPROTEX™

Kompresná technológia microPROTEX™ je navrhnutá cielene pre ženské telo tak, aby poskytovala vynikajúcu absorpciu a diskrétnosť.

Vložka TENA Lady Slim Normal je špecificky tvarovaná tak, aby poskytovala vynikajúcu absorpciu na ochranu pred únikom moču. Kompresná technológia microPROTEX pevne prepletá zmes ultraabsorpčných materiálov a poskytuje vám absorpciu tam, kde na nej záleží, čím vám zabezpečuje spoľahlivosť a diskrétnosť, keď ju potrebujete.

Presné prispôsobenia sa telu

Asymetrický tvar a mäkké elastické časti po bokoch tvarujú vložku do tesného prispôsobenia sa telu.

Je to o pocite bezpečia. Asymetrický tvar jadra a elastické bočné časti pomáhajú vložke TENA Lady Slim Normal kopírovať krivky vášho tela. Bočné časti sa zľahka prispôsobujú pohybu vášho tela pri akejkoľvek aktivite. Vložky TENA Lady Slim Normal poskytujú voľnosť pohybu so sebavedomím a bez obáv z úniku moču.

Trojitá ochrana - pocit sucha, pocit bezpečnosti a systém kontroly vzniku zápachu

Všetky produkty TENA Lady vám ponúkajú trojitú ochranu pred únikom moču, zápachom a vlhkosťou. Pomáhajú vám zostať v suchu, v bezpečí a sebaistí vo dne aj v noci.

Mimoriadne jemný a suchý povrch Silky Soft Surface

Suchosť je dôležitá pre pocit sviežosti aj pri ochrane pokožky. Vložky TENA Lady Slim majú hodvábne mäkký povrch podobný textilu, ktorý okamžite odvádza vlhkosť od vašej pokožky. Vložky TENA Lady Slim vám zabezpečujú pocit sucha a istoty.

Systém kontroly vzniku zápachu na zaistenie sebaistoty

Nedovoľte, aby vás únik moču obmedzoval! Vložky TENA Lady Slim obsahujú systém kontroly vzniku zápachu Fresh Odour Control s aktívnymi mikroperličkami redukujúcimi tvorbu zápachu. Vďaka vložkám TENA Lady Slim sa cítite stále sviežo a sebavedome bez ohľadu na situáciu, aká vás stretne.

Jednotlivo balené

Vložky TENA Lady Slim Normal sú jednotlivo balené a bez problémov sa zmestia do vašej kabelky či vrecka a môžete ich jednoducho likvidovať.

Jemný textilný priedušný vonkajší materiál

Produkty TENA Lady sú vyrobené z jemného, priedušného materiálu, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu, predchádzajúc tak vlhkosti a podporujúc zdravie pokožky. Vložky TENA Lady vám dodávajú pocit sviežosti.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky TENA, ktoré sú v kategóriách Inkontinencia, Zdravotnícky materiál a Inkontinenčné vložky a plienky. TENA Lady Slim Normal vložky inkontinenčné 24ks je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom B96538.

EAN: 7322540852141
Značka: TENA
Produktová rada: LADY
ŠÚKL kód: B96538
Pre: Pre ženy
Veľkosť balenia: 24 ks
Originálny názov: TENA Lady Slim NORMAL vložky inkontinenčné 1x24 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

2.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Katarína T. 28. 10. 2019 15:23
Spokojnosť
EAN: 7322540852141
Značka: TENA
Produktová rada: LADY
ŠÚKL kód: B96538
Pre: Pre ženy
Veľkosť balenia: 24 ks
Originálny názov: TENA Lady Slim NORMAL vložky inkontinenčné 1x24 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia