Dettol

(10 produktov)
dettol

Ochrana zdravia celej rodiny

Dettol chráni vaše zdravie už viac ako 80 rokov vďaka širokej ponuke mydiel, antibakteriálnych gélov a prostriedkov na dezinfekciu domácnosti. Zastaviť šírenie baktérií z rúk a povrchov v našich domovoch znamená tiež predísť vzniku rôznych ochorení. Preto Dettol spolupracuje s organizáciou Save the Children a pomáha mamičkám udržať zdravie ich detí pomocou správnej hygieny.

l

Mydlá a antibakteriálne gély

Mydlo na ruky by malo byť súčasťou každej domácnosti. Dezinfekčné mydlo Dettol ničí až 99,9 % baktérií na rukách, ktoré sme si priniesli domov z verejnej dopravy, siahaním na kľučky v škole či pracovisku. Mydlá Dettol sú navyše šetrné k pokožke a sú v ponuke v mnohých príjemnýcch vôniach. Na cesty, keď nemáte prístup k vode, si zabaľte do tašky tiež Dettol antibakteriálny gél.

dettol, antibakteriální mýdla na ruce, dezinfekční mýdlo
dettol, tekuté mýdlo

Tekuté mydlá pre dospelých

Zbavte svoje ruky nečistôt a zároveň im doprajte čarovnú vôňu. Tekuté mydlá Dettol s vôňou grapefruitu, lesného ovocia alebo levandule šetrne umývajú vaše ruky. Ak túžite po niečom jemnejšom, vyskúšajte mydlo s rumančekom, vanilkou či Aloe vera.

Mydlá pre deti

Aby si vaše ratolesti nepriniesli domov bacily zo škôl a škôlok, vyskúšajte šetrné mydlá Dettol pre deti. V roztomilých obaloch nájdete osviežujúce vône rumančeka, grapefruitu alebo Aloe vera na šetrnú, ale účinnú starostlivosť o jemnú detskú pokožku.

dettol, mýdlo pro děti
dettol, bezdotykový dávkovač na mýdlo

Bezdotykové dávkovače na mydlo

Keď si po príchode domov chcete umývať ruky, najprv musíte siahnuť na pumpičku mydla. Na zaistenie maximálnej ochrany pred baktériami Dettol navrhol tieto bezdotykové dávkovače, ktoré automaticky zaznamenajú pohyb a uvoľnia potrebnú dávku mydla.

Náhradné náplne do dávkovača

S dávkovačom ľahko zamedzíte šíreniu baktérií, ale tiež ušetríte vďaka vymeniteľným náplniam. Zvoľte náplň podľa svojej obľúbenej vône a ľahko ju nahraďte za inú podľa potreby. Vákuové dávkovanie zaručuje, že náplne spotrebujete do poslednej kvapky.

dettol náplně do dávkovače mýdla
dettol

Product image

Dettol Kids Dobrodruh náplň do bezdotykového dávkovača mydla 250 ml

Tekuté mydlo Dettol™ náplň do bezdotykového dávkovača. Jemné k pokožke, drsné k mikróbom. Konečne je tu starostlivosť a ochrana pred mikróbmi, ktorú si vaša rodina zaslúži. Pomáha udržiavať vaše ruky zdravé. Naše nové zloženie účinne myje ruky a zároveň je jemné k pokožke. Dermatologicky testované*. Vhodné na každodenné použitie.

Môžete mať už zajtra

Dettol Antibakteriálny gél na ruky 50 ml

Dettol antibakteriálny gél na ruky ničí 99,9% baktérií a vírusov bez použitia vody s biocídnym účinkom po 60 sekundách.

Môžete mať už zajtra

Dettol Antibakteriálny sprej na povrchy Originál 500 ml

Dettol antibakteriálny sprej na povrchy Original ničí 99,9 % baktérií a vírusov*. Odstraňuje 90% alergénov (prach, macacia a psia srst, pel) prítomných na tvrdom neporéznom povrchu.

Môžete mať už zajtra

Dettol antibakteriálny gél na ruky s rumančekom 50 ml 2 ks

Dettol antibakteriálny gel na ruky ničí 99,9 % baktérií a vírusov bez použitia vody s biocídnym účinkom po 60 sekundách. Ideálny pre použitie na cestách, po použití verejných toaliet alebo pred jedlom.

Môžete mať už zajtra
Product image

Dettol Tekuté mydlo - Náhradná náplň Aloe Vera + Vitamín E 500 ml

Tekuté mydlo Dettol Aloe Vera s vitamínom E - náhradná náplň do pumpičky. Konečne je tu ochrana pred mikróbmi, ktorú si vaša rodina zaslúží. Pomáhá udržiavať vaše ruky zdravé.

Môžete mať už zajtra
Product image

Dettol Bezdotykový dávkovač mydla + Aloe Vera a Vitamín E náplň 250 ml

Dettol bezdotykový dávkovač mydla pomáha chrániť pred baktériami. Automaticky zaznamená Vaše ruky a uvoľní potrebnú dávku mydla. Mydlo je jemné k pokožke, drsné k mikróbom.

Môžete mať už zajtra

Dettol Antibakteriálny gél na ruky s harmančekom 200 ml

Antibakteriálny gél na ruky bez použitia vody s biocídnym účinkom po 60 sekundách (pomáha zneškodniť 99,9% baktérií a vírusov ). Veľké balenia obľúbené varianty gélu (200 ml) s praktickou pumpičkou.

Môžete mať už zajtra
Product image

Dettol Náplň do bezdot. dávkovača Sviežosť Uhorky 250 ml

Tekuté mydlo Dettol náplň pre bezdotykový dávkovač – konečná starostlivosť a ochrana proti mikróbmi, ktorú si vaša rodina zaslúži. Naše zloženie účinne umýva ruku, ale zároveň je šetrné k pokožke. Vhodné na každodenné použitie. 

Môžete mať v piatok 2. 6.
Product image

Dettol Antibakteriálny sprej na povrchy Citrón a Limetka 500 ml

Dokonale vyčistí vašu domácnosť a zničí 99,9% baktérií a vírusov. Sprej čistí a dezinfikuje povrchy v domácnosti pričom používa trojitú čistiacu silu - zlikviduje mastnotu, pripálené jedlo a špinu v kúpeľni. Okrem hygienicky čistej domácnosti vám zanechá v priestore príjemnú citrusovú vôňu.

Môžete mať v piatok 2. 6.
Product image

Dettol Soft on Skin tekuté mydlo Aloe vera 250 ml

Tekuté mydlo s pumpičkovým dávkovačom. Pomáha chrániť pred baktériami. Dezinfikuje a stará sa o pokožku. Vôňa aloe vera hydratuje pokožku. Objem 250 ml.

Môžete mať už zajtra