Líčenie očí - Fialová

(1 produktov)

Dokonalý zvodný pohľad je snom každej ženy. Či už preferujete prirodzený vzhľad, tajomné dymové líčenie alebo sexi mačacie oči, so správnymi produktami ho docielite naozaj jednoducho. Líčenie očí dokáže jednoducho zvýrazniť ich farbu, dodať očiam …

 Zobraziť viac

Dokonalý zvodný pohľad je snom každej ženy. Či už preferujete prirodzený vzhľad, tajomné dymové líčenie alebo sexi mačacie oči, so správnymi produktami ho docielite naozaj jednoducho. Líčenie očí dokáže jednoducho zvýrazniť ich farbu, dodať očiam hĺbku a zväčšiť ich. Tiež ním môžete upraviť prípadné nedostatky.

Očné tiene

Najpoužívanejším produktom na líčenie očí sú očné tiene. Dostupné sú vo viacerých formách, farbách a textúrach. Klasika sú práškové očné tiene, no čoraz obľúbenejšie sú krémové očné tiene väčšinu vo forme tyčinky, ktorá je jednoduchá na použitie. Farbu očných tieňov môžete vybrať podľa príležitosti, podľa vášho outfitu, ale aj podľa vašej nálady. Najobľúbenejšie a vždy trendy sú neutrálne zemité tóny, ktoré sa hodia každej žene na každú príležitosť, do práce aj večer na rande. Ak máte radi výraznejší vzhľad alebo trochu extravagancie, môžete skúsiť aj výraznejšie a veselšie farby. Ak chcete zvýrazniť farbu svojich očí, skúste zvoliť farby, ktoré sú kontrastné oproti farbe vašich očí. 

Očné linky

Ďalším produktom, ktorým zvýraznite svoje oči, je očná linka. Linku môžete skombinovať s očnými tieňmi, alebo ju použiť samostatne a vytvoriť si klasickú mačaciu linku, ktorá nikdy nevyjde z módy. Na výber máte vo forme klasickej ceruzky, tekuté linky, fixové linky a gélové linky.
Ceruzka
je najvhodnejšia na jemné linky tesne popri línií rias, ktoré môžete aj jemne rozmazať pre dymový efekt. Dajú sa použiť na vrchné aj spodné viečko a dokonca na vnútornú líniu rias.
Ak chcete vytvoriť dokonalú ostrú mačaciu linku, najvhodnejšia je tekutá linka, je však aj najnáročnejšia na použitie a vyžaduje pevnú ruku a prax. Alternatíva sú preto linky vo forme fixky a gélové linky, ktorými docielite podobne ostrú, presnú líniu.
Čo sa týka farieb, každej žene pri linkách ako prvá napadne čierna. Áno, čierna linka je nesmrteľná klasika, ale čo tak si vybrať aj iné farby liniek? Sú skvelým oživením líčenia a pôsobia jemnejšie ako čierna.

Obočie

Ďalším krokom na docielenie dokonalého pohľadu je obočie. Práve táto malá časť tváre dokáže zmeniť jej celkový výraz, preto jeho úpravu rozhodne netreba podceňovať. V posledných rokoch je opäť trendy husté, prirodzené obočie. Ak nemáte dokonalé obočie od prírody, nezúfajte. V našej ponuke nájdete produkty na líčenie obočia, vďaka ktorým docielite jeho perfektný vzhľad. Najobľúbenejším produktom sú ceruzky na obočie, ktorými ľahko vyplníte riedke obočie. Pre prirodzený efekt ju nanášajte krátkymi ťahmi, ktoré budú pripomínať prirodzené chĺpky. Obľúbené sú tiež fixačné gély na obočie, či už priesvitné alebo farebné, ktoré zvýraznia jednotlivé chĺpky a udržia ich na mieste po celý deň.

Riasenky

Poslednou bodkou za dokonalým pohľadom je aplikácia riasenky. Či už ju použijete samostatne alebo s očnými tieňmi a/alebo linkami, riasenka okamžite predĺži a zahustí riasy, prehĺbi pohľad a zvýrazní oči. Preto tento malý pomocník nesmie chýbať žiadnej žene. Riasenku si môžete vybrať na mieru podľa toho, čo vašim riasam chýba. Dostupné sú riasenky pre predĺženie, objem, vytočenie rias. Mnohé kombinujú v sebe viaceré tieto vlastnosti. Zvýraznené mihalnice za každých okolností vám zaistia vodeodolné riasenky.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je NYX Professional Makeup Epic Ink Liner - Linka na oči, 01 Black 1 ml. Užívatelia hodnotia najlepšie značky Gabriella Salvete, Yves Rocher a Maybelline. V prípade, že ste si nevybrali tu žiadny tovar, skúste sa pozrieť aj na kategórie Ceruzky na oči a linky a Očné tiene.

NYX Professional Makeup Epic Wear Semi-permanent Liquid Liner dlhotrvajúca linka na oči - odtieň Lilac 3.5 ml

Epic Wear Liquid Liner je intenzívna, dlhotrvajúca a bohato pigmentovaná linka na oči, tvár aj telo s matným finišom.

Môžete mať už dnes
Darček: Batoh ako darček.

Pozrite sa na produkty z kategórie Líčenie očí zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Líčenie očí zoradené od najlacnejších. V kategórii Líčenie očí nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.