Klasické dildá - Unisex (5 produktov)

Klasické dildá nielen pre klasikov. Vyberie si aj náročný profík, ktorý sa vo svete milostných hrátok pohybuje ako doma. Siahnuť môžete po obľúbenej hračke z vysoko kvalitného borosilikátového skla alebo flexibilnom realistickom dilde s falickým …

Zobraziť viac

Klasické dildá nielen pre klasikov. Vyberie si aj náročný profík, ktorý sa vo svete milostných hrátok pohybuje ako doma. Siahnuť môžete po obľúbenej hračke z vysoko kvalitného borosilikátového skla alebo flexibilnom realistickom dilde s falickým tvarom. Je len na vás, kam až siahajú vaše predstavy o erotických hrách. V posteli sa kreativite medze nekladú.

Informácie pre pánov: Ak chcete skúsiť príjemnú stimuláciu prostaty, vyberajte medzi klasickými dildami alebo v kategórii Stimulátory prostaty.

Pokiaľ máte zálusk na odvážnejšiu zábavu, nazrite do kategórií análne kolíky, masážne vibrátory alebo obojstranné dildá.

Zákazníci si najviac obľúbili značky Lady Dreams. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Lady Dreams Dildo Harald čierne.

Product image

Lady Dreams Dildo Harald čierne

Môžete mať už dnes69,90 €
Product image

Fun Factory Vibrátor Boss ružový

Môžete mať už dnes39,90 €
Product image

Fun Factory Vibrátor Boss telový

Môžete mať v stredu 13. 12.39,90 €
Product image

Lady Dreams Dildo Tassos natural

Môžete mať vo štvrtok 14. 12.69,90 €

Lady Dreams Dildo Megalom natural

Môžete mať vo štvrtok 14. 12.209 €
Klasické dildá - Unisex - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Klasické dildá - Unisex ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Klasické dildá - Unisex na 100 %
Recenzia produktu: Fun Factory Vibrátor Boss ružový
5 / 1x
Super

Pozrite sa na produkty z kategórie Klasické dildá zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Klasické dildá sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Klasické dildá zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.