Análne kolíky (8 produktov)

Análny kolík je jednou z najobľúbenejších sexuálnych hračiek. Nie nadarmo sa hovorí, že je to kľúč k zmyselnej extáze. Pomôže vám otvoriť dvere k novým skúsenostiam s partnerom aj samostatne. Pod perinou aj bez nej. Každopádne s poriadnou dávkou …

 Zobraziť viac

Análny kolík je jednou z najobľúbenejších sexuálnych hračiek. Nie nadarmo sa hovorí, že je to kľúč k zmyselnej extáze. Pomôže vám otvoriť dvere k novým skúsenostiam s partnerom aj samostatne. Pod perinou aj bez nej. Každopádne s poriadnou dávkou intenzívnej rozkoše.

Vyberať môžete zo širokej škály materiálov:

  • silikón,
  • plast,
  • sklo,
  • nerezová oceľ,
  • kov,
  • latex.

Všetky vyššie zmienené materiály sú zvolené tak, aby boli dokonale hebké na dotyk a boli tak príjemné pri zavádzaní.

Análne kolíky nezostávajú pozadu ani čo sa týka rozmanitých tvarov a dizajnového prevedenia, ktoré ide ruka v ruke s funkciou. Pre začiatočníkov, ktorí chcú začať pozvoľna, bude vhodnou voľbou menšia veľkosť análneho kolíka klasického kužeľovitého tvaru. Tento tvar je ideálny na jednoduché zavádzanie. Náročnejší jedinci môžu urobiť radosť sebe alebo svojmu partnerovi napríklad anatomicky tvarovaným vibračným análnym kolíkom na diaľkové ovládanie. Prečo nie?

Pre bezpečnú zábavu nezabudnite použiť análny lubrikačný gél.

Zákazníci si najviac obľúbili rady Lady Dreams, Pretty Love a Satisfyer. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Lady Dreams Anální kolík - Amit Small.

Análne kolíky - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Análne kolíky ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Análne kolíky na 100 %
Recenzia produktu: Lovetoy Flawless Clear Prostate Plug 6.5''
5 / 1x
Doporučuje

Pozrite sa na produkty z kategórie Análne kolíky zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Análne kolíky sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Análne kolíky zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.