Isolate proteíny - Srvátka (25 produktov)

Izolátový proteín je jeden zo srvátkových proteínov. Srvátkový proteín je rýchlo stráviteľná časť mliečnych bielkovín a srvátka sa vo všeobecnosti považuje za obzvlášť prospešnú pre zvýšenie produkcie nových bielkovín v svaloch. Sú dostupné rôzne …

Zobraziť viac

Izolátový proteín je jeden zo srvátkových proteínov. Srvátkový proteín je rýchlo stráviteľná časť mliečnych bielkovín a srvátka sa vo všeobecnosti považuje za obzvlášť prospešnú pre zvýšenie produkcie nových bielkovín v svaloch. Sú dostupné rôzne formy srvátkových proteínov, pričom dve najbežnejšie sú srvátkový proteínový izolát a srvátkový proteínový koncentrát. Tieto varianty sú vyrábané rôznymi technikami spracovania a mierne sa líšia v obsahu živín.

Proteínový izolát vs proteínový koncentrát

Hlavným rozdielom medzi srvátkovým proteínovým koncentrátom (najbežnejší srvátkový proteín) a srvátkovým proteínovým izolátom, je množstvo proteínu na odmerku. Ak ste športovec, ktorý to s príjmom bielkovín myslí vážne – napríklad kulturista, môže byť pre vás izolát srvátkového proteínu o niečo lepšou voľbou. Vďaka tomu, že izolátový proteín podlieha väčšiemu spracovávaniu, obsahuje až 90% bielkovín v porovnaní so štandardným srvátkovým proteínom (ktorý má 80% na odmerku). Zároveň disponuje nízkym obsahom tukov, sacharidov, cukrov či laktózy. Je teda vhodnejšou alternatívou, ak máte laktózovú intoleranciu alebo ak sa snažíte obmedziť príjem tukov či sacharidov. Môže obsahovať rôzne doplnkové prísady - napríklad tráviace enzýmy, ktoré ponúkajú rôzne výhody ako lepšie trávenie, zbavovanie sa tukov alebo budovanie svalov.

Výhody izolátových proteínov

  • Budovanie svalovproteín je nevyhnutný pre budovanie svalov. Obsahuje druhy aminokyselín, ktoré na ne pôsobia blahodarne.
  • Priaznivé vlastnosti – ak sa zraníte alebo sa hojíte po operácii, izolátový proteín môže pomôcť vašej pokožke rýchlejšie sa zahojiť a zregenerovať.
  • Dobrý na chudnutie – nízky obsah kalórií, tukov, sacharidov a cukrov a zároveň vysoký obsah bielkovín,  je jedným z hlavných dôvodov, prečo je populárny pre chudnutie.
  • Pomáha zrýchliť metabolizmus - proces, v ktorom vaše telo premieňa to, čo jete a pijete, na energiu. Čím je rýchlejší, tým viac kalórií spálite a vaše telo prestane ukladať energiu vo forme tuku.
  • Výživový doplnok – ak neprijmete dostatok bielkovín vo svojej strave, izolátový proteín vyplní túto medzeru.
  • Znižuje pocit hladu a ponúka dlhšie zasýtenie

Zákazníci si najviac obľúbili rady BiotechUSA. Najlepšie hodnoteným výrobkom je BiotechUSA Iso Whey Zero Black čokoláda 2270 g.

Isolate proteíny - Srvátka - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Isolate proteíny - Srvátka ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Isolate proteíny - Srvátka na 92 %
Recenzia produktu: BiotechUSA ISO WHEY ZERO (NATIVE) cookies 25 g
5 / 1x
super protein, skvela prichut aj ked dost sladka.. skoda ze tam neni aj viac dodanych vitaminov
Recenzia produktu: GymBeam Pure IsoWhey vanilla ice cream 2500 g
5 / 1x
Výborný
Recenzia produktu: Kompava LactoFree 90 prášok, príchuť malina 500 g
5 / 8x
Bez laktózy, což není u jiných přípravků zase až tak běžné.
Recenzia produktu: BiotechUSA ISO WHEY ZERO NATIVE (dóza) banán 2270 g
5 / 3x
proteín od BioTechu nikdy nesklame
Recenzia produktu: Prom-In CFM Isoclear Vanilka 1000 g
5 / 1x
skvělá chuť
Recenzia produktu: Kompava LactoFree 90 prášok, príchuť čokoláda-banán 500 g
5 / 8x
+ perfektní stravitelnost + žádné potíže i pro lidi s úplnou laktózovou intolerancí + skvělá chuť + vysoký podíl bílkovin Už jen by to chtělo mít k dispozici i vetší balení než jen 500g
Recenzia produktu: GymBeam Pure IsoWhey chocolate hazelnut 1000 g
5 / 1x
Velmi chutne
Recenzia produktu: BiotechUSA ISO WHEY ZERO NATIVE (dóza) 2270 g kokos 908 g
5 / 6x
Spokojenost
Recenzia produktu: GymBeam Pure IsoWhey 1000 g
5 / 2x
Je to samozrejme moj pocit, ale teda od hydratacie je velmi vzdialeny
Recenzia produktu: GymBeam Protein Soy Isolate vanilla 1000 g
5 / 2x
Zasýti na dlhú dobu

Produkty z kategórie Isolate proteíny sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu Isolate proteíny. V kategórii Isolate proteíny nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.