Najlepšie hodnotené Hydro proteíny (3 produktov)

Ak práve začínate s posilňovaním či iným športom alebo sa športu už nejaký čas venujete, mali by ste venovať pozornosť dostatočnému príjmu bielkovín. Pri cvičení, najmä pri tom silovom, potrebujete zvýšiť množstvo tejto živiny vo vašej strave, čím …

Zobraziť viac

Ak práve začínate s posilňovaním či iným športom alebo sa športu už nejaký čas venujete, mali by ste venovať pozornosť dostatočnému príjmu bielkovín. Pri cvičení, najmä pri tom silovom, potrebujete zvýšiť množstvo tejto živiny vo vašej strave, čím dopomôžete rýchlejšej oprave poškodeného svalového tkaniva a efektívnejšiemu nárastu svalov. Na tento účel slúžia práve proteínové prášky ako doplnok k pestrej a vyváženej strave.

Srvátkový proteín sa používa v doplnkových nápojových zmesiach a náhradách jedla zameraných na zníženie telesného tuku a zvýšenie čistej svalovej hmoty. Srvátkový proteín prichádza v niekoľkých formách a každá z nich poskytuje mierne iné výhody v porovnaní s inými. Môžete si vybrať napríklad medzi srvátkovým proteínovým koncentrátom, srvátkovým proteínovým izolátom alebo hydrolizovaným proteínom.

Všetky srvátkové proteíny sú do určitej miery spracované, ale srvátkové hydro proteíny prechádzajú dodatočným spracovaním – procesom hydrolýzy. Do proteínu je pridaná voda, aby sa bielkovina rozštiepila na menšie časti s cieľom lepšej stráviteľnosti. Hydrolyzovaná srvátka býva zvyčajne menej alergénna v porovnaní s inými formami srvátkového proteínu. Oproti bežným srvátkovým proteínom, hydro proteíny umožňujú rýchlejšie vstrebanie aminokyselín z proteínového prášku. Výsledkom je, že sa do svalov dostáva väčšie množstvo živín. Tie pomáhajú pri raste svalov, keď sa dopĺňajú už spotrebované živiny.

Užívatelia si najviac obľúbili rady BiotechUSA.

Najlepšie hodnotené Hydro proteíny - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Najlepšie hodnotené Hydro proteíny ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Najlepšie hodnotené Hydro proteíny na 88 %
Recenzia produktu: GymBeam Beef Protein chocolate 1000 g
5 / 3x
Dobrý doplněk stravy.
Recenzia produktu: Prom-In Essential Hydro Optimal Čokoláda 1000 g
5 / 2x
skvělá chuť
Recenzia produktu: Prom-In Essential hydro optimal Latte Macchiato 1000 g
5 / 2x
A
Recenzia produktu: Extrifit Super Hydro 80 DH 32 čokoláda 2 kg
5 / 1x
Doporučuji \ud83d\udc4d
Recenzia produktu: Prom-In Essential hydro Optimal čokoláda 2250 g
5 / 4x
Nejlepší protein co jsem měl
Recenzia produktu: Reflex Nutrition Growth Matrix čokoláda 1.89 kg
5 / 2x
Super produkt.
Recenzia produktu: Prom-In Essential Hydro Optimal Latte Macchiato 2250 g
4.5 / 4x
pri mixování pění, ale jinak dobrá chuť a kvalitní výrobek
Recenzia produktu: BiotechUSA Beef Protein (dóza) jahoda 1816 g
1 / 1x
Na stranke pilulka.sk uvadzate pre tento vyrobok: 85% Beef Protein Blend** **Táto informácia platí pre príchuť vanilka-škorica. Produkt s jahodovou príchuťou obsahuje 84% a kokos-čokoláda 77% zmesi Beef Protein Blend. Priamo na baleni je vsak informacia Beef Protein Blend 81%. Ako vidite, z 85% sme sa nakoniec dopracovali na 81%, co si moze zakaznik vysvetlit ako zavadzajuce. Co sa tyka balenia 1816g, velka doza mi prisla plna do polovice, az som sa cudoval, ze naco vyrobca pouziva taketo velke balenie. Ci je to tak u vsetkych takychto baleni povedat neviem, ale vicko bolo nalepene na uzaveri, takze som nemusel nic odlepovat. Rad by som od Vas obdrzal vyjadrenie. Dakujem.

Produkty z kategórie Hydro proteíny sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu Hydro proteíny. V kategórii Hydro proteíny nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.