- Kozmetika
- Starostlivosť o pleť
- Pleťové krémy
- Denné krémy
Denné krémy - Ochranný
Zákazníci si obľúbili rady Bioderma, La Roche-Posay a SVR. Najlepšie hodnoteným výrobkom je CeraVe Hydratačný pleťový krém na normálnu až suchú pleť 52 ml.
Zákazníci si obľúbili rady Bioderma, La Roche-Posay a SVR. Najlepšie hodnoteným výrobkom je CeraVe Hydratačný pleťový krém na normálnu až suchú pleť 52 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
A-Derma (2) AC-color® (1) Anna Brandejs (2) Avène (3) Beauty Of Joseon (1) Bioderma (8) CareMedica (1) CeraVe (2) Codex Labs (1) Dermacol (2) Erboristica (1) Eucerin (1) Garnier (4) Hawaiian Tropic (1) Hej Organic (1) Helan (1) Jeme zdravo (1) Kvitok (1) L'Oréal Paris (5) La Roche-Posay (8) Lobey (1) Medik8 (3) Mixa (1) Nip+Fab (2) Oblepikha C-Berrica (1) Patyka (3) Piz Buin (1) Purity Vision (1) VT Cosmetics (1) Vichy (9) Village 11 Factory (1) Vivaco (1) Weleda (1) Yves Rocher (1)
Veľkosť balenia
Produktové rady
A-Derma Protect (2) Avène Sun (2) Avène Tolérance (1) Bioderma Photoderm (8) Codex Labs ANTÜ (1) Dermacol Hyaluron Therapy (1) Eucerin Sun (1) Garnier Bright Complete (2) Garnier Pure Active (1) Garnier Skin Naturals (1) L'Oréal Paris Bright Reveal (1) L'Oréal Paris Revitalift (1) L'Oréal Paris Revitalift Laser (1) La Roche-Posay Anthelios (4) La Roche-Posay Cicaplast (1) La Roche-Posay Effaclar (1) La Roche-Posay Toleriane (1) L´Oréal Paris Age Specialist (1) L´Oréal Paris Men Expert (1) Mixa Face & Cleansing (1) Natura Siberica Oblepikha C-Berrica (1) Patyka Sun Care (3) Vichy Capital Soleil (4) Vichy Liftactiv (4) Vichy Minéral 89 (1) Vivaco Sun Bronz (1) Weleda Skin Food (1)
Pre
Typy pleti
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je
Na akné (8) Na alergiu (3) Na dehydratáciu (1) Na funkciu krvných ciev (1) Na hyperpigmentáciu (3) Na ochranu pred oxidačným stresom (3) Na odreniny (1) Na pigmentové škvrny / hyperpigmentáciu (8) Na podráždenú pokožku (3) Na seboreu (1) Na starostlivosť o pokožku (10) Na stárnutí (3) Na svědění (1) Na tmavé kruhy (1) Na tvorbu kolagénu (1) Na vrásky (18) Na zvlhčenie (1) Na zápaly (1)
Vlastnosti1
Bez SLS, SLES (9) Bez minerálnych olejov (10) Vyživujúce (53) BIO (35) EKO (6) Vegan (51) Prírodné (74) Dermatologicky testované (81) Pre vegetariánov (1) V tehotenstve (5) Pri dojčení (2) Bez chémie (5) Bez konzervačných látok (17) Bez parafínu (6) 100% recyklovateľná nádoba (4) GMO-free (4) Recyklovateľné (10) Netestované na zvieratách (35) Bez alkoholu (9) Netoxické (5) Hypoalergénne (68) Sensitive (19) Bez mydla (2) Proti starnutiu (32) Vodeodolné (23) Upokojujúci (60) Bez parfumácie (70) Vyhladzujúci (56) Ochranný (74) Nekomedogénny (51) Bez farbív (21) Bez parabénov (35) Hydratačný (251) Revitalizačný (31) Regeneračný (76) Proti vráskam (93) Bez silikónu (13) UV filter (67) Bez formaldehydu (1)
26,69 €
Capital Soleil ANTI-DARK SPOTS SPF 50+ R18 krém 50 ml
5,34 € / 10 ml
13,99 €
Bright me up - ochranný denný krém s SPF 50, 50 ml
2,80 € / 10 ml
10,89 €
Zľava 25 % nad 2 ks
neviditel´ný denní krém SPF 50, 50 ml
2,18 € / 10 ml
Denné krémy - Ochranný - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Denné krémy - Ochranný ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Denné krémy - Ochranný na 94 %

Recenzia produktu: Hyalurmed PRO HYDRATING + DMI Denný krém 30 ml
5 / 2x
super hydratačný krém, odporúčam

Recenzia produktu: Medik8 The CSA Kit Retinol Edition Sada na omladenie pleti 4 ks
5 / 1x
Tyto produkty nikdy nezklamou!

Recenzia produktu: Vichy Neovadiol Post-Menopause Vianočný balíček - denný krém + nočný krém
5 / 6x
Vynikající krémy

Recenzia produktu: Vichy Liftactiv B3 Vianočný balíček - anti-dark spot krém + sérum
5 / 1x
Super výhodné balenie

Recenzia produktu: Avène A-OXITIVE JOUR Gél krém denný, vyhladzujúci pre citlivú pleť 30 ml
5 / 2x
Veľmi dobrý krém, na tvári som videla rozdiel po prvej aplikácii. Veľmi dobrá textúra, na mňa dosť vysoká cena, bez zľavy tuším 30 euro.

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: L'Oréal Paris Age Specialist 55+ permanentní Duopack 50 ml
5 / 1x
Super

Recenzia produktu: être belle Golden Skin Caviar Denný krém Limitovaná edicia Swarovski 100 ml
5 / 2x
Je super, deni i noční’ krém velkého baleni!!!

Recenzia produktu: Rodial Vitamín C darčekový set pre rozjasnenie pleti 5 ks
5 / 1x
Vyborne produkty. Nedrazdia plet. Krem mi nevonia moc, ale som s nim spokojna.
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Denné krémy - OchrannýZobraziť recenzie v kategórii Denné krémy - Ochranný
Pozrite sa na produkty z kategórie Denné krémy zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Denné krémy zoradené od najlacnejších. V kategórii Denné krémy nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.

