Antibakteriálne mydlá, gély a spreje - Antibakteriálne (41 produktov)

Antibakteriálne gély sú nevyhnutným pomocníkom na cesty. Zbavia vaše ruky 99,9% baktérií bez použitia vody, môžete ich preto ľahko použiť napríklad vo vlaku, v aute či lietadle. Okrem gélov nájdete v tejto kategórii tiež antibakteriálne mydlá, ktoré dokážu zničiť baktérie účinnejšie, než klasické mydlá.

Zobraziť viac

Antibakteriálne gély sú nevyhnutným pomocníkom na cesty. Zbavia vaše ruky 99,9% baktérií bez použitia vody, môžete ich preto ľahko použiť napríklad vo vlaku, v aute či lietadle. Okrem gélov nájdete v tejto kategórii tiež antibakteriálne mydlá, ktoré dokážu zničiť baktérie účinnejšie, než klasické mydlá.

Antibakteriálny gél na ruky

Antibakteriálne gély sú ideálnym pomocníkom vždy, keď nie je práve mydlo a voda po ruke a chcete dodržiavať hygienu čistých rúk. Antibakteriálne gély na ruky spravidla majú praktickú malú fľaštičku, ktorú pohodlne schováte do každého vrecka alebo kabelky. Táto dezinfekcia rúk účinne zničí až 99% vírusov a baktérií vďaka obsahu etanolu. Jednoducho vytlačte kvapku do rúk a rozotierajte tak dlho, kým nie sú ruky suché. Ak sú vám príjemnejšie obrúsky, potom môžete použiť hygienické obrúsky.

Antibakteriálne mydlá

Tieto mydlá obsahujú silné antibakteriálne zložky, vďaka ktorým dosiahnete pocitu sviežosti a zároveň chránia pred vznikom infekcie napr. pri poranení kože až po dobu 12 hodín. Tuhé antibakteriálne mydlo napr. Protex tvorí na pokožke ochranný film po dobu až 12 hodín a účinne ničí až 99% baktérií oproti bežným mydlám. Značka Dettol ponúka taktiež bezdotykové dávkovače mydla.

Antibakteriálne spreje

Antibakteriálne spreje na povrchy odstraňujú okrem baktérií a vírusov tiež plesne, roztoče alebo pele. V ponuke antibakteriálnych sprejov môžete nájsť tiež dezinfekčné spreje do topánok, ktoré odstraňujú zápach nôh aj z obuvi, chránia pred množením plesní a baktérií.

Kedy používať antibakteriálne gély?

Antibakteriálny gél je dobré mať neustále po ruke, pretože nebezpečenstvo vírusov a baktérií na nás číha neustále: v MHD, v meste, ak ideme na festival atď. Dbajte na čistotu najmä pri používaní kontaktných šošoviek a pri dotyku rúk tváre, pri jedle. Baktérie číhajú všade, tak sa nenechajte zaskočiť nepríjemnými následkami. A ak vyrážate na prechádzku, môžete si v každej drogérii zaobstarať praktický obal na fľaštičku s gélom.

Zákazníci hodnotia najlepšie rady Hartmann, Sanytol a Dettol. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Hartmann Sterillium gel pure 100 ml.

Sanytol Dezinfekcia do obuvi 150 ml

Môžete mať už zajtra

Akutol Sprej Plastový obväz 35 ml

Môžete mať už zajtra

Protex mydlo Propolis 90 g

Môžete mať už zajtra

Protex CREAM MYDLO 90 g

Môžete mať už zajtra

Protex HERBAL MYDLO 90 g

Môžete mať už zajtra
1 €
0,79 €

Protex Tekuté mydlo ultra 300 ml

Môžete mať už zajtra
3 €
2,49 €
Antibakteriálne mydlá, gély a spreje - Antibakteriálne - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Antibakteriálne mydlá, gély a spreje - Antibakteriálne ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Antibakteriálne mydlá, gély a spreje - Antibakteriálne na 98 %
Recenzia produktu: Sanytol Dezinfekčný gél na ruky pre citlivú pokožku 75 ml
5 / 5x
Je super, používám celou dobu covidu. Akorát některé větší balení mi na rukou někdy víc lepkaly ale určitě jeden z těch lepších gelů
Recenzia produktu: Radox Antibakteriálne tekuté mydlo náhradná náplň Moisturise 500 ml
5 / 19x
Príjemná vôňa mydla a zanecháva jemne ruky. Nemá pach ako dezinfekcia, lebo nie je dezinfekčné mydlo. Používam striedavo s inými nie antibakteriálnymi mydlami, aby sa prospešné baktérie na rukách predsa zachovali.
Recenzia produktu: Mil Mil Antibakteriálne tekuté mydlo 1000 ml
5 / 1x
spokojenost
Recenzia produktu: Radox Antibakteriálne tekuté mydlo Replenish 250 ml
5 / 6x
Spokojnosť :-)
Recenzia produktu: Fria Antibakterialne vlhčené čistiace a dezinfenkčné obrúsky 12 ks
5 / 5x
Rychle dodanie
Recenzia produktu: Sanytol Dezinfekčný univerzálny čistič - sprej grep 500 ml
5 / 3x
Už dlouho tento produkt používám a jsem moc spokojená.
Recenzia produktu: Protex tekuté mydlo antibakteriálne Cream, náhradná náplň 700 ml
5 / 4x
Fajn na ruce
Recenzia produktu: Dettol Náplň do bezdotykového dávkovača Sladká Vanilka 250 ml
5 / 4x
Příjemná vůně.
Recenzia produktu: Protex Tekuté mydlo herbal 300 ml
5 / 1x
Spokojnost
Recenzia produktu: Sanytol Dezinfekčné mydlo - Purifiant 250 ml
5 / 2x
Velmi milé překvapení. Příjemné voní. Nedráždí pokožku. Po umytí mám hebké ruce. Znovu bych si koupila.
Hore

Pozrite sa na produkty z kategórie Antibakteriálne mydlá, gély a spreje zoradené od najlepšie hodnotených. Kategóriu Antibakteriálne mydlá, gély a spreje sme pre vás poskladali od najkvalitnejších produktov. Kategóriu Antibakteriálne mydlá, gély a spreje sme pre vás zoradili od najpredávanejších produktov.