Afrodiziaká

(111 produktov)

Afrodiziaká dostali svoj názov podľa mena gréckej bohyne lásky, Afrodity. Používajú sa a sú vyhľadávané už tisícky rokov. Vyrábané boli takmer zo všetkého - od minerálov, častí zvierat, potraviny až po rastliny. Dnes sa ako afrodiziaká používajú …

 Zobraziť viac

Afrodiziaká dostali svoj názov podľa mena gréckej bohyne lásky, Afrodity. Používajú sa a sú vyhľadávané už tisícky rokov. Vyrábané boli takmer zo všetkého - od minerálov, častí zvierat, potraviny až po rastliny. Dnes sa ako afrodiziaká používajú látky s dokázaným pozitívnym vplyvom na libido a potenciu.

Afrodiziaká účinkujú pomocou rôznych mechanizmov ovplyvňujúcich mozog, prietok krvi a hormóny, iné skutočne zvyšujú mužskú aj ženskú plodnosť a zvyšujú šance na úspešné počatie. Využívajú sa hlavne látky prírodného pôvodu, overené nielen štúdiami, ale aj mnohoročným používaním v rôznych častiach sveta. Stáročia používané byliny a výťažky z nich vďaka svoju zloženiu a pozitívnemu vplyvu na sexuálne zdravie slúžia ako základ výživových doplnkov, ktoré pomáhajú zlepšiť váš milostný život. 

Aké sú najznámejšie prírodné afrodiziaká?

L-Arginín  - Aminokyselina L-arginín podporuje sexuálne zdravie zlepšením cirkulácie.

Kotvičník zemný (tribulus terresis) -  Má pozitívny vplyv na ľudský organizmus a je označovaný ako zázračná bylina. Jedným z hlavných dôvodov je vplyv na produkciu hormónov, teda tvorbu testosterónu u mužov a estrogénov u žien.

Maca - zlepšuje sexuálne funkcie u mužov i žien a podporuje zdravú ovuláciu u žien. Priaznivo vplýva na sexuálnu aktivitu, erekciu. Tiež zvyšuje počet a pohyblivosť spermií a ich celkovú kvalitu, preto zvyšuje plodnosť u mužov. Okrem toho pomáha chrániť prostatu pred zväčšením. U žien vyrovnáva hladinu estrogénu a progesterónu. Podobne ako u mužov zvyšuje sexuálnu túžbu, podporuje libido a zvyšuje plodnosť.

Ženšen – je tradičná čínska liečivá bylina.Pozitívne vplýva na celkovú vitalitu a energiu. Predpokladá sa, že je účinná u mužov i žien pri zvyšovaní túžby a sexuálnej výkonnosti, ako aj pri zlepšovaní reprodukčnej schopnosti. Užívaniu ženšenu by sa ale mali vyhnúť ľudia s vysokým krvným tlakom.

Ashwagandha – prezývaná aj indický ženšen, preukázateľne zlepšuje množstvo a zdravie spermií, a tiež je tiež účinný pri znižovaní stresu, ktorý môže byť koreňom všetkých druhov problémov s plodnosťou a počatím.

Afrodiziaká vo forme výživových doplnkov sú buď jednozložkové prípravky, alebo kombináciu viacerých účinných zložiek, ktoré majú pozitívny vplyv na váš sexuálny život.

Okrem užívaním výživových doplnkov je možné sexuálnu túžbu posilniť aj vhodnými potravinami. Medzi potraviny známe svojim pozitívnym efektom na sexuálnu túžbu patrí najmä čokoláda, zázvor, ustrice alebo aj granátové jablko.

Pokiaľ ste si nezvolili tu žiadny tovar, skúste sa pozrieť aj na kategórie Afrodiziaká pre mužov, Afrodiziaká pre ženy a Podpora erekcie. Zákazníci si obľúbili rady Salvia Paradise a Valovič. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Valovič J.V. KVAPKY - PRO na činnosť prostaty 50 ml.

Aliver Nutraceutics Maca Peruánska Strong 120 kapsúl

BIO MACA peruánska STRONG – kapsule – v koncentrácií 6:1 znamená, že ide o 2x koncentrovanejší extrakt MACA než je bežný prášok. To znamená vyššiu koncentráciu účinných látok a silnejší účinok. Vedecké výskumy potvrdzujú jej výrazný účinok na zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti a predovšetkým má významný vplyv na reprodukčné zdravie. Pomáha pri sexuálnej impotencii mužov, frigidite žien a neplodnosti. Pre svoje účinky je nazývaná „Peruánskou viagrou“.

Môžete mať v pondelok 12. 6.11,05 €

Aliver Nutraceutics Kotvičník zemný Tribulus Terrestris Extrakt 90 % 120 kapsúl

Kotvičník zemný – 90% koncentrácia saponinov. U žien prispieva k dozrievaniu vajíčok, pomáha riešiť problémy v klimaktériu, menštruačné problémy a problémy s neplodnosťou. U mužov sa vyznačuje mimoriadnymi účinkami pri podpore tvorby spermií a ich životnosti. U mužov bol potvrdený až 30% nárast hladiny testosterónu, čo prináša aj zvýšenie libida a zlepšenie nálady.

Môžete mať v pondelok 12. 6.15,21 €
Product image

Clavin PLATINUM 20 kapsúl

Výživový doplnok učený pre mužov. Obsahuje galenicky upravenú zmes špeciálne vybraných účinných látok STIMULIN®, ktoré majú veľmi priaznivý účinok na prekrvenie penisu a erekciu a vyznačujú sa rýchlym nástupom účinku.

Môžete mať v pondelok 12. 6.53,78 €

Avita ASHWAGANDHA AA+ 60 kapsúl

100 % extrakt z koreňa indickej rastliny Withania somnifera Dunal (Vitánie snodárnej). Ashwagandha s certifikátom KSM-66 – najlepšia Ashwagandha na svete.

Môžete mať v pondelok 12. 6.14,79 €

Aliver Nutraceutics VITEX Agnus Castus 90 kapsúl

Doplnková liečba pri poruchách vaječníkov a maternice.

Môžete mať v pondelok 12. 6.11,10 €
Product image

Feminus 60 tabliet

Český mutlivitamín pre ženy nielen v období menopauzy. Pomáha optimalizovať hladinu estrogénu v ženskom tele. Jedinečný mix vitamínov, minerálov a extraktov z bylín podporujúcich energiu, vitalitu a libido. Vhodný pre ženy nad 35 rokov.

Môžete mať v pondelok 12. 6.22,99 €

Exeltis FOLANDROL prášok 30 vrecúšok

Výživový doplnok sa odporúča užívať ako doplnok v prípade zvýšenej potreby alebo v prípade nedostatku látok, z ktorých je zložený v organizme. Je určený najmä mužom v období plánovaného tehotenstva páru.

Môžete mať v pondelok 12. 6.20,10 €
Product image

Primulus 60 tabliet

Český multivitamín pre mužov. Primulus pomáha v boji s negatívnymi vplyvmi nízke hladiny testosterónu. Jedinečný mix vitamínov, minerálov a extraktov z bylín podporujúcich energiu, vitalitu a libido. Vhodný pre mužov nad 35 rokov.

Môžete mať v pondelok 12. 6.22,99 €

Cemio RED3 silnejšie zloženie 60 kapsúl

Výživový doplnok pre mužov. Pre podporu prostaty, potencie a vitality s 2x silnejším zložením.

Môžete mať v pondelok 12. 6.18,21 €
Product image

Profertil 60 kapsúl

PROfertil® je potravinový doplnok pre zvláštne medicínske účely na liečenie zníženej plodnosti u mužov, ktorí si želajú dieťa. Podávaním vitálnych látok obsiahnutých v PROfertil® –e je možné dosiahnúť zlepšenie kvality ejakulátu, medzi ktoré patrí: hustota spermií, objem ejakulátu, progresívna pohyblivosť /postupná pohyblivosť/, celková pohyblivosť.

Môžete mať v pondelok 12. 6.62,61 €
Product image

Clavin PLATINUM 8 kapsúl

Výživový doplnok učený pre mužov. Obsahuje galenicky upravenú zmes špeciálne vybraných účinných látok STIMULIN®, ktoré majú veľmi priaznivý účinok na prekrvenie penisu a erekciu a vyznačujú sa rýchlym nástupom účinku.

Môžete mať v pondelok 12. 6.36,99 €
Product image

GymBeam Tribulus Terrestris unflavored 120 tabliet

Tribulus Terrestris prirodzene podporuje rast svalovej hmoty, výkon, silu a regeneráciu.

Môžete mať v pondelok 12. 6.8,16 €

Aphrodisia V pre mužov 60 kapsúl

Obsahuje extrakt z koreňa Maca¹, ktorý pozitívne ovplyvňuje sexuálnu potenciu, sexuálnu touhu a napomáha zvyšovať libido.

Môžete mať v pondelok 12. 6.23 €
Darček: Aphrodisia Rabbit - vibračný krúžok ako darček.

Advance Prostalex prostata 60 kapsúl

Prostalex obsahuje kombináciu prírodných látok, ktoré prispievajú k normálnej funkcii prostaty, močového mechúra a močových ciest. Prostalex obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 4 aktívnych látok.

Môžete mať v pondelok 12. 6.13,50 €
Product image

Advance Maca 90 kapsúl

Maca ADVANCE je unikátny výživový doplnok. Obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z koreňa žeruchy peruánskej, známej ako maca.

Môžete mať v pondelok 12. 6.14,64 €

Cemio RED3 silnejšie zloženie 30 kapsúl

Výživový doplnok pre mužov. Pre podporu prostaty, potencie a vitality s 2x silnejším zložením.

Môžete mať v pondelok 12. 6.13,83 €

GymBeam Tribulus Terrestris 240 tabliet

Tribulus Terrestris je silný extrakt z bylinky Kotvičník zemný, ktorá obsahuje až 90% Saponínov - účinná zložka. Produkt je ideálnym stimulantom pre zvýšenie telesného výkonu, sily, vytrvalosti, regenerácie svalstva, avšak napomáha tiež pri sexuálnej aktivite. Gym Beam Tribulus obsahuje až 600 mg Tribulus v jednej tablete.

Môžete mať v pondelok 12. 6.13,92 €

Aphrodisia V pre ženy 60 kapsúl

Výživový doplnok, obsahuje špeciálnu formulu, ktorá vyvážene kombinuje bylinné výťažky a aktívne látky. Aphrodisia "V" pre ženy napomáha ku zvýšeniu sexuálnej túžby¹² a k udržaniu zdravého sexuálneho apetítu u žien¹².

Môžete mať v pondelok 12. 6.24,34 €
Darček: Aphrodisia Rabbit - vibračný krúžok ako darček.
Product image

Arginmax FORTE pre mužov 45 kapsúl

ArginMax® Forte pre mužov je unikátny prípravok, ktorý prispieva k dlhodobému zlepšeniu erekcie, prekrveniu pohlavných orgánov a sexuálnej výkonnosti.(A, B)

Môžete mať v pondelok 12. 6.43,11 €
Product image

Advance MenActive 60 kapsúl

Komplexný výživový doplnok na podporu hladiny testosterónu. Obsahuje na českom trhu unikátnu kombináciu 8 aktívnych látok.

Môžete mať v pondelok 12. 6.13,49 €
Product image

Prostakan FORTE 160 mg/120 mg, 120 kapsúl

Tablety účinkujú na tkanivo prostaty, na sliznicu močového mechúra a močovej rúry.

Môžete mať v pondelok 12. 6.26,05 €
Product image

GymBeam Maca 120 kapsúl

Maca je peruánska bylina s vysokým podielom živín - vitamínov, minerálnych látok, mastných kyselín, enzýmov, aminokyselín a sterolov. Podporuje reprodukčné zdravie, zvyšuje libido, plodnosť, zlepšuje kvalitu a produkciu spermií a pozitívne upravuje hladiny hormónov. Posilňuje tiež pamäť, znižuje stres, zlepšuje imunitné funkcie a vitalitu.

Môžete mať v pondelok 12. 6.9,90 €
Product image

Vemoherb Bulgarian Tribulus 90 kapsúl

Absolútna špička zo segmentov extraktu z rastliny bulharský tribulus. Najsilnejšie dostupný tribulus v SR. Ideálny pre športovcov, ktorí chcú vyťažiť z cvičenia v posilňovni maximum.

Môžete mať v pondelok 12. 6.21,25 €
Product image

Clavin ORIGINAL 12 kapsúl

Clavin® Original je prípravok s priaznivým vplyvom na prekrvenie penisu a erekciu.

Môžete mať v pondelok 12. 6.23,28 €
Product image

Arginmax FORTE pre mužov 90 kapsúl

Výživový doplnok, ktorý svojím originálnym zložením a špeciálne upravovanými látkami dlhodobo zlepšuje erekciu a sexuálnu výkonnosť.

Môžete mať v pondelok 12. 6.57,86 €
Product image

Aphrodisia V pre ženy 10 kapsúl

Výživový doplnok, obsahuje špeciálnu formulu, ktorá vyvážene kombinuje bylinné výťažky a aktívne látky. Aphrodisia "V" pre ženy napomáha ku zvýšeniu sexuálnej túžby¹² a k udržaniu zdravého sexuálneho apetítu u žien¹².

Môžete mať v pondelok 12. 6.14,30 €

Advance Tribul 60 kapsúl

Komplexný výživový doplnok na podporu kvality erekcie. Obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 9 aktívnych látok.

Môžete mať v pondelok 12. 6.20,02 €
Product image

Clavin ORIGINAL 28 kapsúl

Clavin® Original je prípravok s priaznivým pôsobením na prekrvenie pohlavného orgánu a kvalitu erekcie. Prípravok zvyšuje sexuálnu túžbu, priaznivo pôsobí na plodnosť a vďaka selénu a zinku prispieva aj k normálnej funkcii imunitného systému. Prípravok sa odporúča užívať v množstve 4 kapsule naraz, najlepšie 1 - 4 hodiny pred pohlavným stykom. Kapsuly sa užívajú celé a zapijú dostatočným množstvom tekutín.

Môžete mať v pondelok 12. 6.38,07 €

Salvia Paradise Kotvičník - protodioscin štandardizovaný extrakt 100 kapsúl

Kapsule sú vyrobené z extraktu získaného z kotvičníka zemného - Tribulus terrestris. Extrakt je štandardizovaný na účinnú látku protodioscín.

Môžete mať v pondelok 12. 6.32,59 €

Zerex Klasik plus 36 kapsúl

Určený pre ľudí s rýchlym vyvrcholením. Vďaka obsahu afrodiziakálnych zložiek priaznivo vplýva na sexuálnu vitalitu, výkon a intímny život. Má rýchly nástup účinku. Užiť 60 minút pred pohlavným stykom. Vhodný pre vegánov.

Môžete mať v pondelok 12. 6.41,80 €
Product image

Aliver Nutraceutics DAA 120 kapsúl

DAA je prirodzený modulátor syntézy endogénneho testosterónu a luteinizačného hormónu.

Môžete mať v pondelok 12. 6.16,73 €

Salvia Paradise Kotvičník - Tribulus plod prášok BIO 100 g

Kotvičník zemný - BIO plod jemne namletý na prášok (iba z BIO plodov, nie celé vňate). Výhodou prášku je veľmi jednoduchá príprava. Veľa mužov už objavilo prínos kotvičníka. Vyskúšajte ho a staňte sa jedným z nich.

Môžete mať v pondelok 12. 6.7,77 €

Salvia Paradise Kotvičník zemný Tribulus plod 80 g

Najúčinnejšou časťou kotvičníka je plod obsahujúci najviac saponínov - účinnej látky kotvičníka. Mnoho mužov už objavilo prínos kotvičníka. Vyskúšajte ho a staňte sa jedným z nich.

Môžete mať v pondelok 12. 6.9,62 €

Zerex Extralong 12 kapsúl

Podporuje libido a chuť na sex. Priaznivo vplýva na sexuálnu vitalitu, výkon a intímny život. Pomáha nadobudnúť zdravé sebavedomie. Má rýchly nástup účinku. Užite 60 minút pred pohlavným stykom. Vhodný pre vegánov.

Môžete mať v pondelok 12. 6.37,40 €
Product image

Erexan 685 mg pre mužov 15 kapsúl

Výživový doplnok určený pre mužov. Odporúča sa používať pri problémoch s potenciou.

Môžete mať v pondelok 12. 6.22,34 €

Nástroje Zdravia MACA EXTRA BIO 120 kapsúl

MACA EXTRA BIO kapsuly s obsahom prášku zo sušených maca koreňov (Lepidium peruvianum Chcón, syn. Lepidium meyenii).

Môžete mať v pondelok 12. 6.19,75 €
Hore

Pozrite sa na produkty z kategórie Afrodiziaká zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Afrodiziaká sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Afrodiziaká zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.