PROFERTIL cps 60

PROFERTIL cps 60

Doprava zadarmo

PROfertil® je potravinový doplnok pre zvláštne medicínske účely na liečenie zníženej plodnosti u mužov, ktorí si želajú dieťa. Podávaním vitálnych látok obsiahnutých v PROfertil® –e je možné dosiahnúť zlepšenie kvality ejakulátu, medzi ktoré patrí: hustota spermií, objem ejakulátu, progresívna pohyblivosť /postupná pohyblivosť/, celková pohyblivosť.     

Skladom 26. 6. 2019 Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
K dispozícii v lekárni Pilulka už zajtra
47,08 € 47,99 €
Nákupom získate 47.08 kreditov
5.0
5
4
3
2
1

PROFERTIL cps 60

Podávaním vitálnych látok obsiahnutých v PROfertil® –e je možné dosiahnúť zlepšenie kvality ejakulátu, medzi ktoré patrí:

 • hustota spermií
 • objem ejakulátu
 • progresívna pohyblivosť /postupná pohyblivosť/
 • celková pohyblivosť    

Tieto pozitívne výsledky sú založené na vedeckých výskumoch, ktoré boli uskutočnené vo Viedenskej nemocnici AKH.

Všetky substancie obsiahnuté v PROfertil boli starostlivo vybrané. Už každá substancia samostatne vykazovala pozitívne účinky na kvalitu semena, čo bolo preukázané významnými vedcami v oblasti výskumu mužskej plodnosti.

Odporúčané dávkovanie: 
Denne 2 kapsuly PROfertil®-u ráno pred jedlom zapiť dostatočným množstvom tekutín. Minimálna doba užívania sú 3 mesiace, aby bola dosiahnutá optimalizácia každého štádia vzniku spermií. 

Zloženie:
L-karnitín tartarát, hydrochlorid L-arginínu, dl-alfa-tokoferolacetát, hydroxypropyl,etylcelulóza, sulfid zinočnatý, dioxid kremíka, L-glutatión, stearát horečnatý, koenzým Q10, selenát sodný, mastenec, kyselina pteroylglutámová, oxid titaničitý, oxid železitý.

Jednotlivé komponenty:
Podávaním vitálnych látok obsiahnutých v PROfertil®-e je možné dosiahnúť zlepšenie kvality ejakulátu.
Látky obsiahnuté v PROfertil®-e:

 • L-Carnitín: Je látka telu vlastná, ktorá slúži pre mužské pohlavné bunky ako energetický substrát.
 • L-Carnitín: môže spôsobiť zlepšenie pohyblivosti a počtu spermií.
 • L-Arginín: Aminokyselina, ktorú telo potrebuje vo veľkom množstve a pri výskume viedla k významnému zlepšeniu počtu a pohyblivosti spermií.
 • Zinok: Okrem funkcie antioxidantu (substancie, ktoré viažu voľné radikály, alebo zabraňujú tvorbe nových) a účasti na mnohých biochemických procesoch v tele, spôsobuje stopový prvok zinok zlepšenie hustoty mužských pohlavných buniek, rast rýchlo pohybujúcich sa spermií a zvýšenie hladiny testosterónu dôležitého na dozrievanie mužských pohlavných buniek.
 • Vitamín E: Vďaka svojim účinkom podporuje zlepšenie pohyblivosti spermií a schopnosť spermií oplodniť vajíčko.
 • Glutatión a selén: Dva vysoko účinné pohlcovače voľných radikálov dokázali v mnohých výskumoch svoj pozitívny vplyv na zvýšenie pohyblivosti spermií.
 • Koenzým Q 10: Môže viest' k zvýšeniu počtu oplodnení, k zvýšeniu počtu mužských pohlavných buniek a k zlepšeniu pohyblivosti mužských pohlavných buniek.
 • Kyselina listová: Je neodmysliteľnou pre rast buniek a delenie buniek (krvotvorba) ako aj nervovú látkovú výmenu a podieľa sa na ochrane kardiovaskulárnej sústavy. Už dlho je známy jej pozitívny účinok na kvalitu ejakulátu.  

Produkt je teraz v zľave 2 %.

EAN: 9120017070092
Výrobca: LENUS PHARMA GMBH
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Originálny názov: PROFERTIL cps 60
5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

bubinka b. 26. 6. 2014 21:26
s partnerom odporucame!

Doplňujúce informácie

EAN: 9120017070092
Výrobca: LENUS PHARMA GMBH
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Originálny názov: PROFERTIL cps 60