Vlasové vody a peny - Bez parabénov

(6 produktov)

Vlasové vody a peny sú doménou predovšetkým mužov, avšak aj ženy môžu mať tieto lieky vo svojej kozmetickej výbave. Vlasové vody sú určené pre všetkých, ktorých trápi vypadávanie vlasov a ich šedivenie. Podľa typu produktu zabránite nielen predčasné…

 Zobraziť viac

Vlasové vody a peny sú doménou predovšetkým mužov, avšak aj ženy môžu mať tieto lieky vo svojej kozmetickej výbave. Vlasové vody sú určené pre všetkých, ktorých trápi vypadávanie vlasov a ich šedivenie. Podľa typu produktu zabránite nielen predčasnému plešateniu, ale zároveň tiež posilníte pevnosť vlasov a dodáte im lesk. Prípravky vlasy krásne zregenerujú, vyživia a dodajú im opätovnú sviežosť a mladistvosť.

Užívatelia si najviac obľúbili značky Alfaparf Milano. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Alfaparf Milano Semi di Lino Parfumovaná voda 50 ml.

Product image

Eucerin DermoCapillaire tonikum proti vypadávaniu vlasov 100 ml

Tonikum proti vypadávaniu vlasov. Tonikum proti vypadávaniu vlasov bolo vyvinuté pre posilnenie vlasových korienkov vďaka podpore ich energetického zásobovania a spomalenia procesu rednutia vlasov.

Môžete mať už dnes

Kaaral K05 Revitae Tonikum s kmeňovými bunkami pre rast nových vlasov 50 ml

Revolučná novinka proti vypadávaniu vlasov a na podporu zlepšenia ich kvality, hustoty a rastu, za pomoci stimulácie kmeňových buniek.

Môžete mať už dnes
Product image

Vichy Dercos Densi-Solutions Kúra podporujúca hustotu vlasov 100 ml

Koncentrovaná kúra pre vlasovú pokožku z radu pre obnovenie hustejších vlasov, ktorá intenzívne pôsobí na vlasové korienky, aby vlasy vyzerali silnejšie a hustejšie s každou aplikáciou.*

Môžete mať už dnes
Product image

Revalid ® REGROWTH Serum 50 ml

Nový Revalid® s aktívnou zložkou Redensyl® pre obnovenie rastu vlasov.

Môžete mať už dnes

Kaaral K05 Exfoliačný peeling 100 ml

Exfoliačný peeling. Obnovuje a dokonale čistí vlasovú pokožku exfoliačným účinkom pomocou mikrogranúl z mandlí a lieskových orieškov a pripravuje ju na liečbu rady K05 - pri liečbe vypadávanie vlasov, tvorby lupín, tvorby kožného mazu.

Môžete mať už dnes
Product image

Alfaparf Milano Semi di Lino Parfumovaná voda 50 ml

Zapožičiava vlasom aj pokožke tela jemnú vôňu.

Môžete mať už dnes

Pozrite sa na produkty z kategórie Vlasové vody a peny zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Vlasové vody a peny zoradené od najlacnejších. V kategórii Vlasové vody a peny nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.