Upratovanie - Vegan (2 produktov)

Vianočné upratovanie nás neminie ani tento rok

Vianoce nám pomaly klopú na dvere a skúsené gazdinky už vedia, že s prípravami sa neoplatí otáľať…

 

Kedy nakúpiť darčeky, kedy ich zabaliť, kedy upiecť koláčiky a ako si naplánovať upratovanie? Je toho veľa, čo treba urobiť! A keďže chceme, aby ste si tohtoročné sviatky čo najviac užili, pomôžeme vám s veľkým vianočným upratovaním.

Plnootáčková práčka

Upratovanie celej domácnosti

Pomocníci pri upratovaní

Voňavá domácnosť

Patríte k tým ľuďom, ktorí sa do upratovania domácnosti veľmi nehrnú a siahodlho ho odkladajú? Alebo naopak patríte medzi tých šťastlivcov, ktorí upratujú s úsmevom na tvári za všetkých okolností? Či už je to tak, alebo onak, vyzbrojiť sa čistiacimi prostriedkami a zbaviť domácnosť prachu a baktérií musí každý. My vám ukážeme, že upratovanie domácnosti nemusí byť otrava, ale zábava. Stačí vedieť, ako na to!

Ako na efektívne upratovanie domácnosti?

1. Upratujte systematicky

S upratovaním vždy začnete zhora. Najskôr sa zbavte pavučín, prachu na vysoko umiestnených policiach, spotrebičoch a svetlách. Postupujte takto smerom dole cez nižší nábytok, skrinky a stoly, až ku kobercu. Len tak si budete istí, že žiadna vaša práca nepríde nazmar. Môžete si navyše pomôcť vypísaným zoznamom činností, ktorým sa pri upratovaní musíte venovať. Budete tak mať väčší prehľad a možnosť si upratovanie efektívne rozvrhnúť - a odškrtávanie splnených úloh vám dopraje hrejivý pocit z dobre odvedenej práce.

2. Zvoľte tie správne čistiace prostriedky

Pomocníci na upratovanie, to je o čo tu beží! Kvalitné čistiace prostriedky vás zbavia nečistôt, vírusov a baktérií a vašu domácnosť navyše krásne prevoňajú. Či už sa chystáte na upratovanie kuchyne, kúpeľne alebo vás čaká umývanie okien, u nás nájdete širokú ponuku produktov. Pokiaľ je pre vás šetrnosť k prírode dôležitým faktorom, vyberte si z ekologických prostriedkov, ktoré môžete následne recyklovať.

3. Nezabudnite na upratovacie pomôcky

Podstatné je voliť kvalitné pomôcky, ktoré sa pohodlne používajú, aby vám prácu naopak nesťažovali. Vo výbave pre efektívne upratovanie vždy nájdete utierky a hubky, gumové rukavice alebo odolný mop. Pre náročných tu sú špeciálne parné mopy, s ktorými dosiahnete ešte lepšie výsledky. Spoľahlivý vysávač sa potom postará o prach v každom kúte vášho domova. Vychytané robotické vysávače navyše dokážu za niekoľko málo minút povysávať alebo vytrieť celú domácnosť, a vy tak budete mať o starosť menej.

4. Podlahy nechajte nakoniec

Pred tým, než začnete s vytieraním, uistite sa, že je podlaha dôkladne zametená. Zametajte alebo vysávajte vždy na sucho od miesta, kadiaľ sa najviac chodí, aby ste sa zbavili tej najväčšej špiny. Keď s prvým krokom skončíte, napustite si teplú vodu, pridajte vhodný čistiaci prostriedok na podlahy a postupujte v opačnom smere, tzn. od konca izby k dverám. Potom už len dúfajte, že vám čerstvo vytrenú podlahu nikto nepošliape, a je hotovo!

5. Na záver dodajte vôňu

Čerešničkou na torte po náročnom upratovaní môže byť použitie interiérovej vône, ktorá dodá vašej domácnosti jej osobité kúzlo. Z našej ponuky môžete vyberať medzi klasickými osviežovačmi vzduchu alebo vyskúšať vonné sviečky a difuzéry. Pokiaľ ste fanúšikom esenciálnych olejov, dokonale vám poslúži elektrický difuzér, ktorý je nielen užívateľsky jednoduchý, ale doma vám vytvorí pravú upokojujúcu atmosféru.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Allnature Peroxid vodíka 3% 1000 ml. Užívatelia najlepšie hodnotia značky Attitude, Savo a Allnature. Pokiaľ ste si nezvolili tu žiadny výrobok, skúste sa pozrieť aj na kategórie Pohlcovače vlhkosti a zápachu, Upratovacie pomôcky, Upratovanie kuchyne, Upratovanie kúpeľne a Čistenie WC.

Feel Eco Čistič kúpelní 5 ml

Môžete mať v pondelok 11. 12.30,90 €

Feel Eco Čistič kuchýň 5 l

Môžete mať v utorok 19. 12.30,90 €
Banner
Upratovanie - Vegan - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Upratovanie - Vegan ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Upratovanie - Vegan na 98 %
Recenzia produktu: Bref Color Aktiv Flower 3 ks
5 / 9x
Velká spokojenost
Recenzia produktu: Vileda TURBO 2in1 náhrada
5 / 3x
*****
Recenzia produktu: Sidolux Professional Kúpelňa Marseillské mydlo s levandulou 500 ml
5 / 1x
Tento čistič je naprosto perfektní. Odstraní usazené nečistoty bez velkého drhnutí. Navíc má krásnou parfemaci.
Recenzia produktu: Cif krém Lemon 500 ml
5 / 3x
odporúčam
Recenzia produktu: Calgon Tabs na zmäkčenie vody 15 ks
5 / 1x
Používáme trvale jako nejlepší prostředek pro praní.
Recenzia produktu: Braun CCR2 náplň čistiaca 2 x 175 ml
5 / 4x
Príjemná vôňa, pri používaní strojček holí lepšie
Recenzia produktu: Savo Original Dezinfekčný prostriedok 1.2 l
5 / 25x
výborný dezinfekčný prostriedok
Recenzia produktu: Energy Spiron spray 50 ml
5 / 1x
Príjemná silná vôňa.
Recenzia produktu: Tierra Verde Osviežovač vzduchu – BIO Eukalyptus fľaštička 100 ml
5 / 1x
Skvelá vôňa, antibakteriálne, rýchlo dostupná, vždy so sebou.
Recenzia produktu: Feel Eco Čistič kúpelní 5 ml
5 / 1x
Výborný produkt, sila čistenia porovnateľná s skýmkoľvek ne-eko čističom kúpeľní, oproti niektorým dokonca oveľa lepšia.

Kategóriu Upratovanie sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Upratovanie zoradené od najlacnejších. V kategórii Upratovanie nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.