Penco Tri-creatine malát Pomaranč 500 g

Dokonale rozpustný práškový koncentrát na prípravu nápoja s vysokým obsahom …

Zobraziť viac

Dokonale rozpustný práškový koncentrát na prípravu nápoja s vysokým obsahom kreatínu. Jedna dávka Penco TCM obsahuje 2,8 g kreatínu vo forme rozpustného, rýchlo pôsobiaceho kreatín malátu, 15 g dextrózy, 10 µg chrómu a celé spektrum vitamínov.

Môžete mať za 5 dní v pondelok 27. 5.  viac info
Skladom u dodávateľa
V Pilulka Boxe už v utorok 28. 5. od 12:00
Pilulka Expresom už v utorok 28. 5. od 09:00
19,90 €
Cena za 10 g: 0,40 €
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 1 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Vlastnosti:

 • Zvyšuje fyzickú výkonnosť
 • Zlepšuje krátkodobý výkon pri vysokej intenzite
 • Zlepšuje opakovaný rýchlostný výkon
 • Funkčná dávka kreatínu = 3 g denne

Výhodou tri-kreatín malátu oproti bežne používanému kreatín monohydrátu je jeho vynikajúca rozpustnosť vo vode. V trikreatín maláte sú 3 molekuly kreatínu viazané na 1 molekulu malátu (kyseliny jablčnej). Uvádza sa, že v porovnaní s kreatín monohydrátom je kreatín malát až 10-krát rozpustnejší, a teda biologicky dostupnejší.

Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas opakovaných intervalových a krátkodobých cvičení s vysokou intenzitou, pri ktorých sa preukázalo, že jeho účinok zvyšuje rýchlosť a výbušnú silu. Pozitívny účinok sa dosahuje pri dennom príjme 3 g kreatínu.

PENCO TCM (TRI-CREATINE MALATE) je práškový koncentrát na prípravu nápoja, ktorý v 1 dávke poskytuje 4g kreatín malátu, t. j. 2,8 g 100 % kreatínu, 15g glukózy, 10 µg chrómu a celé spektrum vitamínov.

Hromadeniu kreatínu vo svaloch napomáha presne zostavená receptúra nápoja Penco TCM. Vyšší obsah dextrózy stimuluje vylučovanie anabolického hormónu inzulínu, ktorý prenáša kreatín do svalových buniek. Tvorbu inzulínu podporuje aj prítomnosť chrómu, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

Zvýšený príjem kreatínu pitím Penco TCM vedie k zvýšeniu hladiny kreatínfosfátu v bunke, t. j. k zvýšeniu kreatínových rezerv. Počas intenzívneho cvičenia sa kreatínfosfát rozkladá na kreatín a fosfát a vzniknutá energia sa využíva na regeneráciu ATP (adenozíntrifosfátu), ktorý je zdrojom energie pre svalovú kontrakciu. Výsledkom je zvýšenie sily, oddialenie svalovej únavy a zlepšenie športového výkonu. Športovci, najmä počas vysoko intenzívnych intervalových alebo krátkodobých cvičení, pri ktorých dochádza k veľkému výdaju energie, môžu zvýšením príjmu kreatínu výrazne zlepšiť svoj športový výkon. Sú potom odolnejší voči svalovej únave, zvyšujú intenzitu tréningu a u niektorých jedincov sa dokonca preukázalo zníženie hladiny laktátu po tréningu.

Penco TCM sa odporúča na zvýšenie výkonnosti, napr. pri cyklistike, plávaní, atletike, tenise, squashi alebo kolektívnych športoch (volejbal, basketbal, futbal, hokej, ....).

Príprava a dávkovanie

Bezprostredne pred použitím rozpustite 20 g (1 odmerku) prášku Penco TCM v 400 ml vody. Odporúča sa vypiť jednu dávku 20 minút pred tréningom na zvýšenie hladiny kreatínu a druhú dávku po tréningu na urýchlenie regenerácie. V netréningové dni stačí 1 dávka.

Ak chcete dosiahnuť požadované účinky, postupujte podľa vyššie uvedeného postupu prípravy. Dodržiavajte pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade akýchkoľvek ťažkostí po užití prípravku prerušte jeho užívanie. Po 6-8 týždňoch užívania Penco TCM by malo nasledovať 4-týždňové obdobie bez suplementácie, aby sa zabránilo nežiaducej adaptácii organizmu.

Používajte v súlade s osobným stravovacím plánom v množstve primeranom aktuálnej fyzickej záťaži.

Zloženie

Dextróza, trikreatín malát, horečnaté soli kyseliny citrónovej, chlorid sodný, chlorid draselný, draselné soli kyseliny trihydrogénfosforečnej, citrát draselný, aróma, vitamínový premix (kyselina L-askorbová, tokoferylacetát 50 %, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín), β-karotén (len s príchuťou pomaranča), sladidlá sukralóza a acesulfam K, chlorid chromitý.

Upozornenie

Neprekračujte maximálne odporúčané dávkovanie, t. j. 3 dávky po 20 g denne. Pri dopĺňaní kreatínu nepite nápoje obsahujúce kofeín. Kofeín môže narušiť účinky kreatínu. U osôb s ťažším poškodením pečene alebo obličiek je potrebné užívanie konzultovať s lekárom. Nie je určené pre deti mladšie ako 12 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Upozornenie pre alergikov: výrobok môže obsahovať stopy lepku, mlieka, sóje a vaječného bielka.

Zloženie

Dextróza, trikreatín malát, horečnaté soli kyseliny citrónovej, chlorid sodný, chlorid draselný, chlorid draselný; soli kyseliny trihydrogénfosforečnej, citran draselný, aróma, vitamínínový premix (kyselina L-askorbováá, tokoferyl acetát 50 %, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, tiamín-mononitrát, kyselina pteroylmonoglutámová;, D-biotín, kyanokobalamín), β-karotén (len variant s pomarančovou príchuťou), sladidlá sukralóza a acesulfam K, chlorid chromitý.

Skúste tiež ostatné výrobky značky Penco, ktoré sú v kategóriách Výživové doplnky, Šport a Aminokyseliny. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Kreatín monohydrát.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN8594000863908
ZnačkaPenco
Forma  Prášok
Príchuť  Pomaranč
Veľkosť balenia500 g
Režim výdaja  Doplnok stravy
Originálny názovTRI CREATINE MALÁT 500 g Pomaranč