Testy na potravinové intolerancie (1 produktov)

Trápi vás časté nadúvanie, hnačka, bolesti žalúdka či iné zažívacie problémy? Na vine môže byť potravinová intolerancia. Samodiagnostické rýchlotesty dokážu v priebehu niekoľkých minút spoľahlivo zistiť, či sa u vás objavila neznášanlivosť na …

Zobraziť viac

Trápi vás časté nadúvanie, hnačka, bolesti žalúdka či iné zažívacie problémy? Na vine môže byť potravinová intolerancia. Samodiagnostické rýchlotesty dokážu v priebehu niekoľkých minút spoľahlivo zistiť, či sa u vás objavila neznášanlivosť na niektorú potravinu vo vašom jedálničku.

Výhody:

  • Vysoká spoľahlivosť a jednoduché použitie
  • Okamžite po zistení výsledku môžete upraviť svoj jedálniček – vždy sa ale poraďte so svojím lekárom
  • Testy sú vhodné aj pre deti – pred použitím sa riaďte informáciami uvedenými v príbalovom letáku

Čo je potravinová intolerancia?

Zatiaľ čo alergia sa prejaví do niekoľkých minút, chronická intolerancia má oneskorené príznaky. za niekoľko dní sa môžu objaviť zažívacie problémy, ale aj migrény, ekzémy, únava, alebo poruchy spánku. Príznaky intolerancie k potravinám sú teda naozaj rôznorodé a prejavujú sa neskôr, preto býva ťažké určiť, o ktorú potravinu ide.

Medzi tie najčastejšie potraviny vyvolávajúce intoleranciu patria:

  • Mliečne výrobky
  • Lepok (pšenica, ovos)
  • Vajcia
  • Zemiaky
  • Kvasnice
  • Morské ryby

Zákazníci najlepšie hodnotia značky Hartmann. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Hartmann VEROVAL neznášanlivosť lepku domáci test.

Hartmann VEROVAL neznášanlivosť lepku domáci test

Hartmann VEROVAL neznášanlivosť lepku domáci test

Môžete mať za 3 dni v pondelok 27. 5.
Testy na potravinové intolerancie - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Testy na potravinové intolerancie ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Testy na potravinové intolerancie na 60 %
Recenzia produktu: Vitamin Station Rýchlotest Alergia-totálne IgE samodiagnostický test
3 / 3x
Zbytočne premrhané peniaze. Vzhľadom na "kvalitu" lancety a pipety je takmer nemožné odobrať dostatočnú vzorku krvi. Krv ani tlmivý roztok nevsakujú, takže test sa vôbec nevyvíja.

Pozrite sa na produkty z kategórie Testy potravinovej intolerancie zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Testy potravinovej intolerancie sme pre vás poskladali od najkvalitnejších produktov. Kategóriu Testy potravinovej intolerancie sme pre vás zoradili od najpredávanejších produktov.