Sušienky a tyčinky - Bez laktózy

(10 produktov)

Myslíte, že maškrtiť zdravo sa nedá? Potom ochutnajte produkty z našej bohatej ponuky sušienok a tyčiniek. Tie všetky sú nielen veľmi chutné, ale predovšetkým aj zdravé. Sušienky a tyčinky sú preto ideálnymi pochúťkami pre tých, ktorí sa stravujú …

 Zobraziť viac

Myslíte, že maškrtiť zdravo sa nedá? Potom ochutnajte produkty z našej bohatej ponuky sušienok a tyčiniek. Tie všetky sú nielen veľmi chutné, ale predovšetkým aj zdravé. Sušienky a tyčinky sú preto ideálnymi pochúťkami pre tých, ktorí sa stravujú podľa diétnych zásad. Či už zháňate bezlepkové dobroty, tyčinky s nízkym obsahom tuku či sušienky z celozrnnej múky, u nás si určite vyberiete. Na desiatu do školy, do práce aj na výlet sú zdravé sušienky tým najlepším variantom. Je len na vás, či dáte prednosť kakaovým, medovým, orieškovým, ovocným alebo čokoládovým dobrotám.

Proteínové tyčinky

V zdravej výžive patria medzi veľmi obľúbené proteínové tyčinky. Ak patríte medzi športovcov, alebo sa len snažíte strážiť si váhu, proteínové tyčinky sú vhodnou voľbou pre doplnenie živín kedykoľvek počas dňa. Každý z nás občas prepadne chuti na sladké, po konzumácii takýchto tyčiniek sa aspoň nemusíte trápiť výčitkami. Nielenže si pochutnáte, ale aj zaženiete hlad. Obsahujú totiž hodnotné množstvo dobre stráviteľných bielkovín a komplexných sacharidov. Minimálne množstvo bielkovín v proteínovej tyčinke by malo byť 18 g/100 g hmotnosti celkovej tyčinky.

Kedy jesť proteínové tyčinky?

Ak vás pred cvičením popadol hlad, ale nechcete zjesť celú porciu jedla, proteínová tyčinka vás zasýti a ešte vám dodá potrebnú energiu pre športový výkon. Odporúča sa pol hodiny pred výkonom. Vhodná je aj po cvičení, dodá telu bielkoviny, ktoré slúžia k regenerácii svalovej hmoty, a doplní glykogén, aby ste mali energiu. Ak vás počas dňa prepadnú chute na sladké, výhodou týchto tyčiniek je, že neobsahujú toľko jednoduchých cukrov, ako bežné tyčinky. Nie sú však vhodné ako náhrada plnohodnotné stravy.

Raw tyčinky

Tento druh tyčiniek neprechádza tepelnou úpravou, ich výživová hodnota teda zostáva maximálne zachovaná. Obsahujú sušené ovocie, rôzne druhy orieškov a iných ingrediencií. Sú veľmi vhodnou pochúťkou pre športovcov, ale aj ako desiata pre deti či na zahnanie hladu pre dospelých.

V ponuke nájdete rôzne druhy týchto chutných potravín, od bezlepkových sušienok, po ochutené, alebo ovsené.

Užívatelia najlepšie hodnotia značky HAPPYLIFE, Nutrend a Nupreme. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Nutrend Premium Protein Bar 50% Kokos 50 g.

Topnatur Tyčinka Low carb Kokos-Kakao 40 g

Kokosová tyčinka s kakaom s nízkym obsahom sacharidov.

Môžete mať už dnes

Topnatur Tyčinka Low carb Kokos 40 g

Tyčinka s vysokým obsahom vlákniny vhodná pre nízkosacharidovej stravovanie.

Môžete mať už dnes

Topnatur Tyčinka Low carb Kokos-Pomaranč, 1 x 40 g

Kokosová tyčinka s pomarančom s nízkym obsahom sacharidov.

Môžete mať už dnes

HAPPYLIFE Happy Moment kokosové koliesko s čučoriedkami so zníženým obsahom cukru 38 g

Mini maškrta s mini obsahom cukru. Kolieska sú vyrobené z kokosu, ovocia a čakankovej vlákniny. Neobsahujú glutén ani laktózu a sú vhodné aj pre vegánov.

Môžete mať už dnes

HAPPYLIFE Happy Moment kokosové koliesko s jahodami so zníženým obsahom cukru 38 g

Mini maškrta s mini obsahom cukru. Kolieska sú vyrobené z kokosu, ovocia a čakankovej vlákniny. Neobsahujú glutén ani laktózu a sú vhodné aj pre vegánov.

Môžete mať už dnes

Powerlogy Organic Kurkuma Chocobar 50 g

Základ unikátnej BIO čokolády tvorí až 40 % pravej bielej čokolády z kakaového masla. Dosladená je trstinovým cukrom, vylepšená protizápalovou kurkumou a mandľami.

Môžete mať už dnes

Najtelo Ovocný papierik Jerky JABLKO-SLIVKA 45 g

Úžasne dobrá maškrta plná ovocia a lahodnej vône. Skvele zaženie chuť na sladké, menší hlad a nabije telo energiou.

Môžete mať v stredu 7. 6.

Najtelo Ovocný papierik Jerky JABLKO 45 g

Úžasne dobrá maškrta plná ovocia a lahodnej vône. Skvele zaženie chuť na sladké, menší hlad a nabije telo energiou.

Môžete mať v stredu 7. 6.

Najtelo Ovocný papierik Jerky JABLKO-LIMETKA 45 g

Úžasne dobrá maškrta plná ovocia a lahodnej vône. Skvelo zaženie chuť na sladké, menší hlad a nabije telo energiou.

Môžete mať v stredu 7. 6.

Natural Jihlava Sušenky karobové bez lepku, vajec a mlieka – Natural 150 g

Bezlepkové piškóty pre všetky vekové generácie. Výborné samotné alebo na prípravu pudingov, tort a pohárov.

Môžete mať v stredu 7. 6.

Produkty z kategórie Sušienky a tyčinky sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Sušienky a tyčinky sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. V kategórii Sušienky a tyčinky nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.