Diétne tyčinky (5 produktov)

Ste práve vo fáze redukčnej diéty a hľadáte nejakú schodnú alternatívu k nezdravému maškrteniu? Nemusíte len chrúmať ryžové sucháre (aj keď proti gustu žiadny dišputát). Ponúkame vám príjemné surfovanie v kategórii plnej diétnych (müsli) tyčiniek, …

Zobraziť viac

Ste práve vo fáze redukčnej diéty a hľadáte nejakú schodnú alternatívu k nezdravému maškrteniu? Nemusíte len chrúmať ryžové sucháre (aj keď proti gustu žiadny dišputát). Ponúkame vám príjemné surfovanie v kategórii plnej diétnych (müsli) tyčiniek, po ktorých sa vám budú zbiehať sliny. Voliť môžete z rôznych príchutí ako napríklad slaný karamel, kakao s kokosom, citrón, vanilka alebo biela čokoláda. Táto zbierka zdravých tyčiniek je skvelou zásobárňou energie a bielkovín. Naopak cukru obsahuje veľmi málo. Vyberajte po jednom kuse alebo siahnite po celom balení do zásoby.

Zákazníci si obľúbili rady Raw Me, SLIM Queen a Amix. Najlepšie hodnoteným výrobkom je SLIM Queen Diétna tyčinka, sušienka a smotana 6 x 35 g.

Diétne tyčinky - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Diétne tyčinky ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Diétne tyčinky na 94 %
Recenzia produktu: NuMe dietna tyčinka kokosová chrumkavá (210g) 6x35g
5 / 3x
Chutí na jednotku
Recenzia produktu: Nupo One Meal tyčinka - Chrumkavý Karamel 60 g
5 / 1x
patří k lepším od NUPO, ale nenasyti tolik jako polévka.
Recenzia produktu: Nupo Proteínová tyčinka – Čokoláda 40 g
4 / 2x
dobra chut vela bielkovin dobra cena

Produkty z kategórie Diétne tyčinky sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Diétne tyčinky sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. V kategórii Diétne tyčinky nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.