- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Vyživujúce
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
A-Derma (6) Aveeno (1) Avène (2) Baylis & Harding (1) Bielenda (3) Bioderma (5) Chicco (1) Delhicious (4) Dermacol (13) Dove (2) Erboristica (1) Hawaiian Tropic (1) Helan (1) Kit & Kin (1) Kundal (3) LaSaponaria (2) Lansinoh (1) Lobey (4) Medik8 (1) Mizon (2) Morgan’s (3) Mustela (2) Natura Siberica (1) Naturalis (7) Nobilis Tilia (3) Organic Mimi (17) Organic Shop (12) Patyka (1) Rituals (5) SVR (4) So´Bio étic (1) Uriage (1) Uxitol (1) Venira (1) Vivaco (15) Weleda (5) Yves Rocher (2)
Veľkosť balenia
Forma
Druh vône
Produktové rady
A-Derma Exomega control (5) Avène Xeracalm (2) Bioderma Atoderm (5) Dermacol Aroma Moment (1) Dermacol Flower care (3) Lobey Atopic (1) Rituals Ayurveda (2) Rituals Sakura (3) Uriage Bebe (1) VivaPharm Goat milk (1) Vivaco Body Tip (5) Vivaco Vivapharm (3) Weleda Skin Food (2) Yves Rocher Riche Crème (1)
Pre
SPF – Ochranný slnečný faktor
Masti
Na čo je
Na celulitídu (3) Na dehydratáciu (2) Na ekzémy (3) Na pevné nechty (1) Na pigmentové škvrny / hyperpigmentáciu (2) Na podráždenú pokožku (4) Na ruce (3) Na starostlivosť o pokožku (26) Na strie (3) Na stárnutí (3) Na svědění (2) Na vrásky (2) Na zapareniny (1) Na zdravú kožu (5) Na zrohovatenú kožu (1) Na zvlhčenie (2) Na čistenie pleti (2)
Vlastnosti1
Antivírusový (1) Bez SLS, SLES (19) Bez minerálnych olejov (16) Bez nanočástic (2) Vyživujúce (138) BIO (92) EKO (20) Vegan (164) Prírodné (265) Dermatologicky testované (119) Pre vegetariánov (5) V tehotenstve (21) Pri dojčení (14) Bez chémie (10) Bez konzervačných látok (56) Antibakteriálne (2) Bez palmového oleja (1) Bez parafínu (15) 100% recyklovateľná nádoba (11) GMO-free (15) Recyklovateľné (23) Netestované na zvieratách (66) Vhodné pri cukrovke (1) Bez alkoholu (21) Netoxické (9) Hypoalergénne (79) Sensitive (48) Bez mydla (24) Proti starnutiu (17) Vodeodolné (50) Upokojujúci (144) Bez parfumácie (139) Vyhladzujúci (44) Ochranný (102) Nekomedogénny (38) Na noc (3) Chladivý (6) Bez farbív (62) Bez parabénov (88) S príchuťou (1) Hydratačný (361) Revitalizačný (23) Regeneračný (180) Proti vráskam (19) Bez silikónu (47) UV filter (53) Hrejivý (4)
24,79 €
22,31 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Krém Ultra 500 ml
0,50 € / 10 ml
8,09 €
Red Pepper & Rosemary Anticelulitídny telový peeling 250 g
0,32 € / 10 g
6,89 €
Almond & Papaya Anticelulitídny krém na telo 200 ml
0,34 € / 10 ml
8,09 €
Almond & Strawberry Body Scrub Jam telový peeling 250 g
0,32 € / 10 g
8,09 €
Matcha Lover regeneračné telové mlieko 300 ml
0,27 € / 10 ml
14,19 €
2+1 ZADARMO
Telové mlieko Mango & koriander 390 ml
0,36 € / 10 ml
18,39 €
16,55 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Krém Ultra 200 ml
0,92 € / 10 ml
6,39 €
Cherry Paradise – Starostlivý sprchový krém 200 ml
0,32 € / 10 ml
7,89 €
6,31 € s akciou: Zľava 20 %
XeraCalm relipidačný umývaci olej 100 ml
0,79 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Vyživujúce - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Vyživujúce ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Vyživujúce na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - VyživujúceZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Vyživujúce
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













