- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - UV filter
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
Veľkosť balenia
Typy pleti
Produktové rady
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je
Vlastnosti1
Antivírusový (1) Bez SLS, SLES (19) Bez minerálnych olejov (16) Bez nanočástic (2) Vyživujúce (138) BIO (92) EKO (20) Vegan (164) Prírodné (265) Dermatologicky testované (119) Pre vegetariánov (5) V tehotenstve (21) Pri dojčení (14) Bez chémie (10) Bez konzervačných látok (56) Antibakteriálne (2) Bez palmového oleja (1) Bez parafínu (15) 100% recyklovateľná nádoba (11) GMO-free (15) Recyklovateľné (23) Netestované na zvieratách (66) Vhodné pri cukrovke (1) Bez alkoholu (21) Netoxické (9) Hypoalergénne (79) Sensitive (48) Bez mydla (24) Proti starnutiu (17) Vodeodolné (50) Upokojujúci (144) Bez parfumácie (139) Vyhladzujúci (44) Ochranný (102) Nekomedogénny (38) Na noc (3) Chladivý (6) Bez farbív (62) Bez parabénov (88) S príchuťou (1) Hydratačný (361) Revitalizačný (23) Regeneračný (180) Proti vráskam (19) Bez silikónu (47) UV filter (53) Hrejivý (4)
Certifikáty
22,29 €
20,06 € s
zľava 8 € nad 26 €
Photoderm M tmavý SPF 50+ 40 ml
5,57 € / 10 ml
28,29 €
25,46 € s
Anthelios tónovaný krém SPF50+ 50 ml
5,66 € / 10 ml
14,29 €
12,86 € s
Anthelios Hydratačné mlieko SPF 50+, 75 ml
1,91 € / 10 ml
22,29 €
20,06 € s
zľava 8 € nad 26 €
Photoderm M svetlý SPF 50+ 40 ml
5,57 € / 10 ml
12,39 €12,79 €
-3 %
Allergy Opaľovací prípravok na tvár SPF50, 50 ml
2,48 € / 10 ml
28,16 €35,20 €
-20 %
24,64 € s
Minerálne mlieko SPF50+, 100 ml
3,52 € / 10 ml
24,79 €
22,31 € s
zľava 8 € nad 26 €
Photoderm Mineral fluid 75 g
3,31 € / 10 g
19,54 €24,42 €
-20 %
Protect Transparetný fluid SPF50+ 40 ml
6,11 € / 10 ml
31,89 €
SUN Detský gélový krém SENSITIVE PROTECT SPF 50+, 200 ml
1,59 € / 10 ml
26,49 €
Capital Soleil ANTI-DARK SPOTS SPF 50+ R18 krém 50 ml
5,30 € / 10 ml
16,58 €20,72 €
-20 %
PROTECT X-TREM STICK 50+ Transparentná tyčinka 8 g
25,90 € / 10 g
28,19 €
Sun Transparentný sprej Dry Touch OIL CONTROL SPF 50+ 200 ml
1,41 € / 10 ml
34,19 €
Zľava 10 €
Hyaluron-Filler+Elasticity očný krém SPF20 15 ml
22,79 € / 10 ml
24,99 €
SUN Ultra ľahký fluid HYDRO PROTECT SPF 50+, 50 ml
5,00 € / 10 ml
23,49 €
SUN Vysoko ochranný krém na opaľovanie na tvár SPF 50+ 50 ml
4,70 € / 10 ml
29,49 €
Capital Soleil, Ochranné mlieko na opaľovanie SPF 30 300 ml
0,98 € / 10 ml
25,79 €
23,21 € s
Anthelios tónovaný fluid SPF50+ 50 ml
5,16 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - UV filter - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - UV filter ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - UV filter na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - UV filterZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - UV filter
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













