- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Sensitive
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
Veľkosť balenia
Forma
Typy pleti
Druh vône
Produktové rady
Avène Cicalfate (1) Avène Sun (3) Avène Xeracalm (1) Bioderma Atoderm (3) Bioderma Photoderm (2) Erboristica Uomo (1) Eucerin Sun (4) Eucerin pH5 (1) La Roche-Posay Anthelios (3) La Roche-Posay Cicaplast (1) Lobey Atopic (1) Mixa Sensitive Skin Expert (1) Vichy Capital Soleil (2) Vivaco Body Tip (1) Weleda Starostlivosť o dieťa (1)
SPF – Ochranný slnečný faktor
Masti
Na čo je
Na akné (4) Na alergiu (4) Na ekzémy (7) Na hemoroidy (1) Na intímnu starostlivosť (1) Na jazvy (1) Na kŕčové žily (1) Na lupiny (1) Na ochranu pred oxidačným stresom (6) Na opuchy (1) Na pigmentové škvrny / hyperpigmentáciu (1) Na plesne (1) Na podráždenú pokožku (4) Na popáleniny (2) Na psoriázu / lupienku (2) Na sliznice (1) Na starostlivosť o pokožku (3) Na strie (2) Na svědění (2) Na voľné radikály (3) Na vredy (1) Na vrásky (1) Na zapareniny (2) Na zdravú kožu (2) Na zdravú kožu (2) Na zvýšenú záťaž (1) Na zápaly (1) Na čistenie pleti (1)
Vlastnosti1
Antivírusový (1) Bez SLS, SLES (19) Bez minerálnych olejov (16) Bez nanočástic (2) Vyživujúce (138) BIO (91) EKO (20) Vegan (163) Prírodné (264) Dermatologicky testované (119) Pre vegetariánov (5) V tehotenstve (21) Pri dojčení (14) Bez chémie (10) Bez konzervačných látok (56) Antibakteriálne (2) Bez palmového oleja (1) Bez parafínu (15) 100% recyklovateľná nádoba (11) GMO-free (15) Recyklovateľné (23) Netestované na zvieratách (66) Vhodné pri cukrovke (1) Bez alkoholu (21) Netoxické (9) Hypoalergénne (79) Sensitive (48) Bez mydla (24) Proti starnutiu (17) Vodeodolné (50) Upokojujúci (144) Bez parfumácie (139) Vyhladzujúci (44) Ochranný (102) Nekomedogénny (38) Na noc (3) Chladivý (6) Bez farbív (62) Bez parabénov (88) S príchuťou (1) Hydratačný (360) Revitalizačný (23) Regeneračný (179) Proti vráskam (19) Bez silikónu (47) UV filter (53) Hrejivý (4)
18,99 €
17,09 € s
Anthelios post-UV mlieko po opaľovaní 200 ml
0,95 € / 10 ml
24,39 €
21,95 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Sprchový krém 1 l
24,39 € / 1 l
28,16 €35,20 €
-20 %
24,64 € s
Minerálne mlieko SPF50+, 100 ml
3,52 € / 10 ml
12,39 €12,79 €
-3 %
Allergy Opaľovací prípravok na tvár SPF50, 50 ml
2,48 € / 10 ml
31,89 €
SUN Detský gélový krém SENSITIVE PROTECT SPF 50+, 200 ml
1,59 € / 10 ml
15,79 €
IDROZOIL roztok na umývanie a ošetrenie pokožky 150 ml
1,05 € / 10 ml
28,19 €
Sun Transparentný sprej Dry Touch OIL CONTROL SPF 50+ 200 ml
1,41 € / 10 ml
24,99 €
SUN Ultra ľahký fluid HYDRO PROTECT SPF 50+, 50 ml
5,00 € / 10 ml
4,99 €
Body Tip Mandľové telové mlieko na suchú pokožku 400 ml
0,12 € / 10 ml
2,99 €
Tuhé mydlo s bambuckým maslom a rastlinným glycerínom 125 g
0,24 € / 10 g
11,39 €
UOMO Pleťové hydratačné mlieko na pleť a fúzy 50 ml
2,28 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Sensitive - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Sensitive ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Sensitive na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - SensitiveZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Sensitive
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













