- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Peeling
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
2 + 1 (1) Zľava (6)
Hodnotenie
Značky
Veľkosť balenia
Forma1
Krém (247) Mlieko (87) Olej (83) Peeling (57) Gél (53) Sprej (39) Maslo (22) Balzam (19) Masť (19) Emulze (16) Tyčinka (11) Zmes (10) Mydlo (6) Tekutina - Fluid (6) Pena (5) Pomôcka (5) Voda (5) Roztok (4) Pasta (3) Prísada do kúpeľa (2) Šampón (2) Kondicionér (1) Maska (1) Náplasť (1) Obrúsky, vreckovky (1) Púder (1) Tableta (1) Tekutina (1)
Typy pleti
Druh vône
Produktové rady
Na čo je
Vlastnosti
Bez SLS, SLES (7) Bez minerálnych olejov (3) Vyživujúce (16) BIO (9) EKO (7) Vegan (30) Prírodné (34) Dermatologicky testované (4) Bez chémie (2) Bez konzervačných látok (4) Bez parafínu (4) 100% recyklovateľná nádoba (1) GMO-free (4) Recyklovateľné (4) Netestované na zvieratách (12) Bez mydla (3) Upokojujúci (8) Bez parfumácie (5) Vyhladzujúci (14) Ochranný (4) Nekomedogénny (1) Chladivý (1) Bez farbív (4) Bez parabénov (12) Hydratačný (23) Revitalizačný (3) Regeneračný (20) Bez silikónu (10)
8,09 €
Olive & Papaya Renewing Obnovujúci telový peeling 250 g
0,32 € / 10 g
8,09 €
Red Pepper & Rosemary Anticelulitídny telový peeling 250 g
0,32 € / 10 g
8,09 €
Almond & Strawberry Body Scrub Jam telový peeling 250 g
0,32 € / 10 g
8,09 €
Mango Boom Body Scrub Jam telový peeling 250 g
0,32 € / 10 g
5,89 €
Aroma Moment - Telový peeling Bahamský banán 200 g
0,29 € / 10 g
6,49 €
Thalasso Micro-Polish Minerálny suchý telový peeling 300 ml
0,22 € / 10 ml
5,29 €
Sleeping Telový peeling Exfoliate Your Worries 250 ml
0,21 € / 10 ml
18,99 €
The Ritual of Karma Trial Set 2024 skúšobná sada 3 ks
6,33 € / 1 ks
7,29 €
Aróma Moment osviežujúci telový peeling vodný melón 200 g
0,36 € / 10 g
4,29 €
Vyhladzujúci telový peeling Ostružina a cukor 250 ml
0,17 € / 10 ml
21,39 €
The Ritual of Ayurveda Trial Set 2024 skúšobná sada 3 ks
7,13 € / 1 ks
17,39 €
The Ritual of Karma Softening Body Scrub Telový peeling 300 g
0,58 € / 10 g
17,19 €20,49 €
-16 %
The Ritual of Jing Body Scrub Telový peeling 300 g
0,57 € / 10 g
19,59 €
The Ritual of Sakura Trial Set 2024 skúšobná sada 3 ks
6,53 € / 1 ks
3,59 €
Obnovujúci telový peeling Malina a cukor 250 ml
0,14 € / 10 ml
5,99 €
Cukrový telový peeling Nutrition & Strength 250 g
0,24 € / 10 g
3,99 €
Hydratačný telový peeling Kokos a cukor 250 ml
0,16 € / 10 ml
16,49 €
Breakout+aid Telový peeling proti akné s AHA a BHA 150 ml
1,10 € / 10 ml
5,19 €
Povzbudzujúca telová pena Sladká malina 250 ml
0,21 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Peeling - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Peeling ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Peeling na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - PeelingZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Peeling
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.












