- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Ochranný
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
A-Derma (5) Allnature (1) Avène (7) Bepanthen (2) Bielenda (1) Bioderma (8) Borotalco (1) Cannaderm (1) Canpol babies (1) Chicco (2) Clinical (1) Delhicious (3) Dermacol (2) Erboristica (3) Eucerin (5) Hawaiian Tropic (2) Health culture (1) Helan (1) Kvitok (1) La Roche-Posay (8) Lansinoh (1) Lobey (2) Morgan’s (1) Mustela (3) Natura Siberica (1) Nivea (2) Nobilis Tilia (1) Organic Mimi (1) Patyka (2) Piz Buin (2) Purity Vision (1) Rexona (6) SVR (2) Saloos (3) Uriage (1) Vendome (3) Vichy (5) Vivaco (4) Weleda (2) Wooden Spoon (1) Zitenax (1)
Veľkosť balenia
Forma
Typy pleti
Druh vône
Produktové rady
A-Derma Protect (4) Avène Cicalfate (1) Avène Sun (4) Avène Xeracalm (2) Bioderma Atoderm (1) Bioderma Photoderm (7) Erboristica Uomo (1) Eucerin AtopiControl (1) Eucerin Sun (3) Eucerin pH5 (1) La Roche-Posay Anthelios (6) La Roche-Posay Cicaplast (2) Lobey Atopic (1) Nivea Creme (1) Patyka Sun Care (2) Rexona Maximum Protection (1) Saloos Masážní Oleje (1) Uriage Bebe (1) Vichy Capital Soleil (5) Weleda Starostlivosť o dieťa (1)
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je
Na afty (1) Na akné (7) Na alergiu (4) Na celulitídu (1) Na chudnutie (1) Na dehydratáciu (1) Na detoxikáciu (2) Na dezinfekciu (1) Na ekzémy (11) Na funkciu krvných ciev (2) Na hemoroidy (1) Na hyperpigmentáciu (2) Na intímnu starostlivosť (2) Na jazvy (2) Na kŕčové žily (1) Na nadmerné potenie (9) Na ochranu pred oxidačným stresom (6) Na opary (1) Na opuchy (2) Na pevné nechty (2) Na pigmentové škvrny / hyperpigmentáciu (2) Na plesne (1) Na podráždenú pokožku (6) Na popáleniny (2) Na psoriázu / lupienku (1) Na péči o prsa (1) Na ruce (2) Na starostlivosť o pokožku (19) Na strie (3) Na stárnutí (3) Na svědění (4) Na voľné radikály (2) Na vredy (1) Na vrásky (4) Na zapareniny (3) Na zdravé vlasy (1) Na zdravú kožu (4) Na zdravú kožu (2) Na zvýšenú záťaž (1) Na zápaly (2) Na čistenie pleti (1)
Vlastnosti1
Antivírusový (1) Bez SLS, SLES (19) Bez minerálnych olejov (16) Bez nanočástic (2) Vyživujúce (138) BIO (91) EKO (20) Vegan (163) Prírodné (264) Dermatologicky testované (119) Pre vegetariánov (5) V tehotenstve (21) Pri dojčení (14) Bez chémie (10) Bez konzervačných látok (56) Antibakteriálne (2) Bez palmového oleja (1) Bez parafínu (15) 100% recyklovateľná nádoba (11) GMO-free (15) Recyklovateľné (23) Netestované na zvieratách (66) Vhodné pri cukrovke (1) Bez alkoholu (21) Netoxické (9) Hypoalergénne (79) Sensitive (48) Bez mydla (24) Proti starnutiu (17) Vodeodolné (50) Upokojujúci (144) Bez parfumácie (139) Vyhladzujúci (44) Ochranný (102) Nekomedogénny (38) Na noc (3) Chladivý (6) Bez farbív (62) Bez parabénov (88) S príchuťou (1) Hydratačný (360) Revitalizačný (23) Regeneračný (179) Proti vráskam (19) Bez silikónu (47) UV filter (53) Hrejivý (4)
22,29 €
20,06 € s
zľava 8 € nad 26 €
Photoderm M tmavý SPF 50+ 40 ml
5,57 € / 10 ml
18,99 €
17,09 € s
Anthelios post-UV mlieko po opaľovaní 200 ml
0,95 € / 10 ml
22,29 €
20,06 € s
zľava 8 € nad 26 €
Photoderm M svetlý SPF 50+ 40 ml
5,57 € / 10 ml
28,16 €35,20 €
-20 %
24,64 € s
Minerálne mlieko SPF50+, 100 ml
3,52 € / 10 ml
12,39 €12,79 €
-3 %
Allergy Opaľovací prípravok na tvár SPF50, 50 ml
2,48 € / 10 ml
19,54 €24,42 €
-20 %
Protect Transparetný fluid SPF50+ 40 ml
6,11 € / 10 ml
31,89 €
SUN Detský gélový krém SENSITIVE PROTECT SPF 50+, 200 ml
1,59 € / 10 ml
16,58 €20,72 €
-20 %
PROTECT X-TREM STICK 50+ Transparentná tyčinka 8 g
25,90 € / 10 g
7,89 €
6,31 € s akciou: Zľava 20 %
XeraCalm relipidačný umývaci olej 100 ml
0,79 € / 10 ml
24,99 €
SUN Ultra ľahký fluid HYDRO PROTECT SPF 50+, 50 ml
5,00 € / 10 ml
26,49 €
Capital Soleil ANTI-DARK SPOTS SPF 50+ R18 krém 50 ml
5,30 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Ochranný - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Ochranný ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Ochranný na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - OchrannýZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Ochranný
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













