- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Hydratačný
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
A-Derma (14) ADVANCE (1) Allnature (1) Attitude (2) Australian Gold (1) Aveeno (2) Avène (9) Baylis & Harding (2) Beauty Of Joseon (1) Bella (1) Bepanthen (3) Bi-oil (7) Bielenda (2) Bioderma (17) Cannaderm (1) Canpol babies (1) CeraVe (14) Chicco (3) Clinical (1) Codex Labs (1) Delhicious (4) Dermacol (22) Dexeryl (1) Dove (5) EDO (1) Erboristica (4) Eucerin (9) Forfemina (1) Garnier (2) Hawaiian Tropic (1) Helan (2) Hemorogel (1) Idelyn (1) Institut Esthederm (1) Kit & Kin (1) Konopný Táta (1) Kundal (3) Kvitok (3) La Florentina (11) La Roche-Posay (9) LaSaponaria (2) Lansinoh (1) Linola (2) Little Siberica (1) Lobey (6) MedPharma (1) Medik8 (1) Mixa (5) Mizon (3) Morgan’s (4) Mustela (6) Natura Siberica (6) Naturalis (10) Neutrogena (2) Nivea (3) Nobilis Tilia (5) Organic Mimi (19) Organic Shop (12) Patyka (1) Piz Buin (2) Purity Vision (3) Rexona (6) Rituals (9) SAF Fiorentino (1) SVR (3) Saloos (4) Seni Care (1) So´Bio étic (1) Swiss (1) Tierra Verde (1) Uriage (1) Uxitol (1) Vendome (3) Venira (2) Vichy (4) Vivaco (25) Vivapharm (5) Weleda (11) Yves Rocher (9) Zitenax (1)
Veľkosť balenia
Forma
Typy pleti
Druh vône
Produktové rady
A-Derma Epitheliale AH Duo (1) A-Derma Exomega control (6) A-Derma Protect (2) Attitude Super leaves (2) Avène Cicalfate (1) Avène Sun (3) Avène Xeracalm (1) Bella Mamma (1) Bioderma Atoderm (14) Bioderma Photoderm (3) Codex Labs SHAANT (1) Dermacol Aroma Moment (2) Dermacol Aroma Ritual (1) Dermacol Body Control (1) Dermacol Flower care (3) Erboristica Uomo (1) Eucerin AtopiControl (2) Eucerin Sun (2) Eucerin UreaRepair (3) Eucerin pH5 (2) Garnier Body (1) Garnier Body SuperFood (1) Idelyn Beliema (1) La Roche-Posay Anthelios (6) La Roche-Posay Lipikar (3) Lobey Atopic (2) Mixa Body (3) Mixa Hyalurogel (1) Mixa Sensitive Skin Expert (1) Mustela Špeciálna staroslivosť (1) Natura Siberica Little Siberica (1) Rexona Maximum Protection (1) Rituals Ayurveda (3) Rituals Karma (3) Rituals Sakura (3) Saloos Bio Karité (1) Saloos Bio regenerační obličejový olej (1) Swiss Panthenol Premium (1) Uriage D.S. (1) Vichy Capital Soleil (3) Vichy Homme (1) VivaPharm Goat milk (1) Vivaco Body Tip (6) Vivaco Vivapharm (4) Weleda Skin Food (5) Yves Rocher Bain de Nature (6)
Pre
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je
Na afty (1) Na akné (6) Na alergiu (3) Na celulitídu (4) Na chudnutie (1) Na dehydratáciu (5) Na detoxikáciu (1) Na dezinfekciu (1) Na ekzémy (20) Na funkciu krvných ciev (2) Na hemoroidy (2) Na hojenie rán (1) Na hyperpigmentáciu (2) Na intímnu starostlivosť (3) Na jazvy (6) Na kŕčové žily (1) Na lupiny (1) Na nadmerné potenie (7) Na ochranu pred oxidačným stresom (7) Na opary (1) Na opuchy (2) Na pevné nechty (3) Na pigmentové škvrny / hyperpigmentáciu (1) Na plesne (1) Na podráždenú pokožku (7) Na popáleniny (3) Na psoriázu / lupienku (1) Na ruce (10) Na starostlivosť o pokožku (62) Na strie (13) Na stárnutí (7) Na svědění (7) Na tvorbu kolagénu (1) Na voľné radikály (2) Na vredy (1) Na vrásky (11) Na vypadávanie vlasov (1) Na zapareniny (4) Na zdravé vlasy (1) Na zdravé vlasy (1) Na zdravú kožu (8) Na zdravú kožu (5) Na zrohovatenú kožu (1) Na zvlhčenie (3) Na zvýšenú záťaž (1) Na zápaly (3) Na čistenie pleti (7)
Vlastnosti1
Antivírusový (1) Bez SLS, SLES (19) Bez minerálnych olejov (16) Bez nanočástic (2) Vyživujúce (138) BIO (91) EKO (20) Vegan (164) Prírodné (264) Dermatologicky testované (119) Pre vegetariánov (5) V tehotenstve (21) Pri dojčení (14) Bez chémie (10) Bez konzervačných látok (55) Antibakteriálne (2) Bez palmového oleja (1) Bez parafínu (15) 100% recyklovateľná nádoba (11) GMO-free (15) Recyklovateľné (23) Netestované na zvieratách (66) Vhodné pri cukrovke (1) Bez alkoholu (21) Netoxické (9) Hypoalergénne (79) Sensitive (48) Bez mydla (24) Proti starnutiu (17) Vodeodolné (50) Upokojujúci (144) Bez parfumácie (138) Vyhladzujúci (44) Ochranný (102) Nekomedogénny (38) Na noc (3) Chladivý (6) Bez farbív (61) Bez parabénov (88) S príchuťou (1) Hydratačný (360) Revitalizačný (23) Regeneračný (179) Proti vráskam (19) Bez silikónu (46) UV filter (53) Hrejivý (4)
Certifikáty
BDIH (7) CPK (1) CPK BIO (4) Cosmetique BIO - charte cosmebio (5) Cosmos (9) Cruelty-free (15) EU Organic (3) EWG (2) Ecocert (9) FSC (1) Fair Trade (1) Fair for Life (1) GMP - Good Manufacturing Practice (1) ICEA (5) Leaping Bunny/HCS (3) Natrue (5) UEBT (1) Vegan (18) Vegan OK (4) Český výrobek (1)
18,99 €
The Ritual of Karma Trial Set 2024 skúšobná sada 3 ks
6,33 € / 1 ks
7,29 €
Aróma Moment osviežujúci telový peeling vodný melón 200 g
0,36 € / 10 g
10,49 €
The Ritual of Ayurveda Foaming Shower Gél, Sprchová pena 200 ml
0,52 € / 10 ml
22,89 €
The Ritual of Karma Hair & Body Mist Vyživujúca hmla 50 ml
4,58 € / 10 ml
21,39 €
The Ritual of Ayurveda Trial Set 2024 skúšobná sada 3 ks
7,13 € / 1 ks
17,39 €
The Ritual of Karma Softening Body Scrub Telový peeling 300 g
0,58 € / 10 g
8,39 €
Zľava 25 % nad 2 ks
Body výživný regeneračný krém na telo 400 ml
0,21 € / 10 ml
7,69 €
6,92 € s akciou: Zľava 10 %
Mamma Comfort olej proti striám 150 ml
0,51 € / 10 ml
19,59 €
The Ritual of Sakura Trial Set 2024 skúšobná sada 3 ks
6,53 € / 1 ks
8,49 €
Vanilka & Bambucké maslo - telový krém 450 ml
0,19 € / 10 ml
21,49 €
Spevňujúci a omladzujúci nočný telový krém 370 ml
0,58 € / 10 ml
2,99 €
Tuhé mydlo s bambuckým maslom a rastlinným glycerínom 125 g
0,24 € / 10 g
12,89 €
Super leaves Sprchový gél - Earl Grey a uhorka 473 ml
0,27 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Hydratačný - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Hydratačný ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Hydratačný na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - HydratačnýZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Hydratačný
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













