- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Gél
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Kvalita zloženia (NutraRating)
Hodnotenie
Značky
Alpa (2) Altermed (2) Attitude (2) Avène (3) Bi-oil (3) Bioderma (5) Breakout+aid (1) CeraVe (1) Dermacol (1) Dove (1) Eucerin (2) GS (2) Hemorogel (1) La Roche-Posay (5) Linola (2) Lobey (1) Mizon (1) MoliCare (1) Muskusan (1) Organic Shop (3) Puressentiel (1) SVR (1) Sesderma (1) Topvet (1) Uriage (2) Vendome (1) Vichy (1) Vivaco (2) Vivapharm (1)
Veľkosť balenia
Forma1
Krém (246) Mlieko (87) Olej (83) Peeling (57) Gél (53) Sprej (39) Maslo (22) Balzam (19) Masť (19) Emulze (16) Tyčinka (11) Zmes (10) Mydlo (6) Tekutina - Fluid (6) Pena (5) Pomôcka (5) Voda (5) Roztok (4) Pasta (3) Prísada do kúpeľa (2) Šampón (2) Kondicionér (1) Maska (1) Náplasť (1) Obrúsky, vreckovky (1) Púder (1) Tableta (1) Tekutina (1)
Typy pleti
Produktové rady
Alpa Lesana (1) Attitude Super leaves (2) Bioderma Atoderm (3) Bioderma Photoderm (2) Dermacol Body Control (1) Eucerin Sun (2) GS Condro (1) La Roche-Posay Anthelios (2) La Roche-Posay Cicaplast (1) La Roche-Posay Lipikar (2) Lobey Atopic (1) MoliCare Skin (1) Uriage D.S. (1) Uriage Gyn (1) Vichy Homme (1) Vivaco Vivapharm (1)
Pre
SPF – Ochranný slnečný faktor
Masti
Na čo je
Na akné (3) Na alergiu (2) Na bolesť (3) Na chudnutie (1) Na dezinfekciu (2) Na ekzémy (5) Na hemoroidy (3) Na hyperpigmentáciu (2) Na intímnu starostlivosť (3) Na kĺby a šľachy (2) Na lupiny (1) Na nadmerné potenie (1) Na normálnu funkciu svalov (1) Na opuchy (1) Na plesne (1) Na popáleniny (1) Na starostlivosť o pokožku (6) Na svalové kŕče (3) Na zdravé vlasy (1) Na zdravú kožu (2) Na zápaly (1) Na čistenie pleti (5)
Vlastnosti
Bez SLS, SLES (2) Vyživujúce (2) Vegan (6) Prírodné (7) Dermatologicky testované (8) V tehotenstve (3) Pri dojčení (3) Bez konzervačných látok (2) 100% recyklovateľná nádoba (1) Netestované na zvieratách (2) Hypoalergénne (7) Sensitive (8) Bez mydla (9) Proti starnutiu (1) Vodeodolné (4) Upokojujúci (9) Bez parfumácie (8) Ochranný (7) Nekomedogénny (7) Bez farbív (2) Bez parabénov (4) Hydratačný (22) Revitalizačný (2) Regeneračný (8) UV filter (4)
Certifikáty
22,29 €
20,06 € s
zľava 8 € nad 26 €
Photoderm M tmavý SPF 50+ 40 ml
5,57 € / 10 ml
32,29 €
29,06 € s
Anthelios Oil Correct SPF50+ 50 ml
6,46 € / 10 ml
18,36 €
16,52 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Sprchový gél 500 ml
0,37 € / 10 ml
22,29 €
20,06 € s
zľava 8 € nad 26 €
Photoderm M svetlý SPF 50+ 40 ml
5,57 € / 10 ml
31,89 €
SUN Detský gélový krém SENSITIVE PROTECT SPF 50+, 200 ml
1,59 € / 10 ml
15,19 €19,19 €
-20 %
13,29 € s
XeraCalm Relipidačný mliečny gél 200 ml
0,95 € / 10 ml
19,99 €
17,99 € s
Cicaplast Lavant B5 penivý gél 200 ml
1,00 € / 10 ml
4,29 €
SPORT Telový gél po športe Chili a menthol 75 ml
0,57 € / 10 ml
12,89 €
Super leaves Sprchový gél - Earl Grey a uhorka 473 ml
0,27 € / 10 ml
17,49 €
15,74 € s
LIPIKAR Surgras Zvláčňujúci umývací gél 400 ml
0,44 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Gél - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Gél ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Gél na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - GélZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Gél
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













