- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Citlivá pleť
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
A-Derma (5) Allnature (1) Aveeno (2) Avène (12) Bepanthen (2) Bi-oil (9) Bioderma (17) Cemio (1) Chicco (4) Delhicious (1) Dermacol (2) Dexeryl (1) Dove (1) Eucerin (11) Garnier (2) Helan (2) Hemorogel (1) Institut Esthederm (1) Kit & Kin (1) Kvitok (2) L'Oréal Paris (3) La Roche-Posay (15) Linola (1) Lobey (9) MedPharma (1) Mixa (3) Mizon (4) Mustela (1) Neutrogena (1) Nobilis Tilia (2) Organic Mimi (4) Patyka (3) Peace of Alm (1) Piz Buin (1) Puressentiel (1) Purity Vision (3) Rituals (1) SVR (1) Saloos (1) Seni Care (2) Sesderma (2) Swiss (1) Tierra Verde (1) Topicrem (1) Uriage (1) Vendome (4) Vichy (3) Vivaco (6) Weleda (2)
Veľkosť balenia
Forma
Typy pleti1
Produktové rady
A-Derma Protect (2) Avène Cicalfate (4) Avène Sun (6) Avène Xeracalm (1) Bioderma Atoderm (9) Bioderma Photoderm (8) Eucerin AtopiControl (1) Eucerin Q10 active (2) Eucerin Sun (6) Eucerin pH5 (2) Garnier Mineral Women (1) La Roche-Posay Anthelios (9) La Roche-Posay Cicaplast (3) La Roche-Posay Lipikar (3) Lobey Atopic (5) L‘Oréal Paris Men Expert (2) Mixa Body (2) Mixa Hyalurogel (1) Patyka Sun Care (2) Rituals Karma (1) Swiss Panthenol Premium (1) Uriage D.S. (1) Vichy Capital Soleil (3) VivaPharm Goat milk (1) Vivaco Vivapharm (1) Weleda Baby (1) Weleda Skin Food (1)
Pre
SPF – Ochranný slnečný faktor
Na čo je
Na akné (6) Na alergiu (4) Na celulitídu (1) Na dehydratáciu (2) Na ekzémy (15) Na hemoroidy (1) Na hyperpigmentáciu (6) Na intímnu starostlivosť (1) Na jazvy (5) Na lupiny (1) Na nadmerné potenie (2) Na ochranu pred oxidačným stresom (6) Na odreniny (1) Na pigmentové škvrny / hyperpigmentáciu (1) Na plenkovou dermatitidu (2) Na podráždenú pokožku (7) Na popáleniny (2) Na starostlivosť o pokožku (20) Na strie (8) Na stárnutí (4) Na svědění (3) Na voľné radikály (3) Na vrásky (9) Na zapareniny (3) Na zdravé vlasy (1) Na zdravú kožu (6) Na zdravú kožu (4) Na čistenie pleti (5)
Vlastnosti
Bez SLS, SLES (4) Bez minerálnych olejov (2) Bez nanočástic (2) Vyživujúce (18) BIO (13) Vegan (23) Prírodné (34) Dermatologicky testované (42) V tehotenstve (12) Pri dojčení (7) Bez chémie (5) Bez konzervačných látok (4) 100% recyklovateľná nádoba (1) Recyklovateľné (1) Netestované na zvieratách (12) Bez alkoholu (6) Netoxické (3) Hypoalergénne (38) Sensitive (35) Bez mydla (8) Proti starnutiu (3) Vodeodolné (30) Upokojujúci (52) Bez parfumácie (49) Vyhladzujúci (5) Ochranný (45) Nekomedogénny (17) Na noc (1) Chladivý (1) Bez farbív (7) Bez parabénov (17) Hydratačný (88) Revitalizačný (2) Regeneračný (35) Proti vráskam (3) Bez silikónu (2) UV filter (34)
24,79 €
22,31 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Krém Ultra 500 ml
0,50 € / 10 ml
22,29 €
20,06 € s
zľava 8 € nad 26 €
Photoderm M tmavý SPF 50+ 40 ml
5,57 € / 10 ml
14,29 €
12,86 € s
Anthelios Hydratačné mlieko SPF 50+, 75 ml
1,91 € / 10 ml
28,29 €
25,46 € s
Anthelios tónovaný krém SPF50+ 50 ml
5,66 € / 10 ml
17,58 €21,97 €
-20 %
15,38 € s
Cicalfate+ Regeneračný ochranný krém 100 ml
2,20 € / 10 ml
32,29 €
29,06 € s
Anthelios Oil Correct SPF50+ 50 ml
6,46 € / 10 ml
18,99 €
17,09 € s
Anthelios post-UV mlieko po opaľovaní 200 ml
0,95 € / 10 ml
21,89 €
19,70 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm SOS sprej 200 ml
1,09 € / 10 ml
22,59 €
Capital Soleil Hydratačné gélové mlieko po opaľovaní 300 ml
0,75 € / 10 ml
24,39 €
21,95 € s
zľava 8 € nad 26 €
Atoderm Sprchový krém 1 l
24,39 € / 1 l
22,29 €
20,06 € s
zľava 8 € nad 26 €
Photoderm M svetlý SPF 50+ 40 ml
5,57 € / 10 ml
10,07 €14,59 €
-30 %
Ukľudňujúce hydratačné telové mlieko 200 ml
0,72 € / 10 ml
28,16 €35,20 €
-20 %
24,64 € s
Minerálne mlieko SPF50+, 100 ml
3,52 € / 10 ml
8,09 €
Almond & Strawberry Body Scrub Jam telový peeling 250 g
0,32 € / 10 g
8,09 €
Mango Boom Body Scrub Jam telový peeling 250 g
0,32 € / 10 g
21,19 €26,49 €
-20 %
Protect AH Reparačné mlieko po opaľovaní 250 ml
1,06 € / 10 ml
19,54 €24,42 €
-20 %
Protect Transparetný fluid SPF50+ 40 ml
6,11 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Citlivá pleť - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Citlivá pleť ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Citlivá pleť na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - Citlivá pleťZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Citlivá pleť
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













