- Kozmetika
- Telová kozmetika
- Starostlivosť o telo
Starostlivosť o telo - Bez silikónu
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Zákazníci hodnotia najlepšie značky Mixa. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mixa Hyaluronic Hydrate intenzívne hydratačné telové mlieko na normálnu až suchú pokožku 400 ml.
Cena
Akcie a zľavy
Hodnotenie
Značky
Veľkosť balenia
Produktové rady
Na čo je
Na akné (1) Na celulitídu (1) Na chudnutie (1) Na dehydratáciu (1) Na detoxikáciu (2) Na ekzémy (1) Na funkciu krvných ciev (3) Na gynekologické problémy (1) Na hemoroidy (1) Na jazvy (3) Na kŕčové žily (1) Na nervy a stres (1) Na ochranu pred oxidačným stresom (2) Na opuchy (2) Na pevné nechty (1) Na popáleniny (1) Na psychickú vyrovnanosť (2) Na ruce (2) Na starostlivosť o pokožku (5) Na strie (3) Na voľné radikály (1) Na vredy (1) Na vrásky (3) Na vypadávanie vlasov (1) Na zapareniny (1) Na zdravú kožu (1) Na zvlhčenie (1) Na zvýšenú záťaž (1) Na zápaly (1)
Vlastnosti1
Antivírusový (1) Bez SLS, SLES (19) Bez minerálnych olejov (16) Bez nanočástic (2) Vyživujúce (138) BIO (92) EKO (20) Vegan (164) Prírodné (265) Dermatologicky testované (119) Pre vegetariánov (5) V tehotenstve (21) Pri dojčení (14) Bez chémie (10) Bez konzervačných látok (56) Antibakteriálne (2) Bez palmového oleja (1) Bez parafínu (15) 100% recyklovateľná nádoba (11) GMO-free (15) Recyklovateľné (23) Netestované na zvieratách (66) Vhodné pri cukrovke (1) Bez alkoholu (21) Netoxické (9) Hypoalergénne (79) Sensitive (48) Bez mydla (24) Proti starnutiu (17) Vodeodolné (50) Upokojujúci (144) Bez parfumácie (139) Vyhladzujúci (44) Ochranný (102) Nekomedogénny (38) Na noc (3) Chladivý (6) Bez farbív (62) Bez parabénov (88) S príchuťou (1) Hydratačný (361) Revitalizačný (23) Regeneračný (180) Proti vráskam (19) Bez silikónu (47) UV filter (53) Hrejivý (4)
23,22 €29,03 €
-20 %
20,32 € s
SunsiStickKA SPF50+ dermálna tyčinka 20 g
14,52 € / 10 g
14,19 €
2+1 ZADARMO
Telové mlieko Mango & koriander 390 ml
0,36 € / 10 ml
21,49 €
Prírodné husté telové maslo z ruže sibírskej 370 ml
0,58 € / 10 ml
20,89 €
Uomo pleťový krém proti vráskam pre mužov 50 ml
4,18 € / 10 ml
12,09 €
Goodness Krém na telo a ruky Oud, Cédr & Ambra 500 ml
0,24 € / 10 ml
8,49 €
Karamelové cappuccino Spevňujúci telový krém 450 ml
0,19 € / 10 ml
21,49 €
Spevňujúci a omladzujúci nočný telový krém 370 ml
0,58 € / 10 ml
3,59 €
Obnovujúci telový peeling Malina a cukor 250 ml
0,14 € / 10 ml
2,99 €
Tuhé mydlo s bambuckým maslom a rastlinným glycerínom 125 g
0,24 € / 10 g
3,69 €
Vyživujúci telový krém Liči a 5 olejov 250 ml
0,15 € / 10 ml
2,89 €
Barbadoská SPA pedikúra - Maslo na nohy 75 ml
0,39 € / 10 ml
7,69 €
Krém na ochranu tváre a rúk Wolf Code 80 ml
0,96 € / 10 ml
8,29 €
Professional Peeling proti vypadávaniu vlasov 100 ml
0,83 € / 10 ml
7,69 €
Vitamine Energy telový peeling pomaranč a zázvor 200 ml
0,38 € / 10 ml
3,69 €
Tonizujúci telový peeling Pomaranč a cukor 250 ml
0,15 € / 10 ml
7,39 €
Rakytníkovo medový telový peeling 300ml 300 ml
0,25 € / 10 ml
8,39 €
BIO Granátové jablko, Regeneračný tvárový olej 20 ml
4,20 € / 10 ml
2,89 €
Indonézska SPA Manikúra - Maslo na ruky a nechty 75 ml
0,39 € / 10 ml
Starostlivosť o telo - Bez silikónu - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Starostlivosť o telo - Bez silikónu ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Starostlivosť o telo - Bez silikónu na 96 %

Recenzia produktu: Xhekpon Pleťové tonikum Flash 150 ml
5 / 1x
Pomáhá mi v klidu a mládě stárnout

Recenzia produktu: Yves Rocher Parfumovaný sprej na telo a vlasy Malina & mäta 100 ml
5 / 1x
příjemná letní vůně, neomrzí

Recenzia produktu: Weleda Levanduľový relaxačný olej telový 100 ml
5 / 2x
Vynikající regenerace po náročném dni v práci. Doporučuji nejen do koupele, ale také na sprchování!

Recenzia produktu: Avène XeraCalm A.D Upokojujúca koncentrovaná starostlivosť pre veľmi suchú kožu 50 ml
5 / 6x
Overene

Recenzia produktu: Ducray MELASCREEN CREME RICHE SPF50+ výživný krém na suchú a citlivú pokožku 40 ml
5 / 1x
Topka!

Recenzia produktu: Bübchen BIO Calendula nechtíkový olej 200 ml
5 / 2x
Som veľmi spokojná

Recenzia produktu: Bio BC Bione Cannabis Konský bylinný balzam 300 ml
5 / 5x
Jsem spokojena

Recenzia produktu: Optima Natura Prírodné esenciálne oleje, LÁSKA ylang, zlodejský olej, bergamot, 3 x 10 ml
5 / 8x
Perfekntné oleje v praktickej krabičke
Hore
Zobraziť diskusie v kategórii Starostlivosť o telo - Bez silikónuZobraziť recenzie v kategórii Starostlivosť o telo - Bez silikónu
Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Starostlivosť o telo zoradené od najlacnejších. V kategórii Starostlivosť o telo nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.













