Sinulan forte express nosový sprej 15 ml

Na liečbu nádchy a ochorenie nosových dutín.

Na liečbu nádchy a ochorenie nosových dutín.

Môžete mať už dnes  viac info
5ks skladom
V Pilulka Boxe už dnes od 17:00
Pilulka Expresom už dnes od 15:00
8 €
Cena za 10 ml: 5,33 €
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
Nakupujte spoločne
Ušetríte 1,41 €
Sinulan forte express nosový sprej 15 ml
+ Muconasal Plus nosný sprej 10 ml
14,80 €13,39 €
Ušetríte 1,83 €
Sinulan forte express nosový sprej 15 ml
+ TheraFlu prechladnutie a chripka horúci nápoj 14 sáčkov
21,38 €19,55 €
3.5
Zákazník odporúča

67% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 6 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
2x

Vlastnosti:

 • Oddeľuje a odplavuje nečistoty prítomné v nosovej dutine
 • Uvoľňuje nosnú dutinu
 • Zmierňuje tlak a bolesť odstránením biofilmu blokujúceho dutiny
 • Chráni nosnú sliznicu pred vysychaním a podrážděním

Prípravok Sinulan Express Forte je viskózny prípravok znižujúci zdurenie nosovej sliznice. Obsahuje hypertonický roztok na liečbu príznakov zápalu nosovej sliznice rôzneho pôvodu. Prípravok Sinulan Express Forte tvorí film na nosovej sliznici. Tento osmoticky aktívny film okamžite priťahuje hypotonickú tekutinu nachádzajúcu sa v hlbších častiach sliznice a spôsobuje odtok hypotonickej tekutiny smerom von. Tento mechanický účinok uvoľňuje a odvádza všetky nežiaduce látky nachádzajúce sa v nosových dutinách, odstraňuje opuch a uvoľňuje tak priechodnosť nosu. Odstránením biofilmu blokujúceho dutiny tieto dutiny otvorí, čím sa zníži tlak a bolesť. Film, ktorý vytvorí prípravok Sinulan Express Forte, tiež chráni nosovú sliznicu pred vysušením, podráždením a vonkajšími vplyvmi. Zložky produktu pomáhajú zlepšiť dýchanie vo veľmi krátkej dobe.

Návod na použitie

Len na lokálne použitie.

 1. Pred použitím prípravku si riadne vyčistite nos.
 2. Pretrepte fľaštičku.
 3. Odstráňte ochranný kryt.
 4. Jeden alebo dvakrát stlačte sprej, pokiaľ sa neobjaví jemná hmla prípravku.
 5. Zasuňte trysku do nosovej dierky a streknite prípravok stlačením spreja. Aplikujte 2 – 3 streky do každej dierky 2 – 3 krát denne alebo častejšie, ak je to nutné, až do úplného zotavenia.
 6. Po každom použití nasaďte na fľaštičku ochranný kryt.

Zloženie

Glycerol, voda, hydroxypropylcelulóza, esenciálne oleje z rastlín Mentha piperita, Eucalyptus globulus, Thymus satureioides, Rosmarinus officinalis.

Dávkovanie

Zasuňte trysku do nosovej dierky a streknite prípravok stlačením spreja. Aplikujte 2 – 3 streky do každej dierky 2 – 3 krát denne alebo častejšie, ak je to nutné, až do úplného zotavenia.

Upozornenie

Pred použitím si pozorne prečítajte návod na použitie. Prípravok je určený len na lokálne použitie ako nosový sprej. Skontrolujte zoznam zložiek, ktoré tento prípravok obsahuje, a nepoužívajte ak ste alergickí alebo precitlivení na niektorú z týchto látok. Počas prvých 10 – 15 minút po každej aplikácii prípravku môžete cítiť slabé mravčenie spôsobené pôsobením prípravku Sinulan Express Forte. Ak je podráždenie príliš silné alebo trvá dlhšiu dobu, odporúča sa prestať prípravok používať, pretože môže ísť o alergickú reakciu na niektorú látku použitú pri výrobe prípravku Sinulan Express Forte. Účinok prípravku sa prejavuje asi 10 – 15 minút po aplikácii významným nosovým výtokom. Počas tejto doby neopakujte aplikáciu prípravku. Nosový výtok môže trvať až 4 – 6 hodín podľa závažnosti prvotného upchania nosu. Vyhľadajte lekársku pomoc, pokiaľ príznaky pretrvávajú bez zlepšenia v priebehu 7 dní užívania Sinulan Express Forte. Z dôvodu prvotného pocitu mravčenia neodporúčame užívanie prípravku Sinulan Express Forte u detí mladších ako 12 rokov. Uchovávajte prípravok mimo dosahu a dohľadu detí. Uchovávajte prípravok pri izbovej teplote, neuchovávajte v chladničke ani ho nezmrazujte. Fľaštičku po každom použití uzavrite plastovým krytom. Prípravok nepoužívajte po dátume exspirácie alebo po viac ako 30 dní od prvého použitia, alebo ak dôjde k poškodeniu nádobky. Prípravok môžu používať deti staršie ako 12 rokov a tehotné i dojčiace ženy.

Spoločnosť Walmark

Je držiteľom certifikátu GMP. Tento certifikát sa udeľuje len výrobcom, ktorí dodržiavajú podmienky správnej výrobnej praxe pri výrobe liekov. Starostlivosť o výrobok sa začína ešte predtým, ako sa vstupné suroviny použijú vo výrobnom závode. Predovšetkým ide o výber kvalitných a overených výrobcov farmakologických účinných látok, prevažne rastlinného pôvodu. Tieto extrakty sú overované v profesionálnych laboratóriách. Starostlivosť o výživové doplnky v priebehu výroby je rovnocenná so starostlivosťou s výrobou liekov. Dohľad a priebežnú kontrolu výrobného miesta zabezpečuje Štátny ústav pre kontrolu liečiv v Prahe, ktorý je dozorným orgánom dohliadajúcim na správnu výrobu liekov a kvalitu liekov, zabezpečuje registráciu liekov a kontroluje ich bezpečnosť. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv. Tým Walmark zaručuje, že vami vybraný výživový doplnok bol vyrobený v prísne regulovaných výrobných podmienkach a môžete si byť istý jeho kvalitou a zložením. Na našich výživových doplnkoch nájdete logo GMP na obale.

Skúste tiež ďalšie produkty značky Sinulan, ktoré sú v kategóriách Do uší a Zdravotnícky materiál. Výrobok ohodnotilo 6 zákazníkov a 67 % z nich by ho odporúčalo. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Spreje do nosa.

EAN8596024012171
ZnačkaSinulan
Veľkosť balenia15 ml
Vek>12 rokov
Cesta podaniaNazálne - do nosa
Forma  Sprej
PrePre deti, Pre dospelých
Režim výdaja  Zdravotnícke prostriedky
Na čo je  Na zvlhčenie  Na bolesť  Na nádchu  Na priedušky
Certifikáty  GMP - Good Manufacturing Practice
Originálny názovWALMARK Sinulan forte express nosový sprej 1x15 ml