Savo gél na pranie Universal (100 dávok) 5 l

Savo gél na pranie Universal (100 dávok) 5 l

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

SAVO prací gél odstráni aj odolné škvrny, pomáhajú odstraňovať baktérie, a zanechajú vašu bielizeň hygienicky čistú a príjemne voňavú

Prací gél na farebné prádlo

  • Odstráni aj odolné škvrny
  • Pomáha odstraňovať baktérie
  • Zanechá bielizeň hygienicky čistú
  • Príjemná, svieža vôňa
  • 100 pracích dávok

Určite ho ocenia rodiny s deťmi. Nielen vďaka tomu, že zatočí aj s naozaj silnými škvrnami, ale aj kvôli tomu, že pomáhajú odstraňovať baktérie. Vaše deti tak budú mať oblečenie vždy hygienicky čisté bez akýchkoľvek škvŕn. Vďaka svojmu zloženiu bez chlóru nedráždi pokožku, a navyše sú šetrné k vášmu oblečeniu.

Výhody nových pracích práškov a gélov SAVO Bez chlóru poslúžia dobre aj každému, kto má akýchkoľvek domácich miláčikov. Kto vie, čo si so sebou môžu naši miláčikovia priniesť v kožúšku z prechádzky? Pracie prípravky SAVO bez chlóru udržia váš domov aj pelechy vašich zvieracích miláčikov vždy hygienicky čisté.

Každému, kto aktívne trávi voľný čas či pravidelne športuje pomôžu nové pracie prípravky SAVO Bez Chlóru mať oblečenie vždy voňavé a svieže. Pracie prostriedky SAVO Bez chlóru pomôžu odstrániť baktérie, pre ktoré predstavuje vlhko a teplo ideálne prostredie. Vďaka tomu sa budete môcť bez obáv venovať vašim obľúbeným športovým činnostiam.

Dávkovanie pracieho gélu je 50 ml na 1 praciu dávku. Všetky pracie prostriedky SAVO Bez chlóru sú vhodné na akýkoľvek druh bielizne okrem hodvábu a vlny.

Zloženie

5-15 % aniónové povrchovo aktívne látky < 5 % enzýmy, neiónové povrchovo aktívne látky, optické zosvetľovače, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty, mydlo, butylphenyl methylpropional, citronellol, eugenol, limonene, benzisothiazolinone

Pozrite tiež ostatné produkty značky Savo, ktoré sú v kategóriách Drogéria, Hygienické potreby a Pranie. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Pracie gély.

EAN: 8717163885314
Značka: Savo
Produktová rada: Savo Universal
Forma: Gél
Veľkosť balenia: 5 l
Originálny názov: Savo gél na pranie Universal 100W
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8717163885314
Značka: Savo
Produktová rada: Savo Universal
Forma: Gél
Veľkosť balenia: 5 l
Originálny názov: Savo gél na pranie Universal 100W
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia