Doplnky stravy na zlepšenie krvného obehu - Na psychickú vyrovnanosť

(8 produktov)

Poruchou krvného obehu trpí čím ďalej tým viac ľudí. Príčinou je najčastejšie minimum pohybu a nezdravá strava. Hoci mnohí vedia, aké sú následky zlého životného štýlu, rovnako ich podceňujú. A pritom krvný obeh tvorí srdce a cievy, ktorých zlú …

 Zobraziť viac

Poruchou krvného obehu trpí čím ďalej tým viac ľudí. Príčinou je najčastejšie minimum pohybu a nezdravá strava. Hoci mnohí vedia, aké sú následky zlého životného štýlu, rovnako ich podceňujú. A pritom krvný obeh tvorí srdce a cievy, ktorých zlú funkciu neradno brať na ľahkú váhu.

Choroby žilového systému nôh sú celosvetovo najrozšírenejšie zdravotné komplikácie. Preto odporúčame užívať prípravky, ktoré obsahujú rastlinné látky posilňujúce žily - pagaštan konský, gotu kola, čučoriedky a listnatec bodlinatý. Extrakt z pagaštanu konského uľavuje od pocitu ťažkých nôh. Listnatec bodlinatý a gotu kola podporujú žilový obeh v nohách a pomáhajú znižovať opuchy. Naproti tomu čučoriedky pomáhajú zachovať neporušené cievy.

Užívatelia najlepšie hodnotia rady Salvia Paradise, Jamieson a Advance. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Mobivenal micro 120 tabliet.

Product image

Coenzym extra! CLASSIC 30 MG Coenzym Q10 + Omega 3 PUFA + Vitamín E - DA VINCI, 60 kapsúl

COENZYM EXTRA! STRONG je doplnok stravy s vyváženým zložením, ktorý pozitívne pôsobí na zdravie srdca a podporuje správne fungujúci energetický metabolizmus. Ochranu pred voľnými radikálmi zabezpečuje vďaka obsahu vitamínu E.

Môžete mať už dnes
Product image

Coenzym extra! CLASSIC 30 mg - DA VINCI, 60 kapsúl

COENZYM EXTRA! CLASSIC je doplnok stravy s vyváženým zložením, ktorý pozitívne pôsobí na zdravie srdca a podporuje správne fungujúci energetický metabolizmus. Ochranu pred voľnými radikálmi zabezpečuje vďaka obsahu vitamínu E.

Môžete mať už dnes

Salvia Paradise Všehoj (ženšen) - štandardizovaný extrakt 60 kapsúl

Prémiový extrakt Ženšenu pravého s účinkom na náš duševný stav, výkonnosť, koncentráciu, zvládanie stresu, ale aj na sexuálne funkcie a imunitný systém.

Môžete mať už dnes

Salvia Paradise Všehoj (ženšen) 6-ročný koreň prášok BIO 75 g

Jemne mletý práškovaný BIO ženšen pravý 6-ročný k okamžitému užitiu, nie je nutné variť! Prášok je vyrobený z BIO ženšenu bieleho 6-ročného, kedy dosahuje najvyššiu zrelosť. Ženšen pôsobí na náš duševný stav, výkonnosť, koncentráciu, zvládanie stresu, ale aj na sexuálne funkcie a imunitný systém.

Môžete mať už dnes
Product image

Naturvita Gaštan plus 60 kapsúl

Doplnok stravy potláča pocit ťažkých nôh. Obsahuje extrakt z pagaštanu konského, Vitamín C a bioflavonoidy z citrusových plodov.

Môžete mať už dnes

Farmax GingiMax Plus 90 kapsúl

Výživový doplnok obsahuje štandardizovaný extrakt z listov Ginkgo biloby (Ginkgo dvojlaločné) s prídavkom horčíka. Horčík prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Môžete mať už dnes
Dátum expirácie: 8. 8. 2023

Salvia Paradise Všehoj (ženšen) 6-ročný - ginseng BIO 120 kapsúl

Kapsuly sú vyrobené zo ženšenu bieleho BIO 6-ročného, kedy dosahuje najvyššiu zrelosť. Ženšen pôsobí na duševný stav, výkonnosť, koncentráciu, zvládanie stresu, ale aj na sexuálne funkcie a imunitný systém.

Môžete mať v stredu 7. 6.

Salvia Paradise Všehoj (ženšen) 6-ročný AF tinktúra BIO 50 ml

Tinktúra je vyrobená zo ženšenu bieleho BIO 6-ročného, kedy dosahuje najvyššiu zrelosť. Ženšen pôsobí na duševný stav, výkonnosť, koncentráciu, zvládanie stresu, ale aj na sexuálne funkcie a imunitný systém. Tinktúra neobsahuje žiaden alkohol, farbivá ani sladidlá.

Môžete mať v stredu 7. 6.

Produkty z kategórie Problémy s krvným obehom sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Problémy s krvným obehom zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Problémy s krvným obehom sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších.