Lieky na nafukovanie a plynatosť

(11 produktov)

Nadúvanie, plynatosť  - nadmerné hromadenie plynov v črevách -  stretne raz za čas každého. Aj keď obvykle nejde o život ohrozujúci jav, nafúknuté brucho, bolesti a kŕče dokážu pekne potrápiť. Našťastie existujú kapsuly, kvapky alebo čaje, ktoré …

 Zobraziť viac

Nadúvanie, plynatosť  - nadmerné hromadenie plynov v črevách -  stretne raz za čas každého. Aj keď obvykle nejde o život ohrozujúci jav, nafúknuté brucho, bolesti a kŕče dokážu pekne potrápiť. Našťastie existujú kapsuly, kvapky alebo čaje, ktoré pomáhajú proti nadúvaniu a ďalším zažívacím problémom, spôsobeným plynmi. Sú účinné tiež pri pocite plnosti alebo miernych žalúdočných ťažkostiach.

Zákazníci najlepšie hodnotia značky Espumisan, Noventis a Sab simplex. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Espumisan na ťažkosti tráviaceho traktu 40 mg 50 kapsúl.

Product image

Espumisan comfort 30 ml

Lieči príznaky flatulencie (vetry a nadúvanie) a je vhodný pre všetky vekové skupiny. Pôsobí tak, že rozkladá plynové bubliny nachádzajúce sa v prijatej potrave a v sliznici tráviaceho traktu. Plyny uvoľnené týmto procesom sa následne môžu cez črevnú stenu vstrebať, ako aj vylúčiť prostrednícvom pohybu čriev.

Môžete mať už zajtra

Espumisan 40 mg 100 kapsúl

Symptomatická liečba žalúdkovo-črevných ťažkostí spôsobených nahromadením plynu napr. plynatosť, nadúvanie, pocit plnosti spôsobený nadmerným množstvom plynov zažívacom trakte. Pomocná medikácia pri diagnostických vyšetreniach brušnej dutiny (rtg vyšetrenia, sonografia, gastroskopia). Zníženie penenia v črevách pri intoxikácii saponátmi.

Môžete mať už zajtra
Product image

Espumisan Easy granulát 14 x 0.8 g

Na uvoľnenie plynatosti spôsobenej nahromadením plynu a na zníženie pocitov napätia v bruchu. Proti nadúvaniu, tlaku v hornej časti brucha.

Môžete mať už zajtra

Espumisan na ťažkosti tráviaceho traktu 40 mg 50 kapsúl

Espumisan je vhodný na liečbu ťažkostí tráviaceho traktu, napr. plynatosť, nadúvanie, pocit plnosti. Pôsobí aj na zníženie penenia v črevách pri intoxikácii saponátmi.

Môžete mať už zajtra
Product image

Kreon 10 000 end 150 mg 50 kapsúl

Digestívum, na podporu trávenia.

Môžete mať už zajtra
Product image

Degasin 280mg mol Promo 2021 32 kapsúl

Degasin® je zdravotnícka pomôcka, ktorá prináša úľavu pri črevných a brušných ťažkostiach u osôb s gastrointestinálnymi problémami spôsobenými tvorbou plynu: nafukovanie, plynatosť a brušná tenzia.

Môžete mať už zajtra
Product image

Leros STOMARAN poruchy zažívania, 20 x 1.5 g

Stomachikum, digestívum, karminatívum, mierne spazmolytikum, antiflogistikum a choleretikum.

Môžete mať už zajtra
Product image

Noventis Febichol 100 mg 50 kapsúl

Liek sa užíva pri tráviacich ťažkostiach (bolesti v nadbrušku, nadúvanie), pri dlhodobých ochoreniach žlčníka a žlčových ciest, pečene a zápaloch podžalúdkovej žľazy. Liek môžu užívať dospelí a mladiství od 15 rokov.

Môžete mať už zajtra

Noventis Orenzym 50 tabliet

Liek Orenzym je digestívum (liek podporujúci trávenie). Liek Orenzym je určený na odporúčanie lekára tiež na obmedzenie tvorby plynov v čreve pri príprave chorých na röntgenové vyšetrenie, pred operáciami a po operáciách.

Môžete mať už zajtra

Sab simplex perorálna suspenzia 30 ml

Liečba funkčných črevných porúch

Môžete mať už zajtra
Product image

Noventis Permisan 30 mäkkých kapsúl

Rastlinný liek pomáha pri problémoch s tráviacim traktom a syndrómom dráždivého čreva.

Môžete mať už zajtra

Pozrite sa na produkty z kategórie Plynatosť zoradené od najlepšie hodnotených. Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu Plynatosť. V kategórii Plynatosť nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.