Prírodné šťavy, sirupy - Limetka

(1 produktov)

Nápoje majú blahodarné účinky na ľudský organizmus, pôsobia antioxidačne a zároveň sú výborným osviežením. V našej ponuke ovocných štiav a sirupov nájdete tie najlahodnejšie nápoje vhodné pre bábätká, deti i dospelých. Väčšina nápojov je v BIO …

 Zobraziť viac

Nápoje majú blahodarné účinky na ľudský organizmus, pôsobia antioxidačne a zároveň sú výborným osviežením. V našej ponuke ovocných štiav a sirupov nájdete tie najlahodnejšie nápoje vhodné pre bábätká, deti i dospelých. Väčšina nápojov je v BIO kvalite bez konzervantov a umelých farbív. Či už hľadáte kvalitnú a chutnú šťavu vhodnú pre deti, BIO prírodné šťavy či sirupy pre každodennú prípravu nápojov, u nás si určite vyberiete.

Užívatelia hodnotia najlepšie značky Salvest. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Salvest Põnn BIO Čučoriedková šťava s dužinou 240 ml.

Produkty z kategórie Prírodné šťavy, sirupy sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Prírodné šťavy, sirupy sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. V kategórii Prírodné šťavy, sirupy nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.