Olynth (6 produktov)

OLYNTH® je určený na zníženie opuchu nosovej sliznice pri akútnej nádche, pri nadmernej tvorbe hlienu spôsobenej vazomotorickou nádchou a pri alergickej nádche. Urýchľuje tiež uvoľnenie hlienov pri zápale vedľajších nosových dutín a pri zápale …

Zobraziť viac

OLYNTH® je určený na zníženie opuchu nosovej sliznice pri akútnej nádche, pri nadmernej tvorbe hlienu spôsobenej vazomotorickou nádchou a pri alergickej nádche. Urýchľuje tiež uvoľnenie hlienov pri zápale vedľajších nosových dutín a pri zápale Eustachovej trubice sprevádzanom nádchou. OLYNTH® obsahuje liečivo xylometazolín-chlorid, ktorý spôsobuje stiahnutie ciev. Tým dochádza k zníženiu opuchu nosovej sliznice a následnému uľahčeniu dýchania nosom a zlepšeniu uvoľnenia hlienov. K nástupu účinku zvyčajne dochádza za 5 - 10 minút.

Olynth - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Olynth ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Olynth na 98 %
Recenzia produktu: Olynth 0,05 % nosová roztoková aerodisperzia na liečbu nádchy u detí od 2 rokov, 10 ml
5 / 12x
uvedený prípravok vždy pomôže
Recenzia produktu: Olynth PLUS 0,5 mg/50 mg/ml nosová roztoková aerodisperzia na liečbu nádchy u detí od 2 rokov, 10 ml
5 / 3x
rýma bez něj je horší o 100%
Recenzia produktu: Olynth HA 0,1% aer nao 10 ml
4.9 / 60x
Spokojnosť
Recenzia produktu: Olynth PLUS 1 mg/50 mg/ml nosová roztoková aerodisperzia na liečbu nádchy u dospelých a detí od 6 rokov, 10 ml
4.7 / 13x
Po prvýkrát, keď som si sprej kúpila, bolo to fajn. Nos uvoľnilo, ale inak som žiaden iný rozdiel oproti konkurencii nezistila. Neviem, či si výrobca myslel, že si to nikto nevšimne, pretože som mala pocit, že tam dali len vodu. Nemalo to typickú horkú chuť a aj vôňa bola slabá. Myslela som si, že len zmenili receptúru a má to také byť. Ale aj slaná voda mala na môj nos viac účinku ako toto. Kúpila som 2 balenia, jedno pre muža. Ten nechce lieky vôbec a keď som ho donútila si dať tento sprej, nezabralo mu to vôbec. Potom sme skúsili obaja Olynth HA a obom nám do 30 sekúnd uvoľnilo nos. Pre mňa má Olynth Plus jediný rozdiel oproti vode - vysokú cenu. Určite si ho už nekúpim.