Wearables - Nositeľná elektronika - Apple (10 produktov)

Zjednodušia vám život, zorganizujú čas a stanú sa vašim parťákom na cesty. V tejto kategórii nájdete všetku elektroniku, ktorou môžete ozdobiť svoje zápästie. Či už sa rozhodnete pre chytré hodinky, chytré náramky alebo SOS tlačidlá, tu nájdete všetky produkty na jednom mieste.

Zobraziť viac

Zjednodušia vám život, zorganizujú čas a stanú sa vašim parťákom na cesty. V tejto kategórii nájdete všetku elektroniku, ktorou môžete ozdobiť svoje zápästie. Či už sa rozhodnete pre chytré hodinky, chytré náramky alebo SOS tlačidlá, tu nájdete všetky produkty na jednom mieste.

Chytré hodinky (smart watch)

Môžete na nich prijímať a odmietať hovory, odpisovať na emaily alebo merať počet ušlých krokov. Ráno vás zdvihnú z postele, pustia obľúbenú hudbu alebo pripomenú dôležitú schôdzku. Umožňujú totiž prístup k aplikáciám a funkciám smartfónu, ktorý s nimi komunikuje pomocou Bluetooth. Telefón vďaka tomu môže zostať vo vrecku zatiaľ čo vy budete žiť svoj život naplno. S chytrými hodinkami:

 • Viete, koľko je hodín. Hodinky bez času? To by nešlo. Súčasťou tejto základnej funkcie je aj budík alebo stopky. Prispôsobiť si môžete aj vzhľad ciferníka alebo nastaviť časové pásmo.
 • Zostanete v obraze. Telefón môžete nechať vo vrecku a všetky notifikácie sa vám zobrazia na ciferníku.
 • Ste v spojení. Cez chytré hodinky môžete prijímať aj odmietať hovory. Ľahko tiež odpoviete na správu alebo e-mail. Hodinky s mikrofónom umožňujú telefonovanie aj priamo z hodiniek.
 • Viete kadiaľ kam. Inteligentné hodinky s GPS môžete využiť pri sledovaní polohy alebo navigácii.
 • Ste fit. Chcete krokomer, akcelerometer alebo monitor srdcovej frekvencie? So zaznamenávaním fyzických aktivít už budete vždy vedieť, ako je na tom vaša kondička.
 • Udávate trendy. Smart hodinky sú aj skvelým módnym doplnkom. Vyberať si môžete zo širokej škály farieb, tvarov aj modelov.

Kategórie hodiniek podľa:

 • Pohlavie. Najčastejšie sa stretnete s kategóriami dámskych a pánskych smart hodiniek. Pre tých najmenších sú v ponuke aj detské chytré hodinky. Pánske smart watch padnú skôr na mohutnejšie zápästie, často preto tiež bývajú robustnejšie. Dámske sú naopak menšie, ľahšie a elegantnejšie.
 • Využitie. Prajete si hodinky skôr na behanie, alebo do spoločnosti? Splníme vám oboje. Zaobstarať si môžete elegantné chytré hodinky s ručičkovým ciferníkom a koženým či kovovým remienkom alebo zvoliť čisto športový štýl. Stačí si iba vybrať.

Športové hodinky

Športové chytré hodinky sú určené na športové a outdoorové aktivity. Majú vyššiu odolnosť voči nárazu, vode či prachu a často disponujú pokročilejšími funkciami v rámci zaznamenávania fyzickej aktivity. Väčšinou umožňujú pripojenie hrudného pásu, monitorujú vašu spánkovú aktivitu alebo sú obohatené o funkciu merania tepu.

Svoj športový výkon už dokážete múdro zmerať, teraz je na čase začať aj múdro regenerovať. Račte sa uvelebiť, športová masáž začína.

Elegantné hodinky

Klasika na zápästí vás už omrzela, ale radi by ste si zachovali štýl pri každej príležitosti? Potom sú elegantné múdre hodinky ideálnou voľbou. Vyznačujú sa minimalistickým vzhľadom a poslúžia vám ako skvelý módny doplnok, či už sa chystáte na rande alebo na dôležitú pracovnú schôdzku.

NFC smart watch

Plaťte bezkontaktne pomocou vášho zápästia - stačí len priložiť. Technológia bezkontaktného platenia je kompatibilná so všetkými operačnými systémami smartfónov. Zaplatíte tak pomocou Google Pay, Apple Pay alebo Samsung Pay.

Chytré náramky

Chytrý náramok, často označovaný aj ako fitness náramok alebo digitálny krokomer patrí do kategórie smart príslušenstva. Na rozdiel od šikovných hodiniek je jeho primárnou úlohou monitorovať vašu každodennú fyzickú aktivitu počas dňa. Zaznamenáva počet vašich krokov, spálených kalórií alebo spánkovú aktivitu, niektoré fitness náramky umožňujú prijať hovor alebo zobraziť notifikácie. V našej ponuke nájdete fitness náramky pre dospelých aj pre deti. Existujú tiež SOS tlačidlá, ktoré majú rýchle tlačidlo na privolanie pomoci, sledovanie GPS polohy užívateľa alebo tiež obojsmernú komunikáciu cez telefón stlačením jedného tlačidla.

Funkcie smart náramkov

 • Budík. Ráno vás zobudí pomocou vibrácií.
 • Krokomer a meranie vzdialenosti. Zaznamená počet vašich krokov a ušlú vzdialenosť.
 • Stopky. Stopne vám čas podľa nastavenia.
 • Nastavenie denných cieľov. Umožní vám nastaviť si denné ciele, potom vás informuje o ich plnení.
 • Meranie srdcového tepu. Meria srdcovú frekvenciu pomocou infračerveného svetla, ktoré skenuje pohyb tepien a rozpoznáva tak rýchlosť vášho srdca.
 • Meranie spálených kalórií. Zmeria počet kalórií, ktoré za deň spálite.
 • Monitoring spánku. Sníma vaše spánkové cykly.
 • Meranie vystúpaných poschodí. Spočíta ich pomocou biometrického výškomera.
 • Záznam trasy. Uloží zaznamenanú trasu.
 • Ovládanie hudby. Niektoré náramky disponujú vlastnou integrovanou pamäťou pre hudbu alebo aplikáciou, napríklad Spotify.
 • Bezkontaktné platby. Menej častá funkcia, ktorá vám však umožní nechať platobnú kartu doma.

Šikovný náramok, alebo fitness hodinky? To je o čo tu beží!

Premýšľate nad nákupom šikovných hodiniek alebo náramku a nemôžete sa rozhodnúť? Základný rozdiel je samozrejme v účele oboch zariadení.

Náramky sa používajú hlavne pri športe, pretože obsahujú funkcie, ktoré sú primárne určené na monitorovanie pohybovej aktivity alebo spánku. Zároveň sú vyrábané tak, aby sa pod nimi ruka zbytočne nepotila a nijako vám neprekážali pri pohybe. Sú tiež odolnejšie voči nárazu, väčšina modelov je odolných voči vode.

Smart hodinky sú vhodné skôr na bežné nosenie a ponuku aplikácií, ktorými disponujú, majú o dosť širšiu. Niektoré modely nemajú ďaleko od výkonnosti smartfónu.

Rozhodujúcim faktorom pre vás môže byť aj cenová relácia, v ktorej sa hodinky a náramky pohybujú. Vzhľadom k rozšírenej ponuke funkcií, ktoré šikovné hodinky ponúkajú, sa ich ceny pohybujú znateľne vyššie, zatiaľ čo náramky so základnými funkciami sú všeobecne cenovo dostupnejšie.

V tejto kategórii Nositeľná elektronika ponúkame 97 výrobkov, u 9 získate dopravu až domov zadarmo. Zákazníci si najviac obľúbili rady Forever, TicWatch a Xiaomi. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Xiaomi Mi Band 7 farba Black. Pokiaľ ste si nevybrali v tejto kategórii žiadny tovar, skúste sa pozrieť aj na kategórie Chytré lokátory, Smart hodinky a Smart náramky.

Apple Watch SE (2022) GPS 44mm Midnight

Môžete mať v utorok 12. 12.409 €
Product image

Apple Pride Edition Nike Sport Loop 40mm

Môžete mať vo štvrtok 7. 12.55,90 €
Product image

Apple Watch 40mm Obsidian Mist Nike Sport Loop

Môžete mať vo štvrtok 7. 12.55,90 €
Product image

Apple 40 mm Sunflower Sport Loop

Môžete mať vo štvrtok 7. 12.55,90 €
Product image

Apple Watch 40mm Inverness Green Sport Loop

Môžete mať vo štvrtok 7. 12.55,90 €

Apple Watch SE (2022) GPS 40mm Midnight

Môžete mať v utorok 12. 12.359 €
Banner
Banner
Wearables - Nositeľná elektronika - Apple - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Wearables - Nositeľná elektronika - Apple ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Wearables - Nositeľná elektronika - Apple na 88 %
Recenzia produktu: Huawei Watch GT3 Pro 46 mm Gray Leather Strap
5 / 12x
Velmi pěkní hodinky z výborných materiálu, velmi svižný chod, dostatek funkcí, já jsem velmi spokojen
Recenzia produktu: Xiaomi Hodinky Mi Watch Black
5 / 6x
Cena
Recenzia produktu: CANYON Smart hodinky pre deti Tony CNE-KW31RR ružové
5 / 12x
Naprostá spokojenost.
Recenzia produktu: iGet Fitness náramok FIT F20, Gold
5 / 2x
Recenzia produktu: Apple Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm titánové puzdro s čierno-sivým trailovým ťahom - M/L
5 / 5x
PILULKU DOPORUCUJI!
Recenzia produktu: Lamax WCall Pink detské hodinky
5 / 1x
Supeeeer
Recenzia produktu: Huawei Band 7 Ružový
5 / 1x
maximálna spokojnosť
Recenzia produktu: Garmin Fenix6 Solar, Black Slate, Gray Band
5 / 3x
Luxusni sportovní hodinky, které nejsou závislé na mobilním telefonu
Recenzia produktu: CANYON Smart hodinky pre deti Tony CNE-KW31YB žlto šedé
5 / 12x
Synovi se hodinky moc líbí, teď už je ani nedá z ruky. Kompletně mu nahradily telefon, přes komunikaci až po různé hry..
Recenzia produktu: CANYON Smart hodinky pre deti Tony CNE-KW31BB čierné
5 / 12x
Zboží i ceny dobrý, jen škoda že není možnost většího sortimentu platit kartou sodexo benefit