Xiaomi Hodinky Mi Watch Black

Hodinky Mi Watch sú vynikajúcim cvičebným kamarátom pre milovníkov fitness s …

Zobraziť viac

Hodinky Mi Watch sú vynikajúcim cvičebným kamarátom pre milovníkov fitness s dotykom módy.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 6 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Štýlové, ľahké a pohodlné

Mi Watch sú vytvorené pre štýl, funkčnosť a pohodlie, sú vynikajúcim cvičebným kamarátom pre milovníkov fitness s dotykom módy. Veľký 1,39 "AMOLED displej podporuje až 450 nitov jasu, zaisťuje tak jasné a čitateľné informácie na displeji kedykoľvek počas dňa. Užívatelia si môžu vybrať z viac než 100 farebných ciferníkov, navyše si ho môžu prispôsobiť svojimi vlastnými fotografiami. S hmotnosťou iba 32 g ** je toto ultraľahké zariadenie na zápästie úplne prirodzené, je tak pohodlné pri cvičení, tak pri dlhodobom každodennom používaní.

117 režimov fitness s vyhradeným športovým tlačidlom

Vďaka vyhradenému športovému tlačidlu poskytujú Mi Watch užívateľom okamžitý prístup k výberu zo 117 cvičebných režimov, čo umožňuje všetky druhy aktívneho životného štýlu. Ponúka tiež nepretržité monitorovanie mnohých základných funkcií zdravie, vrátane presného sledovania srdcovej frekvencie, monitorovanie hladiny kyslíka v krvi, spánkových cyklov užívateľov, úrovňou stresu a úrovňou energie, ktoré zaisťujú komplexnú povedomie o zdravie človeka.

Nabíjajte dvakrát mesačne, výdrž batérie až 16 dní

Vďaka batérii 420 mAh poskytujú hodinky Mi Watch vynikajúce 16denní výdrž batérie * už po dvoch hodinách nabíjania, užívateľom teda stačí iba dvakrát za mesiac nabiť, aby tak mohli zabezpečiť hladkú funkčnosť hodiniek po dobu dvoch týždňov. Nabíjanie je tiež jednoduché vďaka magnetickému nabíjaciemu doku. Hodinky Mi Watch, ktoré sú certifikované podľa 5 štandardov ATM, sú vodeodolné do hĺbky až 50 metrov, možno ich nosiť pri plávaní, dažďu aj v sprche.

Komplexná sada funkcií

Doplnením fitness schopnosťou Mi Watch je bohatá sada funkcií, ktoré ďalej zvyšujú užívateľský komfort. Užívatelia môžu zapnúť režim uzávierky fotoaparátu a ľahko robiť fotografie priamo z ich zápästia, prijímať správy a upozornenia pomocou zabudovaných zábavných emoji a využívať rad pokročilých funkcií pre dobrodružstvo vonku: GPS, vstavaný geomagnetické kompas a barometer (umožňuje sledovať tlak a nadmorskú výšku). Mi Watch tiež podporuje hlasové ovládanie Amazon Alexa.

Technické parametre:

 • Displej: 1,39 "AMOLED 454x454px
 • Jas: až 450 nitov
 • Batéria: 420 mAh LiPo
 • Senzory: PPG senzor srdcového tepu, akcelerometer, gyroskop, geomagnetické, tlaku vzduchu, okolitého svetla, GPS
 • Rozmery: 45,9 x 53,35 x 11,8 mm
 • Dĺžka remienka: 252 mm
 • Nastaviteľná dĺžka: 130 - 220 mm
 • Hmotnosť: 32 g
 • Konektivita: Bluetooth 5.0 BLE
 • Obsah balenia: Mi Watch, TPU remienok, Manuál

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Xiaomi, ktoré sú v kategóriách Šport - zábava, Smart hodinky a Elektro. Výrobok ohodnotilo 6 zákazníkov a 100 % z nich by ho odporúčalo. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Športové hodinky.