Kozmetika pre mužov - Na detoxikáciu

Mužská pokožka si zaslúži náležitú starostlivosť, sviežosť a komfort. Vyberajte z kozmetických produktov určených iba pre mužov, ktoré rešpektujú záťaž, akej ich pokožka denne odoláva.

Mužská pokožka si zaslúži náležitú starostlivosť, sviežosť a komfort. Vyberajte z kozmetických produktov určených iba pre mužov, ktoré rešpektujú záťaž, akej ich pokožka denne odoláva.

Starostlivosť o mužskú pleť krok za krokom

Nie je nutné z toho robiť vedu - o pleť by sa ženy aj muži mali starať prakticky rovnako. Nie je nutné, aby vaše produkty boli špeciálne určené pre mužov. Stačí každý večer dobre očistiť a dodať späť hydratáciu pomocou pleťového krému. U mužov však treba myslieť na holenie či starostlivosť o fúzy, čo pridáva niekoľko významných krokov a produktov. Podrobnosti nájdete v našom článku Ako sa oholiť a starať sa o fúzy.

  1. Pokiaľ sa chcete oholiť do hladka, ideálny čas je ihneď po sprchovaní. Pokožku a fúzy môžete ešte v sprche zjemniť peelingom. Môžete však peeling používať kedykoľvek vám pokožka príde hrubá na dotyk. Pestujete si výstavný plnofúz? Aj pre neho existujú špeciálne šampóny.
  2. Každý večer (či už sa idete holiť alebo nie) vyčistite pleť čistiacim gélom alebo penou. Odstránite tak nános špiny, potu a ďalších nečistôt, ktoré sa počas dňa na pokožke usadili.
  3. Idete sa holiť žiletkou do hladka? Potom ďalej naneste gél alebo penu na holenie, aby brit lepšie kĺzal. Alternatívne si upravte fúzy elektrickým holiacim strojčekom alebo zastrihávačom.
  4. Na oholenú pleť je dobré naniesť vodu alebo balzam po holení. Mužská pleť síce pôsobí odolne, ale holenie je pre ňu náročné. Aby nevzniklo podráždenie, červené fľaky alebo zapálené pupienky, používajte poctivo produkty po holení.
  5. Udržujete si naopak fúzy? Aby rástli rovnomerné, husté a nevyzerali ako vtáčie hniezdo, použite zjemňujúce a výživné oleje na fúzy. Pred odchodom z domu uhlaďte ich tvar voskom či balzamom. Na kompletnú starostlivosť odporúčame značku Angry Beards.
  6. Starostlivosť zakončite nanesením hydratačného krému na celú tvár.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Attitude Super leaves Pánsky šampón a telové mydlo (2v1) s detoxikačným účinkom, proti lupinám 473 ml. Zákazníci hodnotia najlepšie rady Attitude. V prípade, že ste si nezvolili tu žiadny tovar, skúste sa pozrieť aj na kategórie Pánska vlasová kozmetika, Starostlivosť o bradu a fúzy a Starostlivosť o mužskú pleť.

Zobraziť celý popis