Jamieson Coenzym Q10 120 mg 60 kapsúl

Koenzým Q10 je identický s telom produkovaným koenzýmom Q10, je získaný …

Zobraziť viac

Koenzým Q10 je identický s telom produkovaným koenzýmom Q10, je získaný bakteriálnou fermentáciou (netabakový zdroj). V ľahko prehĺtateľných kapsuliach.

Môžete mať už dnes  viac info
Skladom 5+ks
V Pilulka Boxe už zajtra od 17:00
Pilulka Expresom už zajtra od 12:30
green_tree
Garantujeme doručenie do Vianoc. Zistite viac
20,90 €
Cena za 1 kapsulu: 0,35 €
 • Darčeky doručíme ešte dnes

  Darčeky doručíme ešte dnes

 • Nevhodný darček vymeníme zadarmo

  Nevhodný darček vymeníme zadarmo

 • Každodenná nádielka<br> v Adventnom PilulKalendári

  Každodenná nádielka
  v Adventnom PilulKalendári

Tip na darček Tip na darček
Nakupujte spoločne
Jamieson Coenzym Q10 120 mg 60 kapsúl
Hodnotenie produktu 5
plusJamieson Vitamín C 1000mg s postupným uvoľňovaním 120 tabliet
Hodnotenie produktu 5
36,80 €
Jamieson Coenzym Q10 120 mg 60 kapsúl
+ Generica VITAMIN E 400 I.U. 60 kapsúl
26,20 €
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 5 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Komfort pri užívaní
100%
Účinnosť
80%
Výhodné balenie
90%
jamieson

Aj vy patríte k tým, ktorí sa budia ráno vyčerpaní, namiesto toho, aby ste boli plní sily? Nezvládate už robiť to, čo kedysi? Cítite sa unavení? Pociťujete srdcovú slabosť? Máte nepravidelný pulz? Trpíte výpadkami pamäti? Vášmu organizmu môže chýbať koenzým Q10, nazývaný aj vitamín Q!

jamieson

Prirodzený životabudič!

Nositeľ Nobelovej ceny za výskum mechanizmu pôsobenia koenzýmu Q10 Brit Peter Mitchell by ho odporučil generácii stredného veku na zvýšenie kvality jej života. Aj ak by si zo širokej škály vitamínov mohol vybrať len jeden, bol by to jednoznačne práve KOENZÝM Q10. Prečo? Pretože vitalizuje bunky, dodáva nám energiu, ktorú vekom strácame, zlepšuje výkon srdca a pomáha zabrániť nášmu predčasnému starnutiu, jednoducho je prirodzený životabudič!

Nielen proti jarnej únave

Vďaka koenzýmu Q10 sme v mladosti plní sily a energie, je súčasťou všetkých buniek, konkrétne mitochondrií, ktoré sú doslova továrňami na výrobu energie. Jeho produkcia v organizme sa však po tridsiatke začína prirodzene znižovať. V štyridsiatke máme k dispozícii už o 30 % tejto látky menej. To vysvetľuje, prečo si práve v tomto veku začíname uvedomovať, že nám chýba energia. Začíname pociťovať zníženú výkonnosť, ale aj zhoršenú toleranciu záťaže a spomalenú schopnosť regenerácie. Navyše aj pri niektorých aktivitách telo spotrebuje viac koenzýmu Q10, ako ho vytvorí. Jeho hladinu nepríjemne znižuje aj neprimerané a nárazové cvičenie, aktívne aj pasívne fajčenie, stres a vplyv životného prostredia, ale aj lieky na znižovanie cholesterolu.  

jamieson
jamieson

Vo forme, akú telo prirodzene produkuje

Unikátny prírodný výživový doplnok Koenzým Q10 kanadskej firmy Jamieson sa vyrába fermentáciou z kvasiniek. Čistý, telu vlastný koenzým Q10 najvyššej farmaceutickej kvality zabezpečuje energiu pre bunky aj na pravidelnú činnosť srdcového svalu. Je účinný pri prevencii aj liečbe srdcových, nervových a onkologických ochorení, parodontitídy a depresií. Priaznivo pôsobí pri alergiách, astme, ochoreniach dýchacích ciest, obezite a cukrovke. Zvyšuje imunitu organizmu a fyzickú aj mentálnu aktivitu. Odporúča sa značne vyťaženým ľuďom, pre vyššie vekové kategórie je doslova dobíjačom energie. Zlepšuje vitalitu, navodzuje pocit sily a zdravia. Neobsahuje cukry ani konzervačné látky. Je vhodný aj pre diabetikov.

Koenzým Q10 a zdravé srdce

Mnohé výskumy potvrdzujú, že koenzým Q10 posilňuje srdce a je vhodným liečebným doplnkom pre pacientov so srdcovým zlyhaním a srdcovou slabosťou – zlepšuje výkonnosť a obmedzuje dýchavičnosť. Koenzým Q10 chráni aj pred tvorbou krvných zrazenín, znižuje vysoký krvný tlak, obmedzuje nepravidelnosti pulzu a zmierňuje bolesti pri angine pectoris. Pôsobí preventívne aj proti srdcovým chorobám. Je dokázané, že vo svalovine srdca u ľudí s chorobami srdcovocievnej sústavy je hladina tejto látky veľmi nízka. Pri podávaní koenzýmu Q10 pacientom s chorobami srdca nastáva zreteľné subjektívne zlepšenie až o 75 %. Jeho pravidelný príjem môže pomôcť pri prevencii i liečbe vysokého krvného tlaku.

jamieson

Koenzým Q10 a onkologické ochorenia

Koenzým Q10 je silný antioxidant, ktorý pomáha znižovať a eliminovať škody spôsobené voľnými radikálmi a práve vďaka týmto svojim vlastnostiam hrá významnú úlohu aj v prevencii onkologických ochorení. Podľa najnovších štúdií predlžuje život pacientov s onkologickými ochoreniami, a to najmä prsníka a prostaty. 

jamieson

Koenzým Q10 a Parkinsonova a Alzheimerova choroba

Štúdie, ktoré sa uskutočnili na univerzitnej klinike univerzity Johna Hopkinsa v Severnej Karolíne, poukázali na dôležitú úlohu koenzýmu Q10 pri reparácii poškodených mozgových buniek. Vyplynulo  z nich, že koenzým Q10 likviduje oxidačný stres, ktorý ničí mozgové bunky. Výskum priniesol reálnu nádej na liečbu a prevenciu Parkinsonovej a Alzheimerovej choroby. Z jeho záverov vyplynulo, že príjem zvýšených dávok koenzýmu Q10 zmenšuje oxidačné poškodenie, ktoré má na svedomí mitochondriálne zmeny v mozgových bunkách.

Ďalšie pozitívne účinky

Pomáha pri vyčerpaní
a únave
.

Urýchľuje rekonvalescenciu po mozgovej mŕtvici.

Môže spomaľovať priebeh roztrúsenej sklerózy.

Zmierňuje alergické reakcie a astmu.

Zrýchľuje hojenie po chirurgických zákrokoch.

Potláča chronický únavový syndróm.

Upozornenie

Pacienti užívajúci lieky na krvný tlak, na zriedenie krvi alebo na zníženie glukózy a tehotné a dojčiace ženy by sa mali o užívaní prípravku poradiť s lekárom. Pacienti s migrénami konzultujte s lekárom užívanie, ak sa zvýši frekvencia migrén a pretrváva alebo sa zhoršuje nevoľnosť a zvracanie. Skladujte pri teplote 15 – 25 °C a mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Jamieson, ktoré nájdete v kategóriách Hlava, pamäť a duševná pohoda, Výživové doplnky a Srdce a cievna sústava. Výrobok ohodnotilo 5 zákazníkov a 100 % ho odporúča. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Koenzým Q10.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN64642064479
ZnačkaJamieson
Cesta podaniaPerorálne - prehĺta sa
Forma  Kapsule
Režim výdaja  Doplnok stravy
PrePre dospelých
Na čo je doplnok  Na srdce  Na poruchy pamäti
Veľkosť balenia60 kapsúl
Originálny názovJamieson Coenzym Q10 120mg 30+30 cps