Inca Collagen

Pozitívne účinky kolagénu pre vás i vašich miláčikov

O značke Inca Collagen

Inca Collagen je obľúbená značka kolagénu na Slovensku i v Českej republike. Už od roku 2015, keď sa tento výrobok objavil na trhu ako jeden z prvých hydrolyzovaných kolagénov, si získal priazeň a dôveru zákazníkov. Inca Collagen už odvtedy pomohol viac ako sto tisíc zákazníkom. V budovaní dôvery značka pokračuje ďalej s novým produktom – kolagénom pre zvieratá s názvom Incapet Collagen.

Za vznikom značky Inca Collagen stojí silná a energická žena Romana Ljubasová, vyštudovaná zdravotná sestra.

100% kolagen

100% morský kolagén

Najsilnejší a najčistejší kolagén, nemaskovaný sladidlami ani dochucovadlami

Vyrobené v ČR

Vyrobené v ČR

Rýdzo český výrobok s certifikátmi ISO, overený a odporúčaný zákazníkmi

Testované na ľuďoch

Testované na ľuďoch

Účinky Inca Collagenu sú aplikované na Incapet Collagen pre zvieratá

Účinky Inca Collagenu
Účinky Inca Collagenu
inca collagen
Pre zdravie a krajší vzhľad

Inca Collagen pre zdravie a krásu

Kolagén je základným stavebným prvkom tela. Pôsobí ako spojivo buniek prakticky v celom tele, to znamená nielen v kostiach, šľachách, kĺboch ​​a pokožke, ale napríklad aj v cievach, rohovke oka a dokonca aj v zuboch. Dá sa teda povedať, že v tele živočíchov a ľudí funguje ako lepidlo podporujúce prácu buniek v tkanivách.

100 % kolagén

100 % kolagén

Denná dávka 3000 mg čistého morského kolagénu bez prísad

Bioaktívny

Bioaktívny

Obsiahnutý kolagén je veľmi blízky kolagénu, ktorý si tvorí telo

Pohodlné dávkovanie

Pohodlné dávkovanie

Rozpustný vo vode, bez umelých sladidiel a dochucovadiel

Prémiový český kolagén

Prémiový český kolagén

Inca Collagen obsahuje prémiový kolagén typu I, II, a III

Ako funguje Inca Collagen?

Mladé telo si kolagén tvorí samo, ale už od 25. roku života človeka jeho produkcia klesá, a to o 1 – 1,5 % ročne. Po 45. roku sa už kolagén takmer netvorí. Priebežné dopĺňanie kolagénu by malo byť preto v záujme každého človeka, ktorý si chce čo najdlhšie zachovať zdravé telo s funkčným pohybovým aparátom, zdravou pokožkou, vlasmi či nechtami.

Hlavné účinky kolagénu

Spomaľuje starnutie

Spomaľuje starnutie

Pomáha zachovať zdravé telo s funkčným pohybovým aparátom a zdravou pokožkou

Regenerácia svalov

Regenerácia svalov

Kolagén pomáha športovcom pri regenerácii svalov a kĺbov po tréningu

Starostlivosť o pery a nechty

Starostlivosť o pery a nechty

Dostatok kolagénu posilňuje nechty a pôsobí na pokožku a pery

Hodnotenie zákazníkov

Diana Hô Chí, licencovaná trénerka bodyART

Na kolagén sa pozerám z dvoch uhlov. Ako žena a ako trénerka. Ako žena chcem samozrejme vyzerať čo najdlhšie mlado, mať krásnu pleť, vlasy, pokožku, takže všetko, čo mi k tomu dopomôže má u mňa veľké plus. No a ako trénerka viem, že sa treba starať o svoje telo. Prednedávno som si zlomila počas tréningu fibulu a nasadila som si kolagén. Pán doktor ma pochválil ako sa mi pekne kosť zrastá, a verím, že k zhojeniu, dopomohol aj kolagén.

Jaja Maderová, spokojná užívateľka

Ja som Inca Collagen užívala a užívať budem. Veľmi mi počas jedného aj druhého tehotenstva aj popri dojčení padali vlasy, že som mala v kútoch normálne plešinky. Po dvoch mesiacoch užívania som mala vlasy na nerozoznanie. Tak aj kvalita pleti sa zlepšila a spevneli mi nechty. Za mňa je TOP. Mne váš výrobok zachránil vlasy, mne bolo do plaču, som bola normálne plešatá. Teraz mam tak dlhé a husté vlasy aké som za celý život nemala. Chápem, že každý má inú skúsenosť ale ja nedám na Inca Collagen dopustiť.

Objavte silu prírodného kolagénu Inca Collagen

Inca Collagen je výživový doplnok. Kolagén pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, kože, nechtov a vlasov. Vaše telo kolagén prirodzene tvorí. Jeho produkcia sa však po 25. roku znižuje o 1,5 % každý rok a objavujú sa známky starnutia. Doplnením kolagénu tento proces významne spomalíte.

Objavte silu prírodného kolagénu Inca Collagen
linka
Pre skvelú kondíciu zvierat

Incapet Collagen pre zdravie zvierat

Incapet Collagen je 100 % čistý morský kolagén pre kone, psíkov a mačičky. Jeho účinky už poznáte z Inca Collagenu, takže Incapet Collagen je testovaný na ľuďoch. Kolagén je vhodný najmä pre psy, mačky, kone a všetky úžitkové zvieratá. Vďaka tomu, že je produkt 100 % čistý bez akýchkoľvek prísad, nespôsobuje zvieratám tráviace problémy alebo alergické reakcie. Ide o morský kolagén, ktorý je veľmi dobre vstrebateľný, zachováva si svoju prirodzenú štruktúru trojitej špirály.

Kedy zvoliť Incapet Collagen pre zvieratá?

Príklad – mnohé veľké plemená psov rastú až príliš rýchlo a ich kĺby a kosti sa nestačia adaptovať. Výberom vhodného krmiva a užívaním správnej kĺbovej výživy môžeme u takýchto psov predísť problémom s kĺbmi a následnej dysplázii kĺbov, ktorá im spôsobuje bolesti. Všeobecne platí, že je dobrá aspoň dvoj- až trojmesačná kúra, ktorú je vhodné pravidelne opakovať. Najväčšou odmenou pre majiteľa je šťastné a zdravé zviera, ktoré mu dokáže vykúzliť úsmev na tvári.

Účinky Incapet Collagenu

  • Pomáha posilniť chrupavky, mäkké tkanivá i kĺby.
  • Pomáha posilniť kosti, zuby a pazúry.
  • Zlepšuje kvalitu srsti.
  • Pomáha pri hojení a regenerácii kože pri kožných problémoch.
  • Pomáha pri celkovej regenerácii u zvierat s vysokou fyzickou záťažou.
  • Výrazne pomáha zlepšiť mobilitu starších zvierat.
  • Pomáha pri liečení v týchto situáciách: operácia, problémy s kĺbmi, degeneratívne zmeny či iné ochorenia kĺbov, dysplázia bedrového kĺbu alebo iná dysplázia, luxácia bedra.
Účinky Incapet Collagenu

Hodnotenie zákazníkov

Hana Jančovičová

Náš Fabio oslávi tento mesiac 18. narodeniny. Pred 2 rokmi mal veľké problémy s kĺbikmi na predných labkách, nedalo sa mu chodiť ani sa postaviť. Nakoľko som sama užívala váš kolagén a pomohol mi, tak som ho začala dávať aj jemu (1 balík rozdelený na 3 dni). V priebehu 2 mesiacov sa mu výrazne polepšilo, inca collagen užíva odvtedy denne. Radi vyskúšame aj vašu novinku pre zvieratá.

Zdenka Hrušková

Beky je fenka v zrelom veku a začali sa u nej prejavovať problémy s kĺbami a chôdzou. Odmietala aportovať, čo miluje najviac zo všetkého. Odkedy užíva Incapet znovu ožila, zlepšila sa jej mobilita a znovu šťastne behá.

Vyskúšajte výživový doplnok pre zvieratá Incapet Collagen

Vyskúšajte výživový doplnok pre zvieratá Incapet Collagen

100 % čistý morský kolagén, vhodný najmä pre psy, mačky, kone a všetky úžitkové zvieratá. Incapet Collagen pridávajte malým aj veľkým zvieratám do obľúbeného krmiva tesne pred priamym skrmovaním.

linka