Inca Collagen Incapet Collagen prášok vo vrecúškach 30 x 3 g

Bio-Aktívny kolagén pre zvieratá, ktorý pomáha regenerovať a vyživovať …

 Zobraziť viac

Bio-Aktívny kolagén pre zvieratá, ktorý pomáha regenerovať a vyživovať srsť, kožu, pazúry a pohybový aparát.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
Nakupujte spoločne
Ušetríte 7,62 €
Inca Collagen Incapet Collagen prášok vo vrecúškach 30 x 3 g
+ Curaprox CS 5460 Ultrasoft Zubná kefka 3 ks
52,79 €45,17 €
Inca Collagen Incapet Collagen prášok vo vrecúškach 30 x 3 g
Hodnotenie produktu 5
plusMuconasal Plus nosný sprej 10 ml
Hodnotenie produktu 5
Ušetríte 8,06 €
Inca Collagen Incapet Collagen prášok vo vrecúškach 30 x 3 g
+ Muconasal Plus nosný sprej 10 ml
48,40 €40,34 €

Rada nášho farmaceuta

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 5 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Účinnosť
100%
Výhodné balenie
100%
Komfort maznáčika
100%
Incapet collagen pre zvierata

Prémiový a 100 % čistý bioaktívny kolagén, ktorý naozaj pomáha

Incapet Collagen je 100 % bioaktívny kolagén, ktorý pozitívne ovplyvňuje organizmus zvieraťa, jeho regeneráciu a výživu, kvalitu srsti a kože, pazúrov, rohovinu kopýt a pohybový aparát. Je vhodný pre mačky, psy i kone ako doplnok krmiva. Balenie Incapet Collagenu obsahuje 30 dávok po 3 g čistého prášku 100 % bioaktívneho rybacieho kolagénu. Obsahuje prémiový kolagén typu I, II, III.

100% kolagen

100 % morský kolagén

100 % morský kolagén bez prísad typu I, II, III

Prémiový kolagén

Prémiový kolagén

Najsilnejší a najčistejší kolagén pre zvieratá

Bíoaktívny

Bioaktívny

Bioaktívny (živý) kolagén, výborne sa vstrebáva

Denná dávka obsahuje 3 000 mg účinného hydrolyzovaného kolagénu

Denná dávka

3 000 mg účinného hydrolyzovaného kolagénu denne

Zdravie je len jedno

Hovorí sa, že zdravie je len jedno. Skôr alebo neskôr si to uvedomí každý chovateľ. Začnú sa objavovať drobné boliestky, únava, kožné aj kĺbové prejavy. S niečím neurobíte nič – napríklad s dedičnosťou. Ale veľa vecí sa ovplyvniť dá. A je na vás, či sa rozhodnete starať sa o zviera pridaním Incapet Collagenu do krmiva, aby ste ho udržali zdravé a v dobrej kondícii.

Zdravie je len jedno
incapet collagen
Hana Jančovičová a Fabio

Náš Fabio oslávi tento mesiac 18.narodeniny. Pred 2 rokmi mal veľké problémy s kĺbikmi na predných labkách, nedalo sa mu chodiť ani sa postaviť. Nakoľko som sama užívala váš kolagén a pomohol mi, tak som ho začala dávať aj jemu (1 balík rozdelený na 3 dni). V priebehu 2 mesiacov sa mu výrazne polepšilo, inca collagen užíva odvtedy denne. Radi vyskúšame aj vašu novinku pre zvieratá.

Jana Pištejová

Potešilo ma, keď môj obľúbený Inca Collagen vyrobil výživový doplnok špeciálne určený pre domácich miláčikov Incapet Collagen. Účinkuje presne ako na nás ľudí, posilňuje kĺby po úraze, rýchlejšie zahojí jazvy, zhustí a zdokonalí srsť a celkovo drží zvieratko v dobrej kondícii nie len po úrazoch ale v každodennom živote. Musím sa priznať, že ja som mojmu #gigikocurik dávala môj vlastný Incapet Collagen už dávnejšie, testovala som to úplne náhodne, lebo som si všimla, že jeho srsť je omnoho krajšia a preliečili sme dokonca fraktúru panvy…. zabralo to… môj Gigi bol rýchlejšie fit a teším sa, že už ani nekríva….“

Pre ktoré zvieratá je Incapet Collagen vhodný?

Vďaka tomu, že Incapet Collagen je 100% čistý a bez akýchkoľvek iných prísad nespôsobuje zvieratám žiadne tráviace ťažkosti a alergické reakcie. Zároveň ide o morský kolagén, ktorý je veľmi dobre vstrebateľný a zachováva si svoju prirodzenú štruktúru trojitej špirály. Kolagén je vhodný najmä pre psy, mačky, kone a všetky úžitkové zvieratá.

Účinky Incapet collagenu

Účinky prípravku Incapet Collagen

  • Pomáha posilniť chrupavky, mäkké tkanivá, kĺby, kosti a zuby, zlepšuje kvalitu srsti a pazúrikov
  • Pomáha pri hojení a regenerácii pokožky pri rôznych kožných problémoch a napomáha hojeniu rán po rôznych chirurgických zákrokoch a zraneniach
  • Pomáha pri celkovej regenerácii zvierat s vysokou fyzickou záťažou
  • Výrazne pomôže zlepšiť mobilitu starších zvierat
  • Pomáha pri liečbe stavov, ako sú: operácia, krívanie, opuchy kĺbov, bolestivé kĺby, degeneratívne či iné ochorenia kĺbov, dysplázia bedier alebo iná dysplázia, luxácia jabĺčka
Zdenka

Beky je fenka v zrelom veku a začali sa u nej prejavovať problémy s kĺbami a chôdzou. Odmietala aportovať, čo miluje najviac zo všetkého. Odkedy užíva Incapet znovu ožila, zlepšila sa jej mobilita a znovu šťastne behá.

Lucka

Mám doma americkú buldočicu Kiru, ktorá má displáziu 4 stupňa a natiahnutý väz. Incapet Collagen jej veľmi pomáha pri regenerácii a obnovuje pohyblivosť kĺbov. Tak isto jej kolagén zlepšil kvalitu srsti.

Ako správne používať Incapet Collagen

Ako s Incapet Collagenom začať? Pokiaľ s Incapet Collagon začínate, je dôležité, aby vaše zvieratko (kôň, pes, mačka) absolvovalo úvodnú dvojmesačnú kúru. Táto kúra spočíva v pravidelnom podávání kolagénu po jednom vrecúšku denne. Ten jednoducho pridávajte do obľúbeného krmiva tesne pred priamym skrmovaním.

Kedy Incapet Collagen podávať? Niektorí chovatelia pridávajú do krmiva Incapet Collagen na noc, aby maximálne podporili regeneračné procesy zvieraťa, ktoré prebiehajú počas spánku. Ale ak sa rozhodnete kolagén pridávať do krmiva ráno, rozhodne tým nič nepokazíte. Je jedno, či kolagén budete zvieraťu podávať ráno alebo večer, je to čisto na vás.

Incapet collagen mačka

Prečo by mali zvieratá užívať Incapet Collagen?

Napríklad mnohé veľké plemená psov rastú až príliš rýchlo a ich kĺby a kosti sa nestačia adaptovať. Výberom vhodného krmiva a podávaním správnej kĺbovej výživy preto vieme u mnohých veľkých plemien psov predísť napríklad problémom s kĺbmi a následnej dysplázii kĺbov, ktorá spôsobuje psom bolesti a problémy s pohybom najmä vo vyššom veku a často im aj skracuje život. Prevencia je teda najlepšia cesta k zdravým kĺbom a kvalitnému životu.

zvieratá a Incapet Collagen?

Obsah a zloženie

V jednom balení Incapet Collagen je 30 vrecúšok čistého morského kolagénu.

Incapet Collagen je hydrolyzovaný kolagén z rýb. Má formu prášku. Prášok je možné použiť v suchej forme alebo je veľmi dobre rozpustný vo vode.

Obsah 1 vrecúška: 3 g hydrolyzovaného kolagénu

Zloženie výrobku: hrubý proteín 100%, hrubý tuk <0,1%, vlhkosť 7,89%, vápnik 314,4 mg/1 kg, sodík 2037 mg/1 kg.

Upozornenie

Ukladajte mimo dosahu detí! Uschovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote +4 až +25 °C, chráňte pred vlhkom, priamym slnečným žiarením a sálavým teplom.

incapet collagen kolagen

Skúste tiež ostatné produkty značky Inca Collagen, ktoré nájdete v kategóriách Výživové doplnky pre psov, Veterinárne výživové doplnky a Veterina. Tovar hodnotilo 5 zákazníkov a 100 % z nich by ho odporúčalo aj ostatným. Produkt je v zľave 18 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Pre krásnu srsť psov.

EAN8594189270023
ZnačkaInca Collagen
Veľkosť balenia30 x 3 g
Forma  Prášok
Režim výdaja  Veterinárne produkty
Cesta podania  Perorálne - prehĺta sa
Vhodné pre zvieratá  Pre mačky  Pre psy
Originálny názovIncapet Collagen prášok vo vrecúškach 30X3 g