Ibalgin krém 100 g

Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatických aj nereumatických …

 Zobraziť viac

Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatických aj nereumatických bolestivých stavov pohybového ústrojenstva. V postihnutom mieste tlmí zápal, znižuje opuch a potláča bolesť.

Veľkosť balenia
Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
Nakupujte spoločne
Ibalgin krém 100 g
Hodnotenie produktu 5
plusMuconasal Plus nosný sprej 10 ml
Hodnotenie produktu 5
Ušetríte 1,41 €
Ibalgin krém 100 g
+ Muconasal Plus nosný sprej 10 ml
14,40 €12,99 €
Ibalgin krém 100 g
Hodnotenie produktu 5
plusIbalgin Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl
Hodnotenie produktu 5
Ušetríte 0,60 €
Ibalgin krém 100 g
+ Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl
13,29 €12,69 €
5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 6 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Účinnosť
0%
Má výhodné balenie
0%
Komfort pri užívaní
0%

Potlačuje bolesť,
zmierňuje zápal a odtok

Zmierňuje bolesť, opuch aj zápaly

Vhodný na liečenie lokálnych prejavov bolestivých stavov pohybového ústrojenstva

Pôsobí protizápalovo

Proti bolesti, opuchu aj zápalom:

  • Ibalgin krém obsahuje účinnú látku ibuprofén, ktorý pôsobí protizápalovo.
  • Ibalgin krém môžu používať dospelí a mladiství od 12 rokov na lokálnu liečbu zápalov kĺbových puzdier, zápalov šliach a svalových úponov, na lokálnu liečbu pri reumatických ochoreniach, pri bolestivých stavoch pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov, pri povrchných žilových ochoreniach, na liečbu poúrazových stavov a následkov úrazov, ako sú opuchy, pomliaždenie, podvrtnutie kĺbu a poranenie mäkkých častí kĺbov. Pri zápalových reumatických a žilových ochoreniach sa o vhodnosti použitia lieku Ibalgin gél poraďte s lekárom.
  • Účinné látky: Ibuprofén.
ibalgin
ibalgin

Dávkovanie:

  • Pokiaľ lekár neurčí inak, dospelí, deti a mladiství si na postihnuté miesto 3 – 4× denne v časových odstupoch 3 – 4 hodín nanášajú 4 – 10 cm dlhý prúžok krému, ktorý si jemne vtierajú.
  • Pri rozsiahlych a bolestivých krvných výronoch sa môže spočiatku miesto ošetrené krémom prekryť nepriedušným obväzom. V tehotenstve je možné liek používať iba s vedomím lekára. V posledných troch mesiacoch tehotenstva sa liek nesmie používať dlhodobo alebo natierať na veľké plochy. V čase dojčenia možno krém použiť krátkodobo na malé plochy.

Kontraindikácie

Ibalgin krém nesmú používať pacienti s precitlivenosťou na ibuprofén, metylparabén, propylparabén alebo na niektorú inú zložku lieku a ďalej pacienti, ktorí mali astmatický záchvat, žihľavku alebo alergickú nádchu spôsobenú používaním kyseliny acetylsalicylovej alebo niektorých protizápalových liečiv. Liek sa nesmie používať na otvorené rany a sliznice, do očí a na podráždené ekzematózne plochy. V tehotenstve a pri dojčení možno liek používať iba na odporúčanie lekára. V posledných troch mesiacoch tehotenstva sa liek nesmie používať dlhodobo alebo natierať na veľké plochy. V období dojčenia je možné krém použiť krátkodobo na malé plochy.

Ibalgin DUO EFFECT
Ibalgin DUO EFFECT

Upozornenie a vedľajšie príznaky:

  • Voľnopredajný liek. Ak pri poraneniach nedôjde do 3 dní k ústupu ťažkostí alebo, naopak, dôjde k zhoršeniu či sa prejavia nežiaduce účinky lieku, prerušte liečbu a obráťte sa na lekára. Bez súhlasu lekára nepoužívajte liek dlhšie ako 1 – 2 týždne. Pri zápalových reumatických a žilových ochoreniach sa o dĺžke liečby liekom Ibalgin krém poraďte s lekárom. Pokiaľ lekár neurčí inak, Ibalgin krém sa pri týchto ochoreniach používa väčšinou 2 – 3 týždne. Liek nesmie byť nanášaný na otvorené rany alebo sliznice a do očí. Pri náhodnom požití väčšieho množstva lieku malým dieťaťom môže dôjsť k nevoľnosti a zvracaniu. Je vhodné zvracanie podporiť alebo vyvolať.
  • Počas liečby môže ojedinele dôjsť k prejavom precitlivenosti na niektorú zložku lieku, ktorá sa môže prejaviť zdurením a začervenaním kože, pocitmi pálenia alebo svrbenia, niekedy aj výsevmi drobných pupienkov. Pri výskyte týchto nežiaducich účinkov alebo iných neobvyklých reakcií liečbu prerušte a ihneď sa poraďte s lekárom
Prečítajte si pozorne celú písomnú informáciu skôr, ako začnete tento liek užívať.

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky Ibalgin, ktoré nájdete v kategóriách Bolesť kĺbov, svalov a šliach, Lieky a Telo a pohyb. Produkt zrecenzovalo 6 zákazníkov a 100 % by ho odporúčalo aj ostatným. Ibalgin krém 100 g je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 7461C. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Bolesť kĺbov, svalov a šliach.

Upozornenie:
Upozornenie: Voľnopredajný liek. Prečítajte si pozorne celú písomnú informáciu skôr, ako začnete tento liek užívať.
EAN8594739205017
ZnačkaIbalgin
ŠÚKL kód7461C
ATCM02AA13
Veľkosť balenia100 g
Forma  Krém
Trápi ma  Bolesť kĺbov, šliach a svalov  Opuchy, odreniny, pomliaždeniny
Vek>12 rokov
Originálny názovIbalgin krém crm der 1x100 g
Na stiahnutiePríbalová informácia