Ženské pohlavné orgány - Perorálne - prehĺta sa (7 produktov)

Ženy môžu trápiť najrôznejšie gynekologické problémy. Od častých zápalov, ktoré sú spôsobené oslabenou imunitou, cez nedostatočnú chuť na sex až po bolestivú menštruáciu alebo nepríjemný prechod. Veľa gynekologických problémov pomáhajú vyriešiť …

 Zobraziť viac

Ženy môžu trápiť najrôznejšie gynekologické problémy. Od častých zápalov, ktoré sú spôsobené oslabenou imunitou, cez nedostatočnú chuť na sex až po bolestivú menštruáciu alebo nepríjemný prechod. Veľa gynekologických problémov pomáhajú vyriešiť doplnky stravy. Kapsuly, čaje alebo oleje majú priaznivé účinky na ženské pohlavné orgány a môžu odstrániť problémy, ktoré vás sprevádzajú.

Zákazníci hodnotia najlepšie značky Salvia Paradise. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Salvia Paradise Ďatelina lúčna 120 kapsúl.

Ženské pohlavné orgány - Perorálne - prehĺta sa - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Ženské pohlavné orgány - Perorálne - prehĺta sa ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Ženské pohlavné orgány - Perorálne - prehĺta sa na 96 %
Recenzia produktu: OnePharma HPVIRIN 120 kapsúl
5 / 1x
Veľké balenie čo je super
Recenzia produktu: Adiel Alchemilka FORTE + Vitamín E + Vitamíny B - extrakt 4:1, 90 kapsúl
5 / 4x
Menstruaci jsem měla jednou za 2 měsíce.. díky Kotryhelu už pravidelně.
Recenzia produktu: Arginmax FORTE pre ženy 45 kapsúl
5 / 6x
Dobrý deň,produkt je účinný po 2-3 týždňov
Recenzia produktu: Fyto Pharma FYTO GYNASTAN MENO 30 kapsúl
5 / 4x
používám již delší dobu
Recenzia produktu: Libifeme Meno 50+ 30 ks
5 / 1x
Spokojnosť
Recenzia produktu: Indonal woman 120 kapsúl
5 / 5x
Dobrý den přeji, Indonal jsem si pořídila na základě kladných hodnocení z webu, obchůdek i dodání proběhl naprosto pohodově a rychle. Věřím, že pomůže při obtížích i mě. děkujiza obchůdek.
Recenzia produktu: Sarapis MENSIS 60 kapsúl
5 / 1x
..
Recenzia produktu: Adiel Čaj podľa babky Radnickej 15 vrecúšok
5 / 1x
Zatiaľ je ešte skoro na hodnotenie účinku produktu, keďže som ho ešte len začala piť. Každopádne čaj má pekne balenie, jednotlivé vrecúška sú samostatne zabalené. Uvítala by som však väčšie balenie, keďze tých 15 vrecúšok vystačí len na krátky čas. Mne osobne príliš nechutí, je dosť horký (ale to je skôr záležitosť osobnuch preferencií), tak už len dúfať, že pomôže.
Recenzia produktu: Poliphert prášok vo vrecúškach 20 ks
5 / 1x
Super
Recenzia produktu: Walmark Pupalka dvojročná 500 mg s vitamínom E 90 kapsúl
5 / 5x
Pred pár dňami som dostala tú možnosť vyskúšať od Walmarku kapsuly plné s pupalkou dvojročnou. Každá tobolka obsahuje až 1000mg pupalky dvojročnej. Každý mesiac pred menštruáciou sa mi veľmi boleli prsia. Už po pár dňoch od užívania týchto kapsúl, mi zmiernili predmenštruačné bolesti pŕs až natoľko, že som si skoro zabudla na svoje dni. Počas menštruácie som nemala žiadne kŕče. Som úplne spokojná.

Produkty z kategórie Ženské pohlavné orgány sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Ženské pohlavné orgány zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Ženské pohlavné orgány sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších.