Poliphert prášok vo vrecúškach 20 ks

Pomoc pri neplodnosti a polycystických vaječníkoch. Dvojitá kombinácia inozitolu.

Pomoc pri neplodnosti a polycystických vaječníkoch. Dvojitá kombinácia inozitolu.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

5
Zákazník odporúča

100% zákazníkov odporúča

Hodnotilo 1 zákazníkov
Napísať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Komfort pri užívaní
100%
Pomohlo mi s mojím ženským problémom
100%

Prírodné bylinné zmesi a kvetinové esencie vyvinuté na pomoc pri problémoch neplodnosti a polycystických vaječníkov.

Syndróm polycystických vaječníkov je jednou častých porúch hormonálnej regulácie u žien. Väčšinou príčin je, že nedochádza k ovulácii, alebo je nepravidelná menštruácia.takisto dôležitý faktor je nadváha, inzulínová rezistencia, vysoký krvný tlak, zvýšený cholestorol.

Ženská neplodnosť závisí od vyváženia hladiny hormońov k možným príčinám k neplodnosti sú spojené s ovuláciou, endometrióza, faktory spojené s vekom,problémy hormonálnej regulácie, psychosomatické problémy.

Inozitol je vitamín skupiny B, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele, prevažne vo forme myo-inozitolu, ktorý je súčasťou bunečných membrán. D-chiro-inozitol vzniká premenou z myo-inozitolu a vstupuje do špecifických bunečných procesov.

D-chiro-inizitol - je dokázané, že podávanie D-chiroinositolo zvyšuje hladinu inzulínu pri pacientoch s PCOS, zlepšujúc tak ovulačnú funkciu, redukujúc sérickú koncentráciu Testosterónu, je zodpovedný za syntézu glykogénu a androgénov.

Myo-inizitol je to dôležitá zložka folikulárneho mikroprostredia, ktorá hrá dôležitú úlohu, tak v oblasti uvoľňovania sa vajíčok za vychytávanie glukózy, ako aj cytoplazmy vajíčok.

Vitex jahňací (Vitex angus castus) - bolo zistené, bez akýchkoľvek pochybností, že bobule tejto rastliny, majú hormonálne účinky na organizmus, že reakcia prebieha po osi hypotalamu a hypofýzy, za prítomnosti hormónu gonadotropínu (stimuluje vývoj pohlavných orgánov a pohlavných buniek). Výsledok je regulatívneho tipu, t.j., že má tendenciu obnoviť normálnu rovnováhu medzi hormónmi estrogénom a progesterónom.

Chmeľ obyčajný (Humulus lupulus) - medzi hlavné účinky patrí hlavne baktériostatický, estogenický, zažívací a horkosť-tonizujúci. Oddávna boli identifikované estrogénne látky, ktoré rastlina obsahuje, ktoré vo veľkej miere znižujú poruchy spojené so zmenami hladiny estrogénov.

Salacia reticulata - rastlina pochádza pôvodom z Indie. Má účinok: hypoglykemický, inhibície tukov (lipidov) (zníženie absorpcie tukov), antioxidačný.

Železník lekársky (Verbena officinalis) - má inhibičnú vlastnoť v nadobličkách, pretože znižuje vyplavovanie androgénnych látok. Má antispazmatické, analgetické a omladzujúce účinky. Verbena má aj močopudné vlastnosti potrebné pre zniženie hladiny zadržiavanej vody v tele. Pôsobí na výkyvy nálad, vykazuje aj mierne antidepresívne a sedatívne účinky.

Kyselina listová (Kyselina folová, vitamín skupiny B9) - je nevyhnutná pre ľudský život, prispieva k správnej funkcii psychiky, k zníženiu vyčerpania a únavy, zohráva úlohu v procese delenia buniek a pomáha k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.

Zloženie na 100 g 

 • Inozitol (MI) 40 g
 • D-chiro Inozitol (DCI) 8 g
 • Vitex jahňačí 6 g
 • Vitexín 30 mg
 • Chmeľ obyčajný 4 g
 • Rutín 16 mg
 • Salacia reticulata 2 g
 • Železník lekársky 2 g
 • Kyselina listová 4 mg

Dávkovanie: 1 sáčok rozpustiť vo vode raz denne na lačno. Odporúča  sa užívať po dobu minimálne 3 mesiacov.

Balenie: 20 sáčkov, 5g celková hmotnosť 100g.

Pozrite tiež ostatné produkty značky Poliphert, ktoré nájdete v kategóriách Vitamíny na plodnosť a počatie a Ženské pohlavné orgány. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Ženské pohlavné orgány.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN8588006604467
ZnačkaPoliphert
Veľkosť balenia20 ks
Cesta podaniaPerorálne - prehĺta sa
Forma  Prášok na výrobu nápoja
Pre  Pre ženy
Režim výdaja  Doplnok stravy
Na čo je doplnok  Na správnu hladinu hormónov  Na gynekologické problémy  Na plodnosť
Uvoľňovanie  Štandardné uvoľňovanie
Originálny názovPoliphert prášok vo vrecúškach 1x20 ks